Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
vedrana78

vedrana78


Broj postova : 22
Age : 45
Lokacija : Knin
Registration date : 10.10.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime19/10/2008, 23:24

>>> NOVI ALBUMI
U sljedećih nekoliko dana na tržištu cijele regije trebao bi izaći i dugoočekivani Tošin album na engleskom jeziku “Hardest things” po istoimenoj pjesmi koja je već tjednima suvereno prva na gotovo svim nacionalnim top-ljestvicama. Za “Igru bez granica”, Tošin posljednji megahit, makedonski pjevač, točnije njegov autor i veliki prijatelj Miroslav Rus nagrađen je Porinom za pjesmu godine. Rus je i autor Tošine pjesme na hrvatskom jeziku “Još uvijek sanjam da smo zajedno” koja dosad nigdje nije bila izvedena, a planirali su je objaviti na njegovu idućem albumu na hrvatskom jeziku koji makedonski slavuj, nažalost, nije dočekao.

Kako doznajemo, navedena pjesma će do kraja mjeseca biti puštena u eter paralelno u svim zemljama regije, a upravo to najviše očekuje cijela vojska njegovih fanova koja proteklih godinu dana nije dopustila da izblijedi sjećanje javnosti na pjevača koji bi posthumno na Balkanu mogao ostvariti slavu sličnu Elvisovoj u Americi.
[Vrh] Go down
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime20/10/2008, 21:05

Znan za to,ali naziv albuma još nije odlučen,ili the hardest thing ili Forever ended day!! Exclamation
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime21/10/2008, 19:57

Crna je napisao/la:
Znan za to,ali naziv albuma još nije odlučen,ili the hardest thing ili Forever ended day!! Exclamation

ja bih radije da bude naziv albuma "Forever ended day"..nekako mi se vise sviđa..neznam zasto..a i jedva cekam cuti pjesmu Forever..i jos bih nesto zamolio,kada otvarate teme,neka one imaju tocno definiran naslov..evo samo to..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime23/10/2008, 21:26

I ja isto,pismu san čula,ne baš cilu...govori o danu koji je zauvijek završio!!!
Pisma je super (ka i svaka)! Laughing
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime26/10/2008, 13:12

Crna je napisao/la:
I ja isto,pismu san čula,ne baš cilu...govori o danu koji je zauvijek završio!!!
Pisma je super (ka i svaka)! Laughing

gdje si je cula?
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime26/10/2008, 14:23

Admin je napisao/la:
Crna je napisao/la:
I ja isto,pismu san čula,ne baš cilu...govori o danu koji je zauvijek završio!!!
Pisma je super (ka i svaka)! Laughing

gdje si je cula?
ljudi jeste vi sigurni da se tako zove pjesma??jer ja je dosad nisam cula niti sam cula da postoji pjesma s tim nazivom..Imam par njegovih pjesama na eng u kompu..al ne znam smijem li stavljati na net..znam da su se nesto bunili.zato jer valjda protuzakonito stavljati te pjesme..da trebamo pricekati dok ne izade CD..ne znam...imam ih jedno 4-5..i sve su tuzne..sve su skoro na isti kalup..mogu izdvojiti samo 2 koje su mi bas lijepe i koje se malo razlikuju od ostalih..a to su "the hardest thing" i "you are beautiful to me"..Kad slusam ovu you are beautiful to me osjecam se ko na Hawajima hahah..nekako takva muzika Laughing
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime26/10/2008, 21:01

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Crna je napisao/la:
I ja isto,pismu san čula,ne baš cilu...govori o danu koji je zauvijek završio!!!
Pisma je super (ka i svaka)! Laughing

gdje si je cula?
ljudi jeste vi sigurni da se tako zove pjesma??jer ja je dosad nisam cula niti sam cula da postoji pjesma s tim nazivom..Imam par njegovih pjesama na eng u kompu..al ne znam smijem li stavljati na net..znam da su se nesto bunili.zato jer valjda protuzakonito stavljati te pjesme..da trebamo pricekati dok ne izade CD..ne znam...imam ih jedno 4-5..i sve su tuzne..sve su skoro na isti kalup..mogu izdvojiti samo 2 koje su mi bas lijepe i koje se malo razlikuju od ostalih..a to su "the hardest thing" i "you are beautiful to me"..Kad slusam ovu you are beautiful to me osjecam se ko na Hawajima hahah..nekako takva muzika Laughing

da postoji pjesma koju su Tose i Andy napisali zajedno i zove se Forever...i po njoj je Andy htio da se album zove Forever ended day....a mozes li meni na mail ili msn ili nekako poslati te neke pjesme koje imas !?
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
vedrana78

vedrana78


Broj postova : 22
Age : 45
Lokacija : Knin
Registration date : 10.10.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime27/10/2008, 00:35

Admin je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Crna je napisao/la:
I ja isto,pismu san čula,ne baš cilu...govori o danu koji je zauvijek završio!!!
Pisma je super (ka i svaka)! Laughing

gdje si je cula?
ljudi jeste vi sigurni da se tako zove pjesma??jer ja je dosad nisam cula niti sam cula da postoji pjesma s tim nazivom..Imam par njegovih pjesama na eng u kompu..al ne znam smijem li stavljati na net..znam da su se nesto bunili.zato jer valjda protuzakonito stavljati te pjesme..da trebamo pricekati dok ne izade CD..ne znam...imam ih jedno 4-5..i sve su tuzne..sve su skoro na isti kalup..mogu izdvojiti samo 2 koje su mi bas lijepe i koje se malo razlikuju od ostalih..a to su "the hardest thing" i "you are beautiful to me"..Kad slusam ovu you are beautiful to me osjecam se ko na Hawajima hahah..nekako takva muzika Laughing

da postoji pjesma koju su Tose i Andy napisali zajedno i zove se Forever...i po njoj je Andy htio da se album zove Forever ended day....a mozes li meni na mail ili msn ili nekako poslati te neke pjesme koje imas !?
To je protizakonito kolega....da se salje bilo kako ili na e-mail ili da se stavlja link. Ja imam sve skoro pisme na engleskom od Tose....
[Vrh] Go down
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime30/10/2008, 00:23

Na radiu san čula pismu!!!!
[Vrh] Go down
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime7/11/2008, 23:30

Izlazi 25.01.2009. na Tošin 28 rođendan! Omah kupujem,nadam se i vi!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime8/11/2008, 19:34

Crna je napisao/la:
Izlazi 25.01.2009. na Tošin 28 rođendan! Omah kupujem,nadam se i vi!!!

ajmeeee pa do tad ćemo čuti već sve pjesme ovako..i imati doma..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime9/11/2008, 15:33

Pa dobro ja san ih 4 čula al original je original!!!! lol!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime9/11/2008, 20:42

vedrana78 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Crna je napisao/la:
I ja isto,pismu san čula,ne baš cilu...govori o danu koji je zauvijek završio!!!
Pisma je super (ka i svaka)! Laughing

gdje si je cula?
ljudi jeste vi sigurni da se tako zove pjesma??jer ja je dosad nisam cula niti sam cula da postoji pjesma s tim nazivom..Imam par njegovih pjesama na eng u kompu..al ne znam smijem li stavljati na net..znam da su se nesto bunili.zato jer valjda protuzakonito stavljati te pjesme..da trebamo pricekati dok ne izade CD..ne znam...imam ih jedno 4-5..i sve su tuzne..sve su skoro na isti kalup..mogu izdvojiti samo 2 koje su mi bas lijepe i koje se malo razlikuju od ostalih..a to su "the hardest thing" i "you are beautiful to me"..Kad slusam ovu you are beautiful to me osjecam se ko na Hawajima hahah..nekako takva muzika Laughing

da postoji pjesma koju su Tose i Andy napisali zajedno i zove se Forever...i po njoj je Andy htio da se album zove Forever ended day....a mozes li meni na mail ili msn ili nekako poslati te neke pjesme koje imas !?
To je protizakonito kolega....da se salje bilo kako ili na e-mail ili da se stavlja link. Ja imam sve skoro pisme na engleskom od Tose....
Znam i ja da je protuzakonito...to sam i sama rekla u prijasnjem postu..a otkud tebi pjesme ako smijem znat?Ti si kupila CD koji jos nije izasao ili sta?Mislim ocigledno je da si ih i ti skinula sa neta il ti ih je neko poslao jer treceg nema...I ako je protuzakonito zasto ih onda ne izbrise iz kompa?Nemojmo se zavaravati..Stoga ovaj kom nema smisla..Jer citiras na to da imas sve pjesme..al ih neces poslati nikome...Jako ruzno s tvoje strane..Admine zelis li jos uvijek da ti saljem pjesme?Mozda nije uredu al znam da mi Tose ne zamjera...jer zna da to cinim iz dobre namjere...jer zelim da i drugi imaju sto i ja...
[Vrh] Go down
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime9/11/2008, 21:38

Krivo si shvatila,...ja san ih samo čula ali nemam ih nego čekam da iziđe album da ga kupim,...pa da čujem i ostale. Na jednom Hrvatskom radiju svaki dan svira "The hardest thing" i "My little one", a jednom sam čula i "Forever"!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime9/11/2008, 21:42

Crna je napisao/la:
Krivo si shvatila,...ja san ih samo čula ali nemam ih nego čekam da iziđe album da ga kupim,...pa da čujem i ostale. Na jednom Hrvatskom radiju svaki dan svira "The hardest thing" i "My little one", a jednom sam čula i "Forever"!
Joj draga nisam mislila na tebe..malo bolje pogledaj moj post...mislila sam na Vedranu...s tobom je sve ok Wink..samo ti uzivaj...Ja imam par pjesama..al isto ih cujem svaki dan na odredenim programima..tj. cujem i vidim samo The hardest thing jer je samo ona legalna i dopusteno je pustati tu pjesmu i spot...i uzivam svaki put kad vidim spot mada je jako tesko.. Sad
[Vrh] Go down
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime9/11/2008, 22:08

Sorry, tek san kasnije skužila,....!
A to za Vedranu mislim da je ona dobra,samo je starija od nas,...pa znaš!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime12/11/2008, 01:59

Vedrana ima ban na 7 dana od prije par dana zbog svađe s administratorom (samnom)....mislim da ovdje stvara negativnu atmosferu...u bilo kojem pogledu...stalno potiče svađu..

milja@net.hr je moj mail pa tko ima pjesme i zeljan je da posalje neka mi se javi...hvala cheers
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime12/11/2008, 02:49

Admin je napisao/la:
Vedrana ima ban na 7 dana od prije par dana zbog svađe s administratorom (samnom)....mislim da ovdje stvara negativnu atmosferu...u bilo kojem pogledu...stalno potiče svađu..

milja@net.hr je moj mail pa tko ima pjesme i zeljan je da posalje neka mi se javi...hvala cheers
Admince ja sam ti htjela slati preko maila al treba dugo da se ucita i moram jdno po jedno..pa je malo zamorno..Jel ti ova adresa i za msn?Il imas drugu pa da ti preko msn-sa posaljem tako ce biti lakse..Ajde budi tako dobar pa mi reci da ti mogu poslat.. Wink
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime14/11/2008, 00:12

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Vedrana ima ban na 7 dana od prije par dana zbog svađe s administratorom (samnom)....mislim da ovdje stvara negativnu atmosferu...u bilo kojem pogledu...stalno potiče svađu..

milja@net.hr je moj mail pa tko ima pjesme i zeljan je da posalje neka mi se javi...hvala cheers
Admince ja sam ti htjela slati preko maila al treba dugo da se ucita i moram jdno po jedno..pa je malo zamorno..Jel ti ova adresa i za msn?Il imas drugu pa da ti preko msn-sa posaljem tako ce biti lakse..Ajde budi tako dobar pa mi reci da ti mogu poslat.. Wink

bryant582@hotmail.com evo to je msn heheh Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime14/11/2008, 00:16

Vedrana neče ode više dolazit,tako mi je rekla!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime14/11/2008, 00:18

Crna je napisao/la:
Vedrana neče ode više dolazit,tako mi je rekla!

i bolje..ona je pravi primjer osobe koja od Tose nije naucila apsolutno nista i primjer osobe kakvu ovdje netrebamo..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime14/11/2008, 00:22

osobno je neznam,znam da to šta je napravila nije u redu i da je na nekom drugom forumu!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime14/11/2008, 01:31

Admin je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Vedrana ima ban na 7 dana od prije par dana zbog svađe s administratorom (samnom)....mislim da ovdje stvara negativnu atmosferu...u bilo kojem pogledu...stalno potiče svađu..

milja@net.hr je moj mail pa tko ima pjesme i zeljan je da posalje neka mi se javi...hvala cheers
Admince ja sam ti htjela slati preko maila al treba dugo da se ucita i moram jdno po jedno..pa je malo zamorno..Jel ti ova adresa i za msn?Il imas drugu pa da ti preko msn-sa posaljem tako ce biti lakse..Ajde budi tako dobar pa mi reci da ti mogu poslat.. Wink

bryant582@hotmail.com evo to je msn heheh Very Happy
oki..bum te dodala hehe..pa cu ti poslat Wink..bubim...
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime14/11/2008, 01:32

Admin je napisao/la:
Crna je napisao/la:
Vedrana neče ode više dolazit,tako mi je rekla!

i bolje..ona je pravi primjer osobe koja od Tose nije naucila apsolutno nista i primjer osobe kakvu ovdje netrebamo..
Potpisujem!
A ako i na onom forumu nastavi sa ovakvim stavom..mislim da ce ubrzo preci na drugi Very Happy hehe...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime14/11/2008, 18:42

Crna je napisao/la:
osobno je neznam,znam da to šta je napravila nije u redu i da je na nekom drugom forumu!

i bolje..heheh..no,zakljucimo ovim mojim komentarom tu temu i gotovo..nezelim vise da itko ovo komentira..na bilo koji nacin..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Empty
PostajNaslov: Re: ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU   ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ALBUM TOSE PROESKOG NA ENGLESKOM JEZIKU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» neke pjesme od tose za download (na engleskom i hrvatskom)
» pjesme na engleskom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Albumi-
Forum(o)Bir: