Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
tose fan forever

tose fan forever


Broj postova : 71
Age : 33
Registration date : 30.05.2008

Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Empty
PostajNaslov: Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose?   Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Icon_minitime31/5/2008, 20:03

eve tuka pisuvajte koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od nasata legenda Tose...
Prvata pesna od Tose koja jas ja slusnav bese Tvoite baknezi na moite beli kosuli... Sad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Empty
PostajNaslov: Re: Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose?   Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Icon_minitime8/8/2008, 01:00

ja sam prvo čuo Čija si..i slušao sam to jako puno..a nisam ni znao ko pjeva..niti mi je bio poznat Toše tada..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tosina_du




Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 18.10.2008

Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Empty
PostajNaslov: Re: Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose?   Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Icon_minitime21/10/2008, 10:47

POtpisujem sve što je admin rekao, to vrijedi i za mene.

a kad sam prvi put čula za tošu i vidjela ga, je na eurosongu, kad sam se dopisivala sa prijateljem iz makedonije, i on mi napisao kako će on gledati eurosong i kako misli da će pobijediti jer ih toše zastupa... i onda sam ga vidjela i čula.....
[Vrh] Go down
http://tagged.com/kristinaz
TE SAKAM TOŠE

TE SAKAM TOŠE


Broj postova : 22
Age : 28
Registration date : 25.08.2010

Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Empty
PostajNaslov: Re: Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose?   Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Icon_minitime18/11/2010, 21:47

tosina_du je napisao/la:
POtpisujem sve što je admin rekao, to vrijedi i za mene.

a kad sam prvi put čula za tošu i vidjela ga, je na eurosongu, kad sam se dopisivala sa prijateljem iz makedonije, i on mi napisao kako će on gledati eurosong i kako misli da će pobijediti jer ih toše zastupa... i onda sam ga vidjela i čula.....
PRVATA PESNATA KOJU SAM CUOT OD TOSETA JE LAGALA NAS MALA SO ALBUMOT NEKADE VO NOKTA
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Empty
PostajNaslov: Re: Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose?   Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» tose kao da je PREDOSJECAO SMRT
» tose-spotovi
» TOSE PROESKI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: