Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Jos mi je smesno

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
mestranda




Broj postova : 14
Age : 36
Lokacija : Krusevac
Registration date : 30.03.2008

Jos mi je smesno Empty
PostajNaslov: Jos mi je smesno   Jos mi je smesno Icon_minitime23/4/2008, 17:30

Ej ja te necu kritikovati ,nemam zasta,samo mi je mnogo smesno kako ti nas kritikujes,da si me video/la kako se smejem , smejao/la bi se i ti.Palo mi je pamet kad bih mogli da se svi skupimo sa foruma,svako bih od tebe dobio sljangu, osim mene,ipak bavim se ajkidom. Laughing Laughing geek
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Jos mi je smesno Empty
PostajNaslov: Re: Jos mi je smesno   Jos mi je smesno Icon_minitime23/4/2008, 19:21

mestranda je napisao/la:
Ej ja te necu kritikovati ,nemam zasta,samo mi je mnogo smesno kako ti nas kritikujes,da si me video/la kako se smejem , smejao/la bi se i ti.Palo mi je pamet kad bih mogli da se svi skupimo sa foruma,svako bih od tebe dobio sljangu, osim mene,ipak bavim se ajkidom. Laughing Laughing geek


daj pojasni malo ovaj svoj post...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
mestranda




Broj postova : 14
Age : 36
Lokacija : Krusevac
Registration date : 30.03.2008

Jos mi je smesno Empty
PostajNaslov: Re: Jos mi je smesno   Jos mi je smesno Icon_minitime24/4/2008, 14:44

Pa smesno je to kao teras ljude da pisu,izgleda kao da ih molis.Mislim da to nije potrebno,jer ako nakoga teramo na silu da pise nesto ,onda to nema nikakvu svrhu,jer ovaj forum je nastao u cast velikog coveka,i sve sto se bude pisalo treba da je utakana dobra volja ,zelja,ljubav.Pa i da na ovom forumu postoji jedna recenica napisana ali iskrena i prava,mnogo vise ce da vredi nego ostale 1000.Pozz
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Jos mi je smesno Empty
PostajNaslov: Re: Jos mi je smesno   Jos mi je smesno Icon_minitime24/4/2008, 15:45

mestranda je napisao/la:
Pa smesno je to kao teras ljude da pisu,izgleda kao da ih molis.Mislim da to nije potrebno,jer ako nakoga teramo na silu da pise nesto ,onda to nema nikakvu svrhu,jer ovaj forum je nastao u cast velikog coveka,i sve sto se bude pisalo treba da je utakana dobra volja ,zelja,ljubav.Pa i da na ovom forumu postoji jedna recenica napisana ali iskrena i prava,mnogo vise ce da vredi nego ostale 1000.Pozz


mi samo potićemo ljude na aktivnost....nemolimo nikoga..neko POTIČEMO!!!...a to ima razliku...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
mestranda




Broj postova : 14
Age : 36
Lokacija : Krusevac
Registration date : 30.03.2008

Jos mi je smesno Empty
PostajNaslov: Re: Jos mi je smesno   Jos mi je smesno Icon_minitime24/4/2008, 21:34

Dobro ako ih podstices,kako ti kazes ,ali uradi to na mudar nacin.Misli da na ovom forumu ljudi nisu potpuno otvoreni,treba da se na neki nacin,sto vise zblizimo,kao da se ceo zivot poznajemo.Da medjusobno sto vise saradjujemo,a ostalo ce samo po sebi doci.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jos mi je smesno Empty
PostajNaslov: Re: Jos mi je smesno   Jos mi je smesno Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jos mi je smesno
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: SVAŠTARA-
Forum(o)Bir: