Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA

Go down 
+9
mimi
tosyc@
Ivan7
Toshyca
Dani
LEDENA
NiNĐa
Admin
Webmaster
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime4/11/2007, 02:03

LJUDI KAD STE VEĆ POSTALI ČLANOM OVOG FORUMA NAPIŠITE BAREM NEŠT,UBACITE KOJU SLIKU ILI VIDEO,NE MORATE SAD NEŠTO PUNO ALI BAREM MALO DA SE VIDI DA BAREM NEŠTO STE NAPISALI,DA STE AKTIVNI.POZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ


Zadnja promjena: ; 14/1/2008, 15:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime4/11/2007, 15:26

da...potpuno se slažem...par postova dnevno ništa ne šteti...Toše bi volio da ga se i ovako prisjećamo!!!ovo činite njemu na sramotu...regali se a niš ne pišete..sramota...dajte se uključite
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/11/2007, 00:38

EVO JA OPET UPUĆUJEM KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA.SVAKI DAN NAS JE SVE VIŠE I VIŠE,A VEĆINA VAS NIŠTA JOŠ NIJE NAPISALA,A NEKI ČAK JOŠ FORUM NISU POSJETILI OD SVOJE REGISTRACIJE.SVAKOG ČLANA KOJI NIJE AKTIVAN MJESEC DANA OD SVOG ZADNJEG POSTA ILI KOD NEKIH OD REGISTRACIJE BIT ĆE IZBRISAN.NE ŽELIM SAD NABRAJATI TE ČLANOVE,SVI TO MOŽETE PROVIJERITI TAKO DA KLIKNETE NA "ČLANSTVO".POZZZZZZZZ

P.S. LJUDI NEMOJTE DA VAS MORAM IZBACITI SA OVOG FORUMA ILI DAT BAN NA NEKOLIKO DANA (20-35)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/11/2007, 01:03

Admin2 je napisao/la:
EVO JA OPET UPUĆUJEM KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA.SVAKI DAN NAS JE SVE VIŠE I VIŠE,A VEĆINA VAS NIŠTA JOŠ NIJE NAPISALA,A NEKI ČAK JOŠ FORUM NISU POSJETILI OD SVOJE REGISTRACIJE.SVAKOG ČLANA KOJI NIJE AKTIVAN MJESEC DANA OD SVOG ZADNJEG POSTA ILI KOD NEKIH OD REGISTRACIJE BIT ĆE IZBRISAN.NE ŽELIM SAD NABRAJATI TE ČLANOVE,SVI TO MOŽETE PROVIJERITI TAKO DA KLIKNETE NA "ČLANSTVO".POZZZZZZZZ

P.S. LJUDI NEMOJTE DA VAS MORAM IZBACITI SA OVOG FORUMA ILI DAT BAN NA NEKOLIKO DANA (20-35)


čemu registracija ako je neaktivnost na vrhu zadatka?
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Lucy
Gost




KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime10/11/2007, 18:47

Nadam se da ce biti punooo ljudi na ovom forumu...
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime10/11/2007, 20:57

Lucy je napisao/la:
Nadam se da ce biti punooo ljudi na ovom forumu...


I JA SE NADAM DA ĆE IH BITI PUNO,ALI NEKA PIŠU BAREM,JER NA OVOM FORUMU OD NAS 18 PIŠE SAM PAR VAS
[Vrh] Go down
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime11/11/2007, 19:46

Da i Ja se naDam da če BiTi puno LJuDi na ovom Forumu. Toše DeFiniTvno zasLužuje Da se Ga prisJečamu zauvJeK. JaKo mi je žao šTo Je TaKo rano umro. Sad
[Vrh] Go down
Lucy
Gost




KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime11/11/2007, 21:25

Kome nije žao...Mislim da je to bio jedan PREDIVAN covjek...
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime13/11/2007, 00:53

Kako vidim niko od vas nije baš previše aktivan u pisanju. Ne znate, nemate vremena ili ne želite, ne znam šta je u pitanju, a možda nam nedostaju ideje..Uglavnom, bilo bi puno bolje ako bi svako od nas ponekad napisao nešto o njemu, npr. neku pjesmu (ne njegovu, sve ih već znamo;) ), strofu pjesme, stih, priču ili nešto sl, nešto što nas sjeća na njega..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime13/11/2007, 19:14

LEDENA je napisao/la:
Kako vidim niko od vas nije baš previše aktivan u pisanju. Ne znate, nemate vremena ili ne želite, ne znam šta je u pitanju, a možda nam nedostaju ideje..Uglavnom, bilo bi puno bolje ako bi svako od nas ponekad napisao nešto o njemu, npr. neku pjesmu (ne njegovu, sve ih već znamo;) ), strofu pjesme, stih, priču ili nešto sl, nešto što nas sjeća na njega..


ja i moj pomoćnik (admin2) to očekujemo od osnutka foruma...ali nikako pokrenuti članove na aktivnost
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime20/11/2007, 01:51

Mislim također da bi trebalo malo više da se aktiviramo. Nazvali ste me "lijenčina" ali ja to nisam i malo mi je krivo. Nije me bilo 2 dana kući sestra mi je bila bolesna pa sam se brinula o njoj, i danas da vidim šta ima novo od moje registracije kad ono ja ispadoh "lijenčina"! Mislim da sam za ova 2 dana dokazala da ću biti aktivni član u čemu je problem? Pozzz za sve članove i naše goste naravno! Ovo je super forum i dajte ljudi malo više pisanja, komentara, upoznavanja i razmjenjivanja mišljenja o Toši koji nas je ovdje i okupio na neki način. ćaooo!!!! No bounce
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime20/11/2007, 15:58

svi članovi do 20 postova imaju status lijenčina i to se nakon 20 postova automatski mjenja
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime23/11/2007, 00:26

evo mene opet.

ja sada ovim postom zadnji put govorim da se članovi aktiviraju,samo par članova na ovom forumu aktivno piše,a vi ostali...šta je sa vama?.
ja više neću upozoravati od sad ću davat banove a nakon toga brisati članove.na kraju će na ovom forumu od 32 člana ostati samo nas par,ali nas par aktivnih.


pozzzz
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime23/11/2007, 01:27

Stvarno ljudi dajte se aktivirajte..zašto ste se registrirali ako nećete pisati..Nije moguće da ne možete bar 5 minuta na dan odvojiti da napišete nešto o Toši...Imam i ja obaveza,škola i sve to..moram popraviti dosta ocjena ali ja skoro svaki dan ostavim komentar..osim ako baš ne mogu..Dajte se aktivirajte...jeste li voljeli Tošu ili niste Question
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime23/11/2007, 16:58

Admin2 je napisao/la:



na kraju će na ovom forumu od 32 člana ostati samo nas par,ali nas par aktivnih.


pozzzz


bolje i tako nego hrpa lijenih mamlaza!!!stvarno sam više ljut na ovoliku bezobraznost i lijenost...ne moći napisati barem 2 posta na dan...pa to je sramota...sve ćemo vas neaktivne obrisati...i zabraniti vam pristup na forum uopće...pa ga ni gledati nečete...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 01:44

Slažem se. Pa nećemo nikoga moliti da bude tu i piše! Uostalom, nama je dobro, bar par nas nešto piše..Evo, to je dokaz da ljudi zaboravljaju, da su lijeni, i brzo odustaju od nečega.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 11:47

pa da...zato sam i metnuo da je svatko sa manje od 20 postova lijenčina kako bi se taj aktivirao i potrudio da makne to sa sebe postovima...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 15:19

Admin je napisao/la:
pa da...zato sam i metnuo da je svatko sa manje od 20 postova lijenčina kako bi se taj aktivirao i potrudio da makne to sa sebe postovima...

Kod mene si to i uspio. Toliko mi je to zasmetalo pa sam i komentarisala o tome. Kada si objasnio u čemu je kvaka odmah sam se potrudila da sebi izbrišem taj naziv! Baš užasno zvuči! Ali moraš sam da opravdaš sebe i dokažeš da to nisi!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 15:43

vidim da si shvatila poruku i drago mi je zbog toga....al sada toga nema jer je pametni admin2 to izbrisao...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Ivan7




Broj postova : 1
Registration date : 24.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 15:51

Iako je forum odličan mislim da trebate maknut neke slike jer ih je ipak mislim previše!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:05

Ivan7 je napisao/la:
Iako je forum odličan mislim da trebate maknut neke slike jer ih je ipak mislim previše!!!!!!!!!!!!!


slažem se...jedan slideshow je dovoljan
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:06

Admin je napisao/la:
Ivan7 je napisao/la:
Iako je forum odličan mislim da trebate maknut neke slike jer ih je ipak mislim previše!!!!!!!!!!!!!


slažem se...jedan slideshow je dovoljan


ok,ja ću izbrisati sve slideshowove at ti(admin) napravi neki sa svim slikama


ok???
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:07

ne...ostavi jednoga pa čemo smislit nešta kasnije...ali sada ostavi jednog od ovih
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:08

Admin je napisao/la:
ne...ostavi jednoga pa čemo smislit nešta kasnije...ali sada ostavi jednog od ovih

ne mogu,neznam di je koji kraj htmla
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:09

Ma nemojte nam se samo vas dvojica prepirati sve što uradite je super. Meni se forum skroz sviđa. Mislim da to i dokazujem sa svojom pisanjem. Nađite neku sredinu pa udovoljite i jednom i drugom. Neka ostane bar jedan slideshow.
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:10

Dani je napisao/la:
Ma nemojte nam se samo vas dvojica prepirati sve što uradite je super. Meni se forum skroz sviđa. Mislim da to i dokazujem sa svojom pisanjem. Nađite neku sredinu pa udovoljite i jednom i drugom. Neka ostane bar jedan slideshow.


ma ne svađamo se mi,možd to tak izgleda al nije tak.smontirat će mo već nešt
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:19

ma nas dvojica često tako...nije to svađa...al tako traju naši dogovori-u tom smislu...hehe...čudni smo malo al ok
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:27

Ma vidim ja da ste vi dobri momci. Mora malo biti i tog ubjeđivanja šta je bolje, a šta nije ja to znam. Zato je ovaj forum tako dobar. Kada se mišljenja razlikuju to je donekle dobro jer onda ugađate svim članovima, a ne samo onim sa jednim mišljenjem. Samo vi tako nastavite.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime24/11/2007, 16:34

ma samo da stigne još aktivnih članova...dajte ako imate neki forum o Toši ili blog bilo šta reklamirajte gdje stignete..molim vas
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime2/12/2007, 17:38

Sto se tiče chata super je stvarno i sviđa mi se zato ga i koristim. Opet kritikuješ pogrešne osobe jer oni koji su na chatu nezaboravljaju na postove pa jedino ih mi i pravimo. Ako ti je do ukidanja ti ukini ali nisi fer!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime2/12/2007, 17:48

neću ukinuti ništa ako me ne navedete na to...ja samo upozoravam da nebi bilo da tu dolazite chat-at...ovaj je forum ko prvo za razgovor o Toši...a ne za dopisivanje...samo sam to rekao...ako ćete postat i chat-at super...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime2/12/2007, 17:50

Dani je napisao/la:
Sto se tiče chata super je stvarno i sviđa mi se zato ga i koristim. Opet kritikuješ pogrešne osobe jer oni koji su na chatu nezaboravljaju na postove pa jedino ih mi i pravimo. Ako ti je do ukidanja ti ukini ali nisi fer!!!


MA NEĆEMO UKINUT CHAT.KAD SMO GA STAVILI ZAŠTO BI GA MICALI BEZVEZE.(ADMIN JEL SE SLAŽEŠ?)
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime2/12/2007, 20:49

Evo samo da kažem..dobili smo još jednog člana foruma..Moju najfrendicu Natašu tj. Tosyc@...Ona će biti aktivna sigurno...jer je stvarno obožavala Tošu i ako će iko biti aktivan ovdje onda je to ona.. Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime2/12/2007, 23:52

Admin2 je napisao/la:
Dani je napisao/la:
Sto se tiče chata super je stvarno i sviđa mi se zato ga i koristim. Opet kritikuješ pogrešne osobe jer oni koji su na chatu nezaboravljaju na postove pa jedino ih mi i pravimo. Ako ti je do ukidanja ti ukini ali nisi fer!!!


MA NEĆEMO UKINUT CHAT.KAD SMO GA STAVILI ZAŠTO BI GA MICALI BEZVEZE.(ADMIN JEL SE SLAŽEŠ?)


gospon objasnit ću ti ovak....ćut ćeš sve pa če ti bit jasno...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime2/12/2007, 23:53

Toshyca je napisao/la:
Evo samo da kažem..dobili smo još jednog člana foruma..Moju najfrendicu Natašu tj. Tosyc@...Ona će biti aktivna sigurno...jer je stvarno obožavala Tošu i ako će iko biti aktivan ovdje onda je to ona.. Smile

hvala ti...nadamo se da će biti aktivna...samo pribavljate još članova svi gdje god možete
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime5/12/2007, 00:07

da če me tošina smrt tako pretresti nisam znala. evo sad kad je prošlo več skoro 2 mjeseci nije više tako što je bilo. prihvatila sam. još ga uvjek slušam svaki dan ali ni ne plačem više jer vidim da ne možemo ništa napravit. i sigurna sam da toše ne želi da se mi plačemo, nego da kad se ga prisječamo, da se ga prisječamo sa osmijehom.

kad sam saznala da je toše umro me nije na početku tolko pogodilo. kad mi je tata reko tu vijest nisam ni vjerovala. vidila sam da govori ozbiljno i nisam sumnjala da se zafrkava, nego sam mislila da su se zabunili i da to nije bio on. a onda kad sam otišla na internet i vidla da je to isitna, sam počela skupljat podatke o njemu. tada jedino što sam znala o tošetu su bile njegove pjesme (čija si, ko ti to grize obraze, srce nije kamen, lagala nas mala i možda još koju). uopče ga nisam poznavala tako dobro. nisam ni znala kolko mu je godina. dan njegove nesreče je prošo ko svaki drugi. ali u srijedu, dan poslje njegove nesreče sam tek počela žalovati i to. svugdje al stvarno svugdje je bilo nešto onjemu (tada me on i najviše zanimao). tek tada sam počela shvačati koliko je on značio ljudima a pogotovo njegovim prijateljima i roditeljima. svako ko ga je poznavao je reko samo ljepe riječi o njemu. odma sam znala da je bio jako velika i dobra osoba. što je to potvrdilo je bilo to kad su rekli da je puno puta organizirao humanitarni koncert i da je jedamput rješio život jednom dječaku (Tošetu) kad je organizirao takav koncert. bilo mi je žao što se nikad nisam pozanimala za njega. poznala sam oko 5 njegovih pjesama i sve sam jako voljela. ali još i danas ne kužim zašto nisam nikad potražila kaku njegovu sliku ili bilo što drugo u vezi s njim.... u četvrtak kad sam gledala na vijestima njegov pogreb (ne cijeli nego nešto malo su kazali) nisam ni sama više krila suze. taj dan se nisam mogla ni učit. jedva da sam napravila zadaču. samo sam razmišljala : ¨ne kužim zašto je umro. ljudi su ga voljeli. imao je lijep glas i pjesme, bio je mlad i jako dobar.¨ razmišljala sam i o sebi - kad ču ja umrijet. onaj dan sam plakala oko 3 puta za njim i onda još par dana poslije. ali onda se to umirilo i samo sam razmišljala o njemu i o njegovoj smrti i kad ču ja umrijet i moji bližnji.. samo sam se opterečivala sa tim. bilo se me i strah vozat se sa autom. prije nego smo otišli u hrvatsku sam uvjek molila da čemo živi stiči u Hrt i sretno vratiti se u Slo....

Crying or Very sad Crying or Very sad žalim što ga nisam dok je još bio živ više poznavala. tek sad znam puno o njemu. i tek sad mi je najbolji i omiljen pjevač. sad kad je kasno da bi išla na njegov koncert, dobila njegov autogram, da bi ga uopče vidla u živo. ali nije kasno da vidimo kako je bio dobar pjevač, da slušamo njegove pjesme i da idemo njegovim putem (putem?.. neznam kako da se drugačije izrazim). on je moj idol. bio je jako popularan ali je ostao on. nije se promijenio.

nadam se da ne mislite sad što loše o meni kad sam vam to rekla. to ja osječam i tako je. to nisam još nikomu rekla i nisam još nikad napisala, zato jer sam vidla (za jedanput još ne ovdje) na nekim forumima da ga neki tek sad cijenimo, slušamo i volimo kad ga više nema. a prije ga nismo.

to je to. nadam se da če se uopče dati kome to čitat što sam ja gore napisala:silent:

ooops. ovu moju priču sam dala pod pogrešnu temo. silent scratch
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime5/12/2007, 00:28

NiNĐa je napisao/la:
Crying or Very sad Crying or Very sad žalim što ga nisam dok je još bio živ više poznavala. tek sad znam puno o njemu. i tek sad mi je najbolji i omiljen pjevač. sad kad je kasno da bi išla na njegov koncert, dobila njegov autogram, da bi ga uopče vidla u živo. ali nije kasno da vidimo kako je bio dobar pjevač, da slušamo njegove pjesme i da idemo njegovim putem (putem?.. neznam kako da se drugačije izrazim). on je moj idol. bio je jako popularan ali je ostao on. nije se promijenio.

nadam se da ne mislite sad što loše o meni kad sam vam to rekla. to ja osječam i tako je. to nisam još nikomu rekla i nisam još nikad napisala, zato jer sam vidla (za jedanput još ne ovdje) na nekim forumima da ga neki tek sad cijenimo, slušamo i volimo kad ga više nema. a prije ga nismo.

to je to. nadam se da če se uopče dati kome to čitat što sam ja gore napisala:silent:
Naravno da ne mislimo loše o tebi,samo malo je čudno što se odjednom svi zanimaju za njega i njegove pjesme otkad je umro...Ali ne kaže se bezveze da tek kad nešto izguboš onda shvatiš koliko ti je to značilo..A mi smo tek sad shvatili kakvog smo anđela izgubili.. Sad
[Vrh] Go down
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime5/12/2007, 14:56

da zato sam ono na kraju napisala. jer mnogi se tek sad za njega zanimaju kad je umro. pa na žalost i ja. poznala sam par njegovih pjesama ali ništa više. no znala sam isto i njegovo ime i prezime.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime5/12/2007, 18:13

Ninđa ovim te putem zadnji put opominjem pred ban od jednog dana da prekineš sa spammanjem....to znači da ne pišeš više postova za redom nego da napišeš jedan i u njemu sve....ja sam ti sada editirao one postove i napravio jedan...smo se dogovorili onda?
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime5/12/2007, 18:42

u pa stvarno. nisi to nikad rekao. no ja se ne sječam. al dobro, može.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime5/12/2007, 22:28

NiNĐa je napisao/la:
u pa stvarno. nisi to nikad rekao. no ja se ne sječam. al dobro, može.


to su osnovna pravila foruma...bitno da se držiš ti njih kao i ostali pa če sve biti u redu...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime9/12/2007, 21:34

Toshyca je napisao/la:
Stvarno ljudi dajte se aktivirajte..zašto ste se registrirali ako nećete pisati..Nije moguće da ne možete bar 5 minuta na dan odvojiti da napišete nešto o Toši...Imam i ja obaveza,škola i sve to..moram popraviti dosta ocjena ali ja skoro svaki dan ostavim komentar..osim ako baš ne mogu..Dajte se aktivirajte...jeste li voljeli Tošu ili niste Question
sl@zem se j@ ovih d@n@ nis@m b@s mogl@ dol@ziti i pis@ti zbog ob@vez@ s@ skolom @li uvijek cu odvojiti vremen@ z@ n@seg @ndjel@
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime15/12/2007, 00:34

zamolio bih,neljutim se niti opomenuo već zamolio,člana tosyc@ da piše normalno slovo a a ne @...ako je to moguće...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime15/12/2007, 00:39

Admin je napisao/la:
zamolio bih,neljutim se niti opomenuo već zamolio,člana tosyc@ da piše normalno slovo a a ne @...ako je to moguće...



DA, I JA SAM JU HTIO ZAMOLITI ALI SAM ZABORAVIO....
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime15/12/2007, 00:45

Admin je napisao/la:
zamolio bih,neljutim se niti opomenuo već zamolio,člana tosyc@ da piše normalno slovo a a ne @...ako je to moguće...
mislim da ga ne može promijeniti zato jer joj se pokvarilo nešto na tipkovnici..Piše vam to u postu predstavaljanje ja mislim..Izvinula se radi slova @ i rekla da joj ne radi obično a valjda
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime15/12/2007, 00:48

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
zamolio bih,neljutim se niti opomenuo već zamolio,člana tosyc@ da piše normalno slovo a a ne @...ako je to moguće...
mislim da ga ne može promijeniti zato jer joj se pokvarilo nešto na tipkovnici..Piše vam to u postu predstavaljanje ja mislim..Izvinula se radi slova @ i rekla da joj ne radi obično a valjda




OK,SA MOJE STRANE
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime15/12/2007, 11:15

Webmaster je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
zamolio bih,neljutim se niti opomenuo već zamolio,člana tosyc@ da piše normalno slovo a a ne @...ako je to moguće...
mislim da ga ne može promijeniti zato jer joj se pokvarilo nešto na tipkovnici..Piše vam to u postu predstavaljanje ja mislim..Izvinula se radi slova @ i rekla da joj ne radi obično a valjda




OK,SA MOJE STRANE


da...onda ništa...ma ja sam mislio ako je moguče jer me to @ nekak nervira...čudno je ustvari...ali ako je tako kao što kažeš onda i s moje strane ok...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime15/12/2007, 16:56

Admin je napisao/la:
Webmaster je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
zamolio bih,neljutim se niti opomenuo već zamolio,člana tosyc@ da piše normalno slovo a a ne @...ako je to moguće...
mislim da ga ne može promijeniti zato jer joj se pokvarilo nešto na tipkovnici..Piše vam to u postu predstavaljanje ja mislim..Izvinula se radi slova @ i rekla da joj ne radi obično a valjda




OK,SA MOJE STRANE


da...onda ništa...ma ja sam mislio ako je moguče jer me to @ nekak nervira...čudno je ustvari...ali ako je tako kao što kažeš onda i s moje strane ok...
pa je malo čudno...ali šta ćemo...Sigurno ne bi pisala tako da joj je sve uredu s tipkovnicom..Valjda će brzo to popravit...Dotad se moramo strpit..Smile
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime13/1/2008, 20:17

Šta Vam je svima ljudi što ste se ulijenili ! Hajde malo se aktivirajte šta Vam je svima hajmo malo svi skupa da se potrudimo! Pa zašto smo tu jeste li zaboravili ???
Volim Vas sve i nadam se da ćete me podržati !!!
[Vrh] Go down
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime13/1/2008, 22:47

Dani podržavam 100%!!Slabo se trudimo svi skupa,jako loše!!Nije valjda da je sve na par članova!?!Hoćemo dopustit da nečiji trud propadne!?
Sve vas lijepo pozivam da se trgnete i razmislite malo o svemu!!!Zar je teško napisati po jedan post na dan...Svi smo se uspavali...Trgnimo se i budimo jedna cjelina,budimo to što jesmo...svi za jednoga,jedan za sve...
Pozdrav svima!!!cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Empty
PostajNaslov: Re: KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA   KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KRITIKE ČLANOVIMA OVOG FORUMA
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Povjest foruma
» Nova verzija foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Pohvale i kritike-
Forum(o)Bir: