Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 TOSE PROESKI

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

TOSE PROESKI Empty
PostajNaslov: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitime3/4/2008, 14:15

Poštanska marka s likom tragično preminulog makedonskog pjevača Toše Proeskog svečano je predstavljena u subotu u Kruševu. Izdavanje marke prvi je potez Koordinacijskog tijela za zaštitu lika i djela Toše Proeskog. Poštanska marka, koja je tiskana u milijun primjeraka, predstavljena je u nazočnosti roditelja, rodbine i velikog broja poklonika Proeskog.
- Suosjećajući s bolom tvojih roditelja i cijelog naroda, posvećujemo ti marku da putuje svijetom, kako bi ostao vječan - rekao je tom prigodom direktor Makedonske pošte Sadul Iziri. Pokrenuta je i incijativa za osnivanje Fondacije Toše Proeskog za izgradnju i uređenje spomenika i muzeja u Kruševu, gdje će se održavati tradicionalna glazbena manifestacija u njegovu čast.
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

TOSE PROESKI Empty
PostajNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitime3/4/2008, 14:17

Knjiga koja govori o Toši Proeskom u Srbiji je objavila izdavačka kuća Pravda press. Zove se "Balkanski anđeo" te ima 130 stranica. Tiskana je u 10.000 primjeraka. Može se kupiti na internetu, a izdana je bez dozvole Tošine obitelji te njegove menadžerice Ljiljane Petrović i njene produkcijske kuće Avard Entertainment. Tošina obitelj će navodno reagirati za izdavanje Tošine biografije.
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

TOSE PROESKI Empty
PostajNaslov: album   TOSE PROESKI Icon_minitime3/4/2008, 14:19

Ideju za album dala mi je moja četverogodišnja curica, koja Tošine pjesme zna napamet. Stalno je pitala: 'Tata, kad ćeš napokon nešto objaviti za curice?’. Tate svojim kćerima uglavnom ispune želju, pa tako i ja, piše u uvodniku na albumu Željko Bošnjak. Na kraju poručuje kupcima da se nada kako će se ugodno zabaviti skupljajući sličice. Kako prenosi Hayat TV iz BiH, sličice prikazuju i Tošinu tragičnu automobilsku nesreću te pogreb.
- Pa dobro, možda sam to mogao izbaciti, ali sad je kasno, jeb... Da ponovno radim taj album, taj bi detalj sigurno izbacio - kaže Bošnjak. Iznenadio se pitanjem jesu li mu odobrena autorska prava.
- Jesam li na policiji da me ispitivaš? Nismo nikoga kontaktirali niti smatramo da smo trebali. Ne vidim razlog da se netko buni jer to je album za djecu. Nemamo nekoga velikog profita od tog albuma - pravda se Bošnjak.
Na mogučnost tužbe odgovara:
- Toše je javna osoba. Po tome su i novine trebale tražiti odobrenje da išta objavljuju o njemu.
Tošina menadžerica Ljiljana Petrović kaže da će sve probleme vezane uz autorska prava riješiti s urednikom albuma na sudu.
- To Toše nije želio i odvratno je i grozno - rekla je Ljiljana.
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

TOSE PROESKI Empty
PostajNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitime3/4/2008, 14:22

Ponovljeno vještačenje na Touaregu, u kojem je prošle godine poginuo Toše Proeski, otkrilo je oštećenja na kočionom sustavu, za koja se sumnja da su podmetnuta, piše srpski Kurir. Makedonski MUP zatražio je da se automobil hitno prebaci iz Zagreba u Skopje, kamo je stigao u ponedjeljak. Službeni rezultati njihova vještačenja bit će poznati idućeg tjedna. Kurir tvrdi da su im u makedonskom MUP-u rekli da su angažirali tim njemačkih stručnjak koji će još jedanput provesti detaljno vještačenje Tošina Touarega. Navode Kurira demantirao je Miki Vujić, odvjetnik Tošina vozača.
- Auto je na Strojarskom fakultetu u Skopju i sa sigurnošću mogu tvrditi da još nije dirnut. Stručni tim će ponoviti vještačenje i rastaviti vozilo. Žao mi je što takvo detaljno vještačanje nije obavljeno još u Hrvatskoj jer upravo to je ostavilo prostora za razna nagađanja - izjavio je Vujić, koji će, uz istražnog suca, i osobno nazočiti novom vještačenju Tošina Touarega. U MUP-u kažu kako su za cijeli slučaj doznali iz medija.
- Sve što se radi na autu, radi se po nalogu istražnog suca. Policija je svoj dio odradila, tako da ne znamo ništa o novim vještačenjima - rekao je Krunoslav Borovec, glasnogovornik Ravnateljstva policije. Istražni sudac Stjepan Franić, koji je izašao na mjesto nesreće kad je poginuo Toše, kaže da postoje službeni nalazi prometnog vještaka koji potvrđuju da je kočioni sustav bio ispravan
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

TOSE PROESKI Empty
PostajNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitime5/4/2008, 13:55

tose je napisao/la:
Knjiga koja govori o Toši Proeskom u Srbiji je objavila izdavačka kuća Pravda press. Zove se "Balkanski anđeo" te ima 130 stranica. Tiskana je u 10.000 primjeraka. Može se kupiti na internetu, a izdana je bez dozvole Tošine obitelji te njegove menadžerice Ljiljane Petrović i njene produkcijske kuće Avard Entertainment. Tošina obitelj će navodno reagirati za izdavanje Tošine biografije.

od svih ovih vjesti ova me najviše razveselila..i nevidim razloga da se pobunjuju ni roditelji ni Ljiljana zbog toga..meni je to glupo...buniti se radi toga..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





TOSE PROESKI Empty
PostajNaslov: Re: TOSE PROESKI   TOSE PROESKI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
TOSE PROESKI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tose Proeski wallpapers
» tose proeski - vjeruj mi
» tose-spotovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: