Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Ima li netko taj album iz DM-a?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

Ima li netko taj album iz DM-a? Empty
PostajNaslov: Ima li netko taj album iz DM-a?   Ima li netko taj album iz DM-a? Icon_minitime28/12/2007, 22:53

Ljudi ima li netko taj album iz DM-a?!?Ja to nikako da nađem!!Ili možda snimku nekog Tošinog koncerta!?? bounce bounce Smile
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Ima li netko taj album iz DM-a? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li netko taj album iz DM-a?   Ima li netko taj album iz DM-a? Icon_minitime29/12/2007, 01:30

mimi je napisao/la:
Ljudi ima li netko taj album iz DM-a?!?Ja to nikako da nađem!!Ili možda snimku nekog Tošinog koncerta!?? bounce bounce Smile

Ja imam snimke dva koncerta, jedino da ti kopiram jer ih ovdje nema više nigdje za kupiti. Pošalji mi svoju adresu ako si za?!
[Vrh] Go down
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

Ima li netko taj album iz DM-a? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li netko taj album iz DM-a?   Ima li netko taj album iz DM-a? Icon_minitime29/12/2007, 03:16

LEDENA je napisao/la:
mimi je napisao/la:
Ljudi ima li netko taj album iz DM-a?!?Ja to nikako da nađem!!Ili možda snimku nekog Tošinog koncerta!?? bounce bounce Smile

Ja imam snimke dva koncerta, jedino da ti kopiram jer ih ovdje nema više nigdje za kupiti. Pošalji mi svoju adresu ako si za?!


Hvala ledena!!srce si.ostavim ti adresu na pm:) Smile Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ima li netko taj album iz DM-a? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li netko taj album iz DM-a?   Ima li netko taj album iz DM-a? Icon_minitime29/12/2007, 13:40

mimi je napisao/la:
Ljudi ima li netko taj album iz DM-a?!?Ja to nikako da nađem!!Ili možda snimku nekog Tošinog koncerta!?? bounce bounce Smile


ja sam sve skino s interneta...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Ima li netko taj album iz DM-a? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li netko taj album iz DM-a?   Ima li netko taj album iz DM-a? Icon_minitime29/12/2007, 17:58

Admin je napisao/la:
mimi je napisao/la:
Ljudi ima li netko taj album iz DM-a?!?Ja to nikako da nađem!!Ili možda snimku nekog Tošinog koncerta!?? bounce bounce Smile


ja sam sve skino s interneta...
Ja imam pjesme,sli nemam cd-e jer sam spržila od jedne frendice..tako da nisam htjela kupovati cd kad ona već ima...U nas ovamo ima svaki negov cd,a što se tiče DVD ima samo onaj crveni iz Sarajeva...i ima možda na ponekom DVD njegov neki spot,ali već poznati...koje vidimo svaki dan na TV....npr. Pratim te,Ko ti to grize obraze,Lagala nas mala,Lady i mislim da je to to...
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Ima li netko taj album iz DM-a? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li netko taj album iz DM-a?   Ima li netko taj album iz DM-a? Icon_minitime4/1/2008, 17:22

ja sam negdje u zagrebu vidjela cd ovog koncerta iz skoplja i bile su na nekom cd "sve najbolje pjesme od tose" (tako se cd zove)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ima li netko taj album iz DM-a? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li netko taj album iz DM-a?   Ima li netko taj album iz DM-a? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ima li netko taj album iz DM-a?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ako je netko putovao u Makedoniju....
» TOSE PROESKI
» ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Potražnja-
Forum(o)Bir: