Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime30/12/2007, 21:08

Ne znam da li ste Vi gledali OBN tv i onu emisiju "Zvijezde pjevaju" ili kako se već zove jer ja je baš i ne gledam često ali danas sam gledala slučajno reprizu od prošle sedmice i toliko sam se rasplakala. Došli su na red Leo i Ivana i kada sam čula prve taktove odmah sam prepoznala o kojoj je pjesmi riječ. Super su je otpjevali malo je Leo bio bolji ali to nije važno, važno je to da su se sjetili našeg Toše i posvetili malo trenutaka njemu jer on je bio veliki prijatelj OBN tv i kada su bili oni talenti i uvijek se rado odazivao na svaki poziv. Dok su pjevali "Igra bez granica" Ivani su bile suzne oči i zaista su bili oboje tužni i pola dvorane je plakalo i na kraju su pustili samo publiku orila se sala, svaka im čast. U pola pjesme su na binu izašla mala dječica obučena u bijelo sa upaljenim svijećama zaista nevjerovatno lijep i tužan prizor. Ivana je izjavila da je ona htjela da jedan cijeli šou bude takav da svako od njih otpjeva po jednu Tošinu pjesmu, ali eto to joj nije uspjelo pa je na ovaj način htjela da nešto uradi i ispuni sebi želju. Zaista joj svaka čast, a i Leu što je pristao bez razmišljanja na ovaj duet. Eto meni se to danas svidjelo i dirnulo me je pravo pa sam htjela da podijelim sa Vama. Šta mislite o ovome? Pozzz.
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime30/12/2007, 21:42

Nisam gledala to,ja ti baš i ne gledam OBN jer su naši programi užas,sve glupo...Ali majka je gledala i onda mi je ona rekla šta je bilo..Došla u sobu plače,ja je pitam šta je tebi i onda mi je ispričala..Stvarno tužno...Ali malo mi je i drago što nisam gledala jer bi plakala ko kišna godina...Najgore mi je jer znam da je i Toše trebao učestvovati u tom show-u "Zvijezde pjevaju" ili "Zvijezde sa zvijezdama",ne znam kako se zove..Kad su pjevali Karolina Gočeva i Rafo volim osmijeh tvoj tada su ja mislim rekli da je i Toše trebao biti učestvovati ali nažalost eto to se desilo...Karolina je dobro otpjevala ali Rafo užasno..kao prvo on je roker i nema veze uopće sa Tošom,a i pola pjesme nije znao..Glupirao se ondje i razbacivao..Došlo mi je da razbijem televizor..Ko mu dade mikrofon u ruke..Samo blati Tošino ime Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime30/12/2007, 22:52

koja je to Ivana pjevala s Leom ?
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime2/1/2008, 15:18

To je ona Ivana iz grupe Feminem.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime2/1/2008, 16:00

Dani je napisao/la:
To je ona Ivana iz grupe Feminem.


aha..fala...ma da neznam koja je ta...znam za feminem ovak al neznam koje su to cure hehe
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime2/1/2008, 16:19

Admin je napisao/la:
Dani je napisao/la:
To je ona Ivana iz grupe Feminem.


aha..fala...ma da neznam koja je ta...znam za feminem ovak al neznam koje su to cure hehe
ma znam i ja za njih mada mi nisu nešto..a članovi grupe su pamela,neda i ivana...pamela i neda su učestvovale u hrvatkom idolu ja misli,ali pobijedila je žanamari...i kad je to sve završilo pamela i neda su osnovala grupu i priključila im se prijateljica ivana...sve su plave ali ivana se sad u smeđe ofarbala,pa eto..lako ćeš je prepoznati Smile Wink
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime2/1/2008, 20:54

hehe...hvala...kad ih vidim budem gledo...jer znam da su mi dosad sve bile iste haha
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Hajda

Hajda


Broj postova : 4
Age : 28
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 01.03.2008

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime12/4/2008, 10:31

Dani je napisao/la:
To je ona Ivana iz grupe Feminem.

Koja nea pojma pjevat zato vise nije u grupi fenimen:)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime13/4/2008, 13:33

Hajda je napisao/la:
Dani je napisao/la:
To je ona Ivana iz grupe Feminem.

Koja nea pojma pjevat zato vise nije u grupi fenimen:)


hah..ma meni to uopće nije neka grupa feminem...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Empty
PostajNaslov: Re: Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"   Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Igra bez granica
» Kakva vam je pjesma "My little one"?????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: