Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 2 mjesec@ od tosine smrti . .

Go down 
+4
Kikica
Toshyca
Admin
tosyc@
8 posters
Autor/icaPoruka
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime16/12/2007, 12:07

Ne mogu vjerov@ti d@ je vec proslo toliko vremen@. . i s@d se sjec@m onog@ d@n@ b@ u ovo vrijeme s@m s@zn@l@ d@ je poginuo. . vrijeme pol@ko tece d@ni prol@ze @li sjec@nje n@ tebe @ndjele z@uvijek ost@je. . U sebi osjec@mo veliku pr@zninu i bol. . @li tvoj@ djel@ i tvoje pjesme z@uvijek ce zivjeti sve dok kuc@ju src@ onim@ kojim@ si toliko zn@cio volimo te. .
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime16/12/2007, 12:52

2 mjeseca...neznam ali meni ovi dani svi polako prolaze...no,još uvjek nemogu vjerovat da njegova pluća više ne dišu,njegovo srce više nekuca,njegov glas se više nečuje...samo me tješi to da ćemo se jednog dana svi sresti...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime16/12/2007, 14:54

Admin je napisao/la:
2 mjeseca...neznam ali meni ovi dani svi polako prolaze...no,još uvjek nemogu vjerovat da njegova pluća više ne dišu,njegovo srce više nekuca,njegov glas se više nečuje...samo me tješi to da ćemo se jednog dana svi sresti...
d@ sl@zem se s@ tobom i mene to tjesi. . n@s @ndjeo s@d@ pjev@ @ndjelim@ gore n@ nebu. .
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime16/12/2007, 17:59

tosyc@ je napisao/la:
Admin je napisao/la:
2 mjeseca...neznam ali meni ovi dani svi polako prolaze...no,još uvjek nemogu vjerovat da njegova pluća više ne dišu,njegovo srce više nekuca,njegov glas se više nečuje...samo me tješi to da ćemo se jednog dana svi sresti...
d@ sl@zem se s@ tobom i mene to tjesi. . n@s @ndjeo s@d@ pjev@ @ndjelim@ gore n@ nebu. .
ne znam šta da napišem.ne da mi se stalno pisat jedno te isto...samo znam da mi je jako teško i što brže vrijeme prolazi mene sve više boli..I mislim da ova bol nikad neće prestati..užasno je..Pokušavam se zaokupirati drugim stvarima da ne mislim na to ali to brzo prođe,na kraju se sve vrati na isto..Stalno mi je u mislima..ne mogu se pomiriti i ne znam kako da se pomirim s tim da ga nema pa da mi bude lakše..I ne može me utješiti to kad neko kaže da nije fizički s nama,al je duhom i te stvari..meni to ništa ne pomaže..Ja bi radije da je živ pa makar žiio miljama daleko od mene i da ga nikad neću vidjti,samo da znam da je živ..I sve mi je gore sad pred blagdane..Proći će ova godina,dolazi druga..Ljudi su sretni,druže se..rađaju se novi životi..djeca rastu..a ja ne prestajem plakati...Za mene je život stao,vrijeme je stalo na onom prokletom datumu 16.10..I nikad se neće pomjeriti...Kad pomislim na Božić i Novu Godinu..vjerovatno bi naš Toš negdje gostovao sad..uljepšao nam blagdane..ali neće..Proći će i ova godina,a onda slijedi prvi mjesec..njegov rođendan..Sve gore i gore..Evo draga prijatreljice sad vidiš da sam upravu kad kažem da nemam sreće u životu..jel ti ovo dovoljan dokaz??!!!..Prokleti život..što sam se uopća rodila kad moram patiti
[Vrh] Go down
Kikica




Broj postova : 11
Registration date : 04.12.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime17/12/2007, 00:46

Ja ne mogu da prihvatim to da ga nema. Svaki dan mi počinje sa riječima, u ovo vrijeme prije toliko i toliko vremena on je bio živ. I danas sam govorila, prije dva mjeseca i jedan dan on je bio živ. Mrzim taj 16. u mjesecu. Danas nedjelja pa je na kalendaru crven a moje oči su cijeli dan tamo išle, na taj bezvezni kalendar. I po ko zna koji put sam poželjela da sam sve samo sanjala, i da ću se probuditi iz ovog košmara. Večeras sam izašla iz kuće, tek toliko da izađem. Bilo je hladno ali nekako čudno. Neki osjećaj je bio u meni, i ja nisam mogla da se oduprem toj misli kako je nama koji tugujemo lošije nego njemu, i kako je njemu sada lijepo. Ta mi je misao prijala i zaista vjerujem da je tako, mada tuge ne mogu da se riješim. Valjda je to u ljudskoj prirodi.
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime17/12/2007, 02:30

Ja sam danas dobila njegov dvd, koncert u Skoplju 2004. godine. To je bio njegov prvi koncert na gradskom stadionu i stvarno je bio prelijep, dao je sve od sebe, svu svoju snagu samo da se svi lijepo provedu i uživaju u toj prelijepoj noći koju im je priredio. Baš je bio srećan, pažljiv, svi su ga grlili, ljubili, donosili mu poklone...Ma bilo je nezaboravno. Cijeli dan to gledam i ne mogu prestati...
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime17/12/2007, 10:56

Jučer nisam bila kući pa nisam mogla ništa niti pisati. Svi ste nešto napisali ali ja ništa pa evo da i ja iskažem svoje osjećaje. Da, 2 mjeseca, zar već ima toliko, jednostavno ne mogu vjerovati. Tako je jučer dan bio hladan, kao i moje srce što se ledilo na pomisao da ga zaista više nema. Tužno, zaista i što Toshyca kaže ne da se ni meni stalno ponavljati iste priče, ali jednostavno uvijek je isti taj teški, tužni bol u srcu, srce zgrčeno i nevjerovatno je da toliko boli. Kako dani prolaze sve je teže i teže i sve mi je jasnije da ova bol neće tako brzo ili neće nikada proći, bio je i ostat će nešto veliko u mom sjećanju, veliki čovjek kojeg nisam na žalost imala priliku upoznati, a opet kao da mi je bio neko najrođeniji. Počivaj u miru Božijem dragi nam Toše. Mogu biti mnogi pjevači koji lijepo pjevaju i na neki sebi svojstven način biti dobri, ali u mom životu ćeš TI uvijek biti br. jedan između svih ostalih jer bio si i ostao nešto naj,naj,naj.... što je Zemlja imala! Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime19/12/2007, 21:43

Dani je napisao/la:
Jučer nisam bila kući pa nisam mogla ništa niti pisati. Svi ste nešto napisali ali ja ništa pa evo da i ja iskažem svoje osjećaje. Da, 2 mjeseca, zar već ima toliko, jednostavno ne mogu vjerovati. Tako je jučer dan bio hladan, kao i moje srce što se ledilo na pomisao da ga zaista više nema. Tužno, zaista i što Toshyca kaže ne da se ni meni stalno ponavljati iste priče, ali jednostavno uvijek je isti taj teški, tužni bol u srcu, srce zgrčeno i nevjerovatno je da toliko boli. Kako dani prolaze sve je teže i teže i sve mi je jasnije da ova bol neće tako brzo ili neće nikada proći, bio je i ostat će nešto veliko u mom sjećanju, veliki čovjek kojeg nisam na žalost imala priliku upoznati, a opet kao da mi je bio neko najrođeniji. Počivaj u miru Božijem dragi nam Toše. Mogu biti mnogi pjevači koji lijepo pjevaju i na neki sebi svojstven način biti dobri, ali u mom životu ćeš TI uvijek biti br. jedan između svih ostalih jer bio si i ostao nešto naj,naj,naj.... što je Zemlja imala! Sad Sad Sad
Upravu si...niko nikad neće moći zamijeniti našeg anđela..zato jer je bio jedinstven,poseban..Slavan a opet tako običan,jednostavan..Takav se više neće roditi..
[Vrh] Go down
*baby blue*




Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 10.01.2008

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime10/1/2008, 22:30

Sad će 3 mjeseca odkad je otišao Sad
i još mi niišta nije jasno..kako se to moglo dogoditi Sad
a u rujunu je imao koncert na kojem sam bila. tak je bio veseo i nasmijan, pjeval je i šalio se s nama. a sada ga više nema, niti ćemo ga ikad vidjeti SadSadSadSad
život nije fer. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime11/1/2008, 01:43

*baby blue* je napisao/la:
Sad će 3 mjeseca odkad je otišao Sad
i još mi niišta nije jasno..kako se to moglo dogoditi Sad
a u rujunu je imao koncert na kojem sam bila. tak je bio veseo i nasmijan, pjeval je i šalio se s nama. a sada ga više nema, niti ćemo ga ikad vidjeti SadSadSadSad
život nije fer. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ma naravno da nije fer, ja sam izgubila svaku vjeru u pravdu. Ovo nikako ne može biti pravedno! Čovjek koji je imao sposobnost da sve radi uspješno, koji je svojom pojavom (licem, karakterom, ponašanjem, gestovima, pokretima, pogledima, osmijesima) i specifičnim glasom osvajao sve ljude oko sebe, ma gdje bio i ma šta pjevao, sad leži pod zemljom i nikada više neće nastaviti tamo gdje je stao. Najviše me boli to što je umro tako mlad!!!! Kad razmišljam o životu..nekome traje 100 godina i za tih 100 godina doživi toliko toga, toliko sreće i tuge, toliko uspona i padova, a on...on je otišao u prvoj fazi života, u mladosti, kad je bio najljepši, najslađi, nama najdraži..sve je tako jednostavno i iznenada okončano, završeno...Ma previše sam tužna zbog toga i nikada neću prestati žaliti njegovu mladost i sve ono što je još mogao napraviti, a nije.
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime11/1/2008, 01:48

LEDENA je napisao/la:
*baby blue* je napisao/la:
Sad će 3 mjeseca odkad je otišao Sad
i još mi niišta nije jasno..kako se to moglo dogoditi Sad
a u rujunu je imao koncert na kojem sam bila. tak je bio veseo i nasmijan, pjeval je i šalio se s nama. a sada ga više nema, niti ćemo ga ikad vidjeti SadSadSadSad
život nije fer. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ma naravno da nije fer, ja sam izgubila svaku vjeru u pravdu. Ovo nikako ne može biti pravedno! Čovjek koji je imao sposobnost da sve radi uspješno, koji je svojom pojavom (licem, karakterom, ponašanjem, gestovima, pokretima, pogledima, osmijesima) i specifičnim glasom osvajao sve ljude oko sebe, ma gdje bio i ma šta pjevao, sad leži pod zemljom i nikada više neće nastaviti tamo gdje je stao. Najviše me boli to što je umro tako mlad!!!! Kad razmišljam o životu..nekome traje 100 godina i za tih 100 godina doživi toliko toga, toliko sreće i tuge, toliko uspona i padova, a on...on je otišao u prvoj fazi života, u mladosti, kad je bio najljepši, najslađi, nama najdraži..sve je tako jednostavno i iznenada okončano, završeno...Ma previše sam tužna zbog toga i nikada neću prestati žaliti njegovu mladost i sve ono što je još mogao napraviti, a nije.

Ni ja se ne mogu još pomiriti sa činjenicom da nam ga zaista nema.Sad Sad Sad
Sve je tako bezveze i još uvijek me ne može ništa od srca baš nasmijati i obradovati, težek bol je još uvijek prisutan. Kako dani prolaze mnogo je teže,a ne lakše kako su me tješili. Mislila sam i sama da će biti lakše, ali neeee:( Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Još da mi nije ovoga foruma i ljudi na njemu koji me razumiju, tj uzajamno se razumijemo ne znam kako bih sve ovo podnijela. Puno Vas volim i hvala Vam zaista se čovjek osjeća bogatije sa takvim prijateljima poput Vas. Pusa svima....
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime11/1/2008, 02:02

I meni je drago što imam vas, što se ovako družimo i razmjenjujemo osjećanja, mišljenja, tugu..stvarno je lakše. I naravno, i ja vas sve volim, dragi ste mi, i evo sate provodim tu umjesto da učim statistiku, nikako mi se neda... Very Happy Ali nema veze, valjda sve bude ok! Pozz svima! Ćaoooo
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime11/1/2008, 14:43

za 2 tjedna tj. 14 dana (25.01) tosin je rodendan...
moj brat kaze da on vise nemoze imat 27,28 itd. godina kad ga vise nema...al i sad nakon 3 mjeseca ja jos uvijek ne vjerujem da ga nema jos uvjek mislim da on tamo negdje pjeva i smije se...
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime13/1/2008, 14:12

tose je napisao/la:
za 2 tjedna tj. 14 dana (25.01) tosin je rodendan...
moj brat kaze da on vise nemoze imat 27,28 itd. godina kad ga vise nema...al i sad nakon 3 mjeseca ja jos uvijek ne vjerujem da ga nema jos uvjek mislim da on tamo negdje pjeva i smije se...

Draga moja tose sigurna sam i ja da naš Toše još uvijek pjevuši i čini dobra djela, ali na žalost nije sa nama i moramo se pomiriti sa tom žalosnom činjenicom. Evo bliži se kobni 16. u mjesecu i najradje bih ga htjela prespavati tako mi je teško taj dan. Zašto je morao svanuti taj kobni 16 oktobar, nije fer to svi znamo ali šta možemo na žalost sudbinu nečiju promjeniti ne možemo.
Želim ti kao i svima sa foruma da se držimo zajedno i pokušamo biti jaki, a ja utjehu pronalazim sa vama ovdje na forumu i htjela bih da se malo više svi aktiviramo. Budi mi hrabra moja tose ja sam uz tebe i sve naše članove.
Voli vas vaša dani!!!
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime14/1/2008, 01:13

Dani je napisao/la:
tose je napisao/la:
za 2 tjedna tj. 14 dana (25.01) tosin je rodendan...
moj brat kaze da on vise nemoze imat 27,28 itd. godina kad ga vise nema...al i sad nakon 3 mjeseca ja jos uvijek ne vjerujem da ga nema jos uvjek mislim da on tamo negdje pjeva i smije se...

Draga moja tose sigurna sam i ja da naš Toše još uvijek pjevuši i čini dobra djela, ali na žalost nije sa nama i moramo se pomiriti sa tom žalosnom činjenicom. Evo bliži se kobni 16. u mjesecu i najradje bih ga htjela prespavati tako mi je teško taj dan. Zašto je morao svanuti taj kobni 16 oktobar, nije fer to svi znamo ali šta možemo na žalost sudbinu nečiju promjeniti ne možemo.
Želim ti kao i svima sa foruma da se držimo zajedno i pokušamo biti jaki, a ja utjehu pronalazim sa vama ovdje na forumu i htjela bih da se malo više svi aktiviramo. Budi mi hrabra moja tose ja sam uz tebe i sve naše članove.
Voli vas vaša dani!!!


a i ja bi prespavala taj 16 ali da se bar nista nije tad ni dogodilo..
al eto sta cu...
ja sam se jucer vratila iz njemacke a kad sam tek isla u njemcku vidjela sam u sloveniji autobus iz skoplja a na njemu je bila zaljepljena neka mala tosina slika..
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime15/1/2008, 19:44

Eto dragi moji približio nam se taj kobni 16. Joj zašto je moralo tako biti vječno ću se tako pitati. Kako se osjećate danas uoči tog dana. Kada se samo sjetim prije tri mjeseca u ovo doba nisam ni o čemu mislila sve mi je bilo super i znala sam da je negdje naš iskreni prijatelj koji vjerovatno ima negdje nastup ili je negdje veseo sa svojim prijateljima! Iskreno često sam se pitala šta li sada naš Toše radi i da li je sretan. I onda sutradan u kancelariji na radiju su morali javiti tu, tu ne znam ni kako da je nazovem kakvu vijest!!! Od tog dana se mijenja moj život i moja razmišljanja i postajem neutješna, vrijeme koje prolazi samo pravi veću ranu koja krvari i nikako da zaraste!!!
Eto ja sam baš grozno raspoložena, kako ste mi Vi svi, volim Vas puno!!!

Ledena kako si mi ti, lolla, tose, Admin, webmaster i ostali gdje ste je li sve ok sa vama!?? Nedostaje mi naše pisanje. Veliki pozdrav!!!
Mimi, Toshyca....
[Vrh] Go down
Sponsored content





2 mjesec@ od tosine smrti . . Empty
PostajNaslov: Re: 2 mjesec@ od tosine smrti . .   2 mjesec@ od tosine smrti . . Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
2 mjesec@ od tosine smrti . .
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tosine slike i koja rec
» Nakon smrti svi posegnuli za njegovim pjesmama....
» proslo je vec mjesec dana..........
» mjesec dana kasnije 16.11.2007.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: