Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 i rodi se anđeo na ovaj dan

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

i rodi se anđeo na ovaj dan Empty
PostajNaslov: i rodi se anđeo na ovaj dan   i rodi se anđeo na ovaj dan Icon_minitime27/1/2008, 01:33

izgleda da ću jedino ja pisati o osjećajima koji su se miješali tokom 25-tog.....sreća što se rodio anđeo na taj dan, i sreća što je postojao i neizmjerna tuga što je otišao, što neće proslaviti ni jedan više,što imaće nas da mu u mislima poželimo najljepše mjesto u raju....a ne na nekom konecertu ili.....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

i rodi se anđeo na ovaj dan Empty
PostajNaslov: Re: i rodi se anđeo na ovaj dan   i rodi se anđeo na ovaj dan Icon_minitime2/2/2008, 00:31

Toše SRETAN ROĐENDAN ma gdje god bio....mi smo UZ TEBE
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

i rodi se anđeo na ovaj dan Empty
PostajNaslov: Re: i rodi se anđeo na ovaj dan   i rodi se anđeo na ovaj dan Icon_minitime3/4/2008, 14:20

Tošino rodno Kruševo bilo je tijesno za sve koji su na 27. rođendan posjetili njegov grob. Iz Hrvatske je došla njegova prijateljica Antonija Šola, kojoj je snagu pružao Luka Čičin Šain, njezin dečko. Došao je i Tošin prijatelj Miroslav Popović-Popaj. Tošini shrvani roditelji došli su s kćeri i zetom. Toše je oduvijek želio bas gitaru, a menadžerica Ljiljana Petrović obećala je da će mu je kupiti za 27. rođendan. Na njegov grob položila je bas gitaru. “Za tebe čuvamo najljepše riječi, te riječi još neizgovorene, za tebe čuvamo suzu što nikad nije napustila oko. Čuvamo ti pjesmu mladih slavuja i kutiju najslađeg keksa. Čuvamo za tebe i snijeg i kišu što pali su iznenada iz vedra neba carstva božjeg”, dala je ugravirati Ljiljana na gitaru.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

i rodi se anđeo na ovaj dan Empty
PostajNaslov: Re: i rodi se anđeo na ovaj dan   i rodi se anđeo na ovaj dan Icon_minitime5/4/2008, 13:57

tose je napisao/la:
Tošino rodno Kruševo bilo je tijesno za sve koji su na 27. rođendan posjetili njegov grob. Iz Hrvatske je došla njegova prijateljica Antonija Šola, kojoj je snagu pružao Luka Čičin Šain, njezin dečko. Došao je i Tošin prijatelj Miroslav Popović-Popaj. Tošini shrvani roditelji došli su s kćeri i zetom. Toše je oduvijek želio bas gitaru, a menadžerica Ljiljana Petrović obećala je da će mu je kupiti za 27. rođendan. Na njegov grob položila je bas gitaru. “Za tebe čuvamo najljepše riječi, te riječi još neizgovorene, za tebe čuvamo suzu što nikad nije napustila oko. Čuvamo ti pjesmu mladih slavuja i kutiju najslađeg keksa. Čuvamo za tebe i snijeg i kišu što pali su iznenada iz vedra neba carstva božjeg”, dala je ugravirati Ljiljana na gitaru.


predivno..u zadnje vrijeme se pokazuje koliko je mnogo Ljiljani stalo do Toše...žao mi je samo što Toše nije ovdje da zasvira na svom poklonu...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
~*Jelena*~

~*Jelena*~


Broj postova : 2
Age : 32
Lokacija : Novi Sad
Registration date : 30.01.2010

i rodi se anđeo na ovaj dan Empty
PostajNaslov: .....   i rodi se anđeo na ovaj dan Icon_minitime30/1/2010, 11:29

25-og sada je bilo prelepo i PREtuzno....
Toliko ljudi je bilo na koncertu,toliko suza bilo od strane nas (publike),a takodje i od pevaca koji su dosli tu,zbog Tosetovog rodjendana...
Znaci stvarno je prelepo bilo...
Nznm,jednostavno,sve je mnogo tuzno,ja cak ni dan danas nmg da poverujem da njega vise nema...
Ono,bukvalno na svaki koncert sam mu isla i sve,i sad odjednom ga nema...
Samo kad bi vreme moglo da se vrati,da se to ispravi...
Ali jbg...
TOSE 4EVER...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

i rodi se anđeo na ovaj dan Empty
PostajNaslov: Re: i rodi se anđeo na ovaj dan   i rodi se anđeo na ovaj dan Icon_minitime24/7/2010, 04:50

drago nam je zbog tebe što si prisustvovala Smile

Toše je činio velika djela, i velika djela činimo mi skupa kada podržavamo sve dobrotvorene akcije Wink
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
TE SAKAM TOŠE

TE SAKAM TOŠE


Broj postova : 22
Age : 28
Registration date : 25.08.2010

i rodi se anđeo na ovaj dan Empty
PostajNaslov: Re: i rodi se anđeo na ovaj dan   i rodi se anđeo na ovaj dan Icon_minitime30/12/2010, 00:24

Admin je napisao/la:
drago nam je zbog tebe što si prisustvovala Smile

Toše je činio velika djela, i velika djela činimo mi skupa kada podržavamo sve dobrotvorene akcije Wink
DA NEMOGU SE NABROJATI NJEGOVA DELA I HUMANITARNE AKCIJE
ALI TOŠE JE POVRH SVEGA BIO SKROMAN COVEK I NIJE GA ZANIMALO MATERIJALNO
NIJE SVE SAMO SEBI OSTAVLJAO NEGO JE DELIO DRUGIMA
TOŠE JE UTECAO NA MENE I PROMENIO
I NEKOLIKO PUTA SAM MOZDA MI NEKO NECE VEROVAT ALI MNOGO PUTA SAM GA SANJALA I KADA BIH PROCITALA NEKI TUZAN TEKST O TOSETU ILI NESTO VEZANO ZA NJEGA
NOCIMA SAM PLAKALA
A UVEK KAD NESTO CITAM O NJEMU UVEK AL UVEK ZAPLACEM
NEMOGU SE SUZDRZAT
ZIVIM SA NADOM DA CU GA SRESTI GORE U NJEGOVOM SVETU LJUBAVI
SAMO S TOM NADOM ZIVIM KADA POGLEDAM U NJEGOVE SLIKE KOJE IMAM NA ZIDU
SAMO S TOM NADOM ZIVIM I SNJOM CU I UMRETI
TOŠE ZASEKOGAŠ VO MOJOT SRCA
VOLI TE TVOJA MAKEDONIJA I TVOJE KRUŠEVO
VRATI NAM SE BAREM NAKRATKO
BAREM DA NAS POZDRAVIS I NASMEJES
I ULEPSAS OVE TUZNE DANE
.......VRATI SEE...................
[Vrh] Go down
Sponsored content





i rodi se anđeo na ovaj dan Empty
PostajNaslov: Re: i rodi se anđeo na ovaj dan   i rodi se anđeo na ovaj dan Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
i rodi se anđeo na ovaj dan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: 25.01.-Tošin rođendan-
Forum(o)Bir: