Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Pjesma koju je napisao Toše

Go down 
+4
Dani
Admin
Toshyca
LEDENA
8 posters
Autor/icaPoruka
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime29/12/2007, 18:49

Ako ti jave: umro sam,
a bio sam ti drag,
onda će u tebi
odjednom nešto posivjeti.
Na trepavici magla.
Na usni pepeljast trag.

Da li si uopšte ponekad
mislio šta znači živjeti?
Ako ti jave: umro sam,
evo šta će biti.

Hiljadu šarenih riba
lepršat će mi kroz oko.
I zemlja će me sakriti,
I korov će me sakriti.
A ja ću za to vrijeme
Letjeti visoko...

Visoko.

Zar misliš da moja ruka,
koljeno,
ili glava
može da bude sutra
korijen breze
ili trava?

Ako ti jave: umro sam,
ne vjeruj,
to ne umijem.

Noću kad gledaš u nebo
i ti namigni meni.
Neka to bude tajna.
Uprkos danima sivim
kad vidiš neku kometu
da nebo zarumeni,
upamti: to ja još uvijek
šašav letim, i živim.

Na ovu zemlju sam svratio
da ti namignem malo.
Da za mnom ostane nešto
kao lepršav trag.

I zato: ne budi tužan.
Toliko mi je stalo
da ostanem u tebi,
budalast i čudno.
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime29/12/2007, 18:54

Pročitala sam negdje da je ovu pjesmu napisao on, ako je to istina onda je on zaista predosjećao i znao šta ga čeka. Baš je nevjerovatno! Pjesma je prelijepa i pretužna, i nažalost istinita. Baš je bilo tako...došao je na ovu planetu, pokazao nam svoje prelijepe okice, namignuo i otišao zauvijek...
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime29/12/2007, 19:01

LEDENA je napisao/la:
Pročitala sam negdje da je ovu pjesmu napisao on, ako je to istina onda je on zaista predosjećao i znao šta ga čeka. Baš je nevjerovatno! Pjesma je prelijepa i pretužna, i nažalost istinita. Baš je bilo tako...došao je na ovu planetu, pokazao nam svoje prelijepe okice, namignuo i otišao zauvijek...
Jao zaprepastila sam se kad sam vidjela naslov...na trenutak sam pomislila da je živ..O Bože...Ako je on ovo napisao onda je stvarno znao šta ga čeka,i možda je napisao to nekoliko dana prije smrti da nam kaže da ne patimo i ne plačemo za njim..da će on uvijek biti s nama..Jao Boe,tako tužno..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime30/12/2007, 02:27

žalosno...stvarno žalosno...ali neznam dali da vjerujem jeli to on napisao...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime30/12/2007, 20:55

Pjesma je u isto vrijeme predivna i pretužna. Ne znam da li je istina ili ne ali ja često nevjerujem da ga više nema baš kao u ovoj pjesmi i kada mi je nešto jako teško mahinalno pogledam u njegovu sliku koja mi je na zidu i kažem "pomozi mi Toše"! Zvuči možda malo paranoično i glupo ali ja to tako tada osjećam i eto dijelim sa Vama! Hvala Ledena na ovim stihovima!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime30/12/2007, 21:36

Dani je napisao/la:
Pjesma je u isto vrijeme predivna i pretužna. Ne znam da li je istina ili ne ali ja često nevjerujem da ga više nema baš kao u ovoj pjesmi i kada mi je nešto jako teško mahinalno pogledam u njegovu sliku koja mi je na zidu i kažem "pomozi mi Toše"! Zvuči možda malo paranoično i glupo ali ja to tako tada osjećam i eto dijelim sa Vama! Hvala Ledena na ovim stihovima!
Draga Dani to uopće nije glupo..I ja isto radim..kada učim ili kada imam problema sa nečim drugim uvijek kažem pomozi mi Toše,a kad sam sretna,kad mi se nešto lijepo desi samo pogledam u nebo ili njegov poster ali većinom u nebo i kažem mu "Hvala ti"...Znam da me čuje..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime30/12/2007, 22:54

Toshyca je napisao/la:
Dani je napisao/la:
Pjesma je u isto vrijeme predivna i pretužna. Ne znam da li je istina ili ne ali ja često nevjerujem da ga više nema baš kao u ovoj pjesmi i kada mi je nešto jako teško mahinalno pogledam u njegovu sliku koja mi je na zidu i kažem "pomozi mi Toše"! Zvuči možda malo paranoično i glupo ali ja to tako tada osjećam i eto dijelim sa Vama! Hvala Ledena na ovim stihovima!
Draga Dani to uopće nije glupo..I ja isto radim..kada učim ili kada imam problema sa nečim drugim uvijek kažem pomozi mi Toše,a kad sam sretna,kad mi se nešto lijepo desi samo pogledam u nebo ili njegov poster ali većinom u nebo i kažem mu "Hvala ti"...Znam da me čuje..


koliko god Toše bio dobar nemože se usporediti s Bogom...niti mu se treba obraćati kao Bogu!!!!!!
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime2/1/2008, 15:27

Admin pogrešno si me shvatio nikada, ali nikada nikoga ne želim niti smijem porediti sa dragim Bogom. To je samo neka kao utjeha i često se sjetimo dragih pokojnika kada nam je teško i eto ja to tako nekada kažem. Nikada nisam nikoga htjela niti smjem porediti sa dragim Bogom!
[Vrh] Go down
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime3/1/2008, 14:19

Dani je napisao/la:
Admin pogrešno si me shvatio nikada, ali nikada nikoga ne želim niti smijem porediti sa dragim Bogom. To je samo neka kao utjeha i često se sjetimo dragih pokojnika kada nam je teško i eto ja to tako nekada kažem. Nikada nisam nikoga htjela niti smjem porediti sa dragim Bogom!


Ne znam što reć...mediji su sad u stanju svašta izmišljat...tako je to obično...pjesma je stvarno tužna...a možda je i jest napisao,tko zna...
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime4/1/2008, 17:04

moja jedna prijateljica iz skole stvarno jako voli tosu i stalno place za njim i sve to...i u skoli jednom ja spomenem njoj za one pjesme od tose nove za koje nitko nije znao (sto je dani napisala) al prvo sam joj rekla da kao imam dobru vijest pa cu joj onda rec za pjesme nisam ni progovorila za pjesme ona vec navalila da je ta dobra vjest da je tose ozivio...inace ona ne vjeruje u boga al svejedno otkud joj to da covjek koji je umro moze ozivjet...
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime6/1/2008, 22:23

tose je napisao/la:
moja jedna prijateljica iz skole stvarno jako voli tosu i stalno place za njim i sve to...i u skoli jednom ja spomenem njoj za one pjesme od tose nove za koje nitko nije znao (sto je dani napisala) al prvo sam joj rekla da kao imam dobru vijest pa cu joj onda rec za pjesme nisam ni progovorila za pjesme ona vec navalila da je ta dobra vjest da je tose ozivio...inace ona ne vjeruje u boga al svejedno otkud joj to da covjek koji je umro moze ozivjet...
a možda je ona mislila kao da ćeš joj reći kako se neko šalio i da je Toše živ...i ja čekam da mi to neko kaže..iako znam da to nije moguće...Ali ne želim se pomiriti s tim da nije više s nama..ne želim žvjeti s uspomenom na njega..želim ga živog..da pjeva,da mi se smiješi...Bolje da ne idem dalje..slomit ću se i onda mi nema spasa...
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime6/1/2008, 22:33

Toshyca je napisao/la:
tose je napisao/la:
moja jedna prijateljica iz skole stvarno jako voli tosu i stalno place za njim i sve to...i u skoli jednom ja spomenem njoj za one pjesme od tose nove za koje nitko nije znao (sto je dani napisala) al prvo sam joj rekla da kao imam dobru vijest pa cu joj onda rec za pjesme nisam ni progovorila za pjesme ona vec navalila da je ta dobra vjest da je tose ozivio...inace ona ne vjeruje u boga al svejedno otkud joj to da covjek koji je umro moze ozivjet...
a možda je ona mislila kao da ćeš joj reći kako se neko šalio i da je Toše živ...i ja čekam da mi to neko kaže..iako znam da to nije moguće...Ali ne želim se pomiriti s tim da nije više s nama..ne želim žvjeti s uspomenom na njega..želim ga živog..da pjeva,da mi se smiješi...Bolje da ne idem dalje..slomit ću se i onda mi nema spasa...

pa htjela bih i ja da je ziv ali sta cu ja sad takva je sudbina...i da placem i da vristim i da bilo sta drugo radim znam da se nista nece promjenit...samo mi ostaju njegove pjesme i slike..
[Vrh] Go down
Angel...=)




Broj postova : 7
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime14/4/2008, 20:41

Ja ne mogu da verujem da njega vishe nema...Kao da sam izgubila rod rodjeni!Svaki put kad ga vidim plachem kao prvi put kad sam chula da je poginuo!Bio je stvarno divan!Ma zivot nije fer i stvarno je igra bez granica...
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime14/4/2008, 23:30

ja uvjek pocnem plakat kad cujem jedan dio pjesme jedina...neznam zasto... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Angel...=)




Broj postova : 7
Age : 30
Registration date : 14.04.2008

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime17/4/2008, 11:08

Ja vishe plachem uz meni hvala nijedno i tajno moja...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime16/11/2008, 00:01

Angel...=) je napisao/la:
Ja vishe plachem uz meni hvala nijedno i tajno moja...

da tajno moja je predivna pjesma....jedna od njegovih najljepsih...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 31
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime18/11/2008, 22:37

Ja plaćem na sve,...,a najviše na "Igru bez granica" i "Poljsko cvijeće",zbog samog teksta,...,a i jakooo san žalosna,tužna kad čujem "My little one"!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pjesma koju je napisao Toše Empty
PostajNaslov: Re: Pjesma koju je napisao Toše   Pjesma koju je napisao Toše Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pjesma koju je napisao Toše
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: SVAŠTARA-
Forum(o)Bir: