Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 o toši

Go down 
+6
LEDENA
Dani
Toshyca
Admin
lolla
Webmaster
10 posters
Autor/icaPoruka
ledena
Gost




o toši Empty
PostajNaslov: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 02:15

O Bože, ja još uvijek razmišljam o njemu..
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 02:55

ledena je napisao/la:
O Bože, ja još uvijek razmišljam o njemu..


SVI MI JOŠ RAZMIŠLJAMO O NJEMU,SVAKI DAN GA SE SJETIMO....
[Vrh] Go down
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 03:35

i trebamo da ga se sjecamo, da mislimo na njega...to je zasluzio....zato smo ovdje
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 14:36

svakodnevno slušam njegove pijesme...ja živim s njima od kad njega nema...to mi je jedino što imam od njega...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Lucy
Gost




o toši Empty
PostajNaslov: ..   o toši Icon_minitime10/11/2007, 18:37

Na kompu mi po cijele dane također sviraju njegove ojesme...cijela soba mi je u posterima...
[Vrh] Go down
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 18:39

meni su omiljene pjesme u mob. pa slusam kad izlazim iz stana, a kad sam kuci onda se vrti igra bez granica, i tako svaki dan, dan po dan...i ko zna do kad
[Vrh] Go down
Lucy
Gost




o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 18:43

Meni je još dobra ova MJESECINA..predobra pjesma..ja također imam na mob..slusam u skoli,u busu svuda...
[Vrh] Go down
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 18:46

Lucy je napisao/la:
Meni je još dobra ova MJESECINA..predobra pjesma..ja također imam na mob..slusam u skoli,u busu svuda...
meni boze, brani je od zla.....imam je u svakom aparatu koji je moze zavrtjeti
[Vrh] Go down
Lucy
Gost




o toši Empty
PostajNaslov: ....   o toši Icon_minitime10/11/2007, 18:48

Ma sve su njegove pjemse genijalne...
[Vrh] Go down
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 18:49

meni je svaka za neki od trenutaka....uvijek mogu naci nesto u svakoj za sebe
[Vrh] Go down
Lucy
Gost




o toši Empty
PostajNaslov: ..   o toši Icon_minitime10/11/2007, 18:51

da...svaka je za neki trenutak..
[Vrh] Go down
LEDENA
Gost




o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/11/2007, 20:38

Ja svaku noć prije spavanja slušam Igra bez granica, ujutro se budim sa Dal si sretnija tamo daleko od mene..? i tako svaki dan. Od dana njegove smrti promijenile su se sve moje svakodnevne navike, nenormalno sam tužna i stalno pokušavam raditi nešto što će mi odvući misli na nešto drugo, manje tužno, ali mi ne ide. Uvijek je on tu negdje. Definitivno je njegova smrt obilježila ovu godinu mog života, a i cijeli moj život. Ehh..pamtit ću ga po ovoj tužnoj jeseni (jer je dosad najtužnija) i moliti Boga da se više nikad ne ponovi nešto slično, nešto toliko tragično i tužno. Ne mogu ni zamisliti kako je njegovim roditeljima, kako tek oni žive tu gdje je bio on, gdje sve sjeća na njega, kad vide nešto njegovo..Nema sumnje, Bog ipak daje snagu, sve se mora i može podnijeti, koliko god bilo bolno i teško.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime11/11/2007, 00:59

ajde LEDENA registriraj se na forum i piši...molim te ja i svi članovi foruma zajedno s mojim pomoćnikom "Admin2"
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Brčko, 2
Gost




o toši Empty
PostajNaslov: ...   o toši Icon_minitime11/11/2007, 03:31

Kome iz lica ne zrači svjetlost, taj nikada neće postati zvijezda. Viljem Blejk
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime19/11/2007, 00:56

LEDENA je napisao/la:
Ja svaku noć prije spavanja slušam Igra bez granica, ujutro se budim sa Dal si sretnija tamo daleko od mene..? i tako svaki dan. Od dana njegove smrti promijenile su se sve moje svakodnevne navike, nenormalno sam tužna i stalno pokušavam raditi nešto što će mi odvući misli na nešto drugo, manje tužno, ali mi ne ide. Uvijek je on tu negdje. Definitivno je njegova smrt obilježila ovu godinu mog života, a i cijeli moj život. Ehh..pamtit ću ga po ovoj tužnoj jeseni (jer je dosad najtužnija) i moliti Boga da se više nikad ne ponovi nešto slično, nešto toliko tragično i tužno. Ne mogu ni zamisliti kako je njegovim roditeljima, kako tek oni žive tu gdje je bio on, gdje sve sjeća na njega, kad vide nešto njegovo..Nema sumnje, Bog ipak daje snagu, sve se mora i može podnijeti, koliko god bilo bolno i teško.
i moj se život totalno promijenio.svaki dan sam tužna i tražim neku zanimaciju da ne mislim na njega..ali teško mi ide...pogledam seriju ili nešto a to kratko traje..sve se opet svodi na isto..uvijek mi je on u mislima..za razlike od tebe ja navečer ne mogu slušati njeogve pjesme jedino po danu ako sam malo bolje volje..jer čim čujem njegov glas sjetim se da ga više nikad neću čuti ni vidjeti i onda se rasplačem..a najgore mi je noći..ne prođe noć a da ja ne plačem..jedino tad mogu jer me roditelji neće vidjet..po danu je malo lakše ali bol je i dalje tu..u meni..u mom srcu...bojim se za svoju budućnost..ne znam hoću li moći preživjeti ovo jer sve se promijenilo..nemam volje nizašta..noću legnem misleći na njega i ujutro kad se probudim on mi je prva misao...svaki dan pitam Boga zašto nam ga je morao uzeti..i nama trebaju oni dobri..zašto je morao baš njega...neću da uvrijedim fanove ali zašto nije uzeo npr..Britney..drogira se,pije..spavala je i vjenčavala se sa svim i svakim..ima djecu s bivšim suprugom i sad je opet trudna s nekim njenim pomoćnikom...puni novine svojim skandalima a i dalje je živa...to je nepravda...možda sam malo bezobrazna što drugima želim smrt ali nije fer što ona živi a Toše,naš anđeo koji je uradio puno toga za svg života..ostao je čist u sijetu slave koja donosi drogu,alkohol,prostituciju...on je ostao čist i bez mane..a sad...sad više nije s nama...to stvarno nije fer..
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime21/11/2007, 02:29

Još uvijek se pitam da li je moguće da ga više nema! Bio je nešto nestvarno u ovom pokvarenom svijetu, kao svijetlo na kraju tunela koje nam je davalo nadu da će biti bolje i da ima još dobrih ljudi. O njegovim pjesmama bi se moglo jako puno pisati. Svaka je za sebe posebna priča, meni je najdraža "Bože brani je od zla", "Igra bez granica" i ona koja me sada najviše rastuži ali mi je jako draga je "Poljsko cvijeće". Dok sam na poslu slušam njegov cd, u autu obavezno bar jedna pjesma mora se čuti i to je ono što mi pomaže da se pomirim sa ovom ružnom svakodnevnicom.
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime21/11/2007, 02:42

Toshyca je napisao/la:
LEDENA je napisao/la:
Ja svaku noć prije spavanja slušam Igra bez granica, ujutro se budim sa Dal si sretnija tamo daleko od mene..? i tako svaki dan. Od dana njegove smrti promijenile su se sve moje svakodnevne navike, nenormalno sam tužna i stalno pokušavam raditi nešto što će mi odvući misli na nešto drugo, manje tužno, ali mi ne ide. Uvijek je on tu negdje. Definitivno je njegova smrt obilježila ovu godinu mog života, a i cijeli moj život. Ehh..pamtit ću ga po ovoj tužnoj jeseni (jer je dosad najtužnija) i moliti Boga da se više nikad ne ponovi nešto slično, nešto toliko tragično i tužno. Ne mogu ni zamisliti kako je njegovim roditeljima, kako tek oni žive tu gdje je bio on, gdje sve sjeća na njega, kad vide nešto njegovo..Nema sumnje, Bog ipak daje snagu, sve se mora i može podnijeti, koliko god bilo bolno i teško.
i moj se život totalno promijenio.svaki dan sam tužna i tražim neku zanimaciju da ne mislim na njega..ali teško mi ide...pogledam seriju ili nešto a to kratko traje..sve se opet svodi na isto..uvijek mi je on u mislima..za razlike od tebe ja navečer ne mogu slušati njeogve pjesme jedino po danu ako sam malo bolje volje..jer čim čujem njegov glas sjetim se da ga više nikad neću čuti ni vidjeti i onda se rasplačem..a najgore mi je noći..ne prođe noć a da ja ne plačem..jedino tad mogu jer me roditelji neće vidjet..po danu je malo lakše ali bol je i dalje tu..u meni..u mom srcu...bojim se za svoju budućnost..ne znam hoću li moći preživjeti ovo jer sve se promijenilo..nemam volje nizašta..noću legnem misleći na njega i ujutro kad se probudim on mi je prva misao...svaki dan pitam Boga zašto nam ga je morao uzeti..i nama trebaju oni dobri..zašto je morao baš njega...neću da uvrijedim fanove ali zašto nije uzeo npr..Britney..drogira se,pije..spavala je i vjenčavala se sa svim i svakim..ima djecu s bivšim suprugom i sad je opet trudna s nekim njenim pomoćnikom...puni novine svojim skandalima a i dalje je živa...to je nepravda...možda sam malo bezobrazna što drugima želim smrt ali nije fer što ona živi a Toše,naš anđeo koji je uradio puno toga za svg života..ostao je čist u sijetu slave koja donosi drogu,alkohol,prostituciju...on je ostao čist i bez mane..a sad...sad više nije s nama...to stvarno nije fer..

U pravu si to stvarno nije fer, i ja se svakodnevno pitam da li je moguće da ga više nema, ali dokle god slušamo njegove divne pjesme, on će živjeti u našim srcima i uvijek će nam biti u sjećanju, a to nam niko ne može uzeti.
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: o toši   o toši Icon_minitime21/11/2007, 02:48

Ja isto volim "Poljsko cvijeće", ali mi je tako teško slušati je. Izbjegavam je slušati, ustvari. Često sam se pitala zašto je baš on pjevao tu pjesmu? Zašto nije neko drugi? Razumijem da je volio balade, ali ova je stvarno pretužna. Kao da je s njom naslutio..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime22/11/2007, 22:38

LEDENA je napisao/la:
Ja isto volim "Poljsko cvijeće", ali mi je tako teško slušati je. Izbjegavam je slušati, ustvari. Često sam se pitala zašto je baš on pjevao tu pjesmu? Zašto nije neko drugi? Razumijem da je volio balade, ali ova je stvarno pretužna. Kao da je s njom naslutio..


da...još je on svaku pjesmu pjevao s osmjehom...iako neke užasno bodu u srce a pogotovo Poljsko cvijeće jel ima užasno gadnu poruku...meni upravo sada svira ta pjesma...i nije mi lako nju slušati...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime3/12/2007, 14:58

ja isto svaki dan slušam njegove pjesme na kompu ili na mp3. ima jako lijepe pjesme. ja pjesmu: veži me za sebe slušam več 2 mjeseca i nikako da se je naslušam.Smile u stanu imam najlepljenih oko 6 njegovih postera. bio je zgodan dečko sa predivnim glasom:star: Go Tošee
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime3/12/2007, 20:41

Veži me za sebe je meni omiljena pjesma...mnogo mi znači od kad sam je čuo na HRF-u...


P.S. TEMA PREMJEŠTENA U PODFORUM TOŠE PROESKI.
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime12/12/2007, 19:08

NiNĐa je napisao/la:
u stanu imam najlepljenih oko 6 njegovih postera.

ja imam oko dvadeset u sobi svojoj...ali njegovih postera ima na vratima wc,kuhinje,po drugim sobama...svugdje di se okrenes njegova slika..... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Sad Sad Sad Mad Mad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime12/12/2007, 21:19

ja nemam niti jednog njegovog postera niti ću ga ikad staviti na zid...nemogu pojmiti da vješam mrtve ljude po zidovima...to je moje mišljenje
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime13/12/2007, 17:12

a meni je to zaljepljeno i od prije nes sam sad zaljepila...ali svejedno to nezelim skinut...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime13/12/2007, 18:27

tose je napisao/la:
a meni je to zaljepljeno i od prije nes sam sad zaljepila...ali svejedno to nezelim skinut...

pošto se mene ovdje i inače krivo shvača moram sad reć da nikome ne govorim šta da radi...vi ako treba obljepite cijelu kuću ako ćete onda biti sretni...gore sam ja samo izrazio svoje mišljenje o tome
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime13/12/2007, 18:36

Admin je napisao/la:
tose je napisao/la:
a meni je to zaljepljeno i od prije nes sam sad zaljepila...ali svejedno to nezelim skinut...

pošto se mene ovdje i inače krivo shvača moram sad reć da nikome ne govorim šta da radi...vi ako treba obljepite cijelu kuću ako ćete onda biti sretni...gore sam ja samo izrazio svoje mišljenje o tome
Nemojte sad pokrenuti novu svađu...Sve ok..Svi imamo svoje mišljenje i drugačije podnosimo Tošinu smrt..Ja sam u početku mislila skinuti njegove postere sa vrata i zida jer ipak kje umro..šta će mi onda na vratima..Ali nisam imala snage da ih skinem..onda sam pomislila šta ako opet poželim da stavim njegove postere na vrata i zid,hoću li imati snage za to..I tako da su mi ostali posteri zaljepljeni,i mislim da ih neću skidati..Mada boli jer gdje se god okrenem on me gleda onim svojim lijepim okicama..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime13/12/2007, 22:22

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
tose je napisao/la:
a meni je to zaljepljeno i od prije nes sam sad zaljepila...ali svejedno to nezelim skinut...

pošto se mene ovdje i inače krivo shvača moram sad reć da nikome ne govorim šta da radi...vi ako treba obljepite cijelu kuću ako ćete onda biti sretni...gore sam ja samo izrazio svoje mišljenje o tome
Nemojte sad pokrenuti novu svađu...Sve ok..Svi imamo svoje mišljenje i drugačije podnosimo Tošinu smrt..Ja sam u početku mislila skinuti njegove postere sa vrata i zida jer ipak kje umro..šta će mi onda na vratima..Ali nisam imala snage da ih skinem..onda sam pomislila šta ako opet poželim da stavim njegove postere na vrata i zid,hoću li imati snage za to..I tako da su mi ostali posteri zaljepljeni,i mislim da ih neću skidati..Mada boli jer gdje se god okrenem on me gleda onim svojim lijepim okicama..


nisam želio pokretati svađu...nego sam samo želio reći što točno mislim da me se krivo neshvati...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime21/12/2007, 11:01

Admin je napisao/la:

pošto se mene ovdje i inače krivo shvača moram sad reć da nikome ne govorim šta da radi...vi ako treba obljepite cijelu kuću ako ćete onda biti sretni...gore sam ja samo izrazio svoje mišljenje o tome

ja nisam ni napisala niti pomislila da ti meni govoris sta da radim..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime22/12/2007, 01:05

tose je napisao/la:
Admin je napisao/la:

pošto se mene ovdje i inače krivo shvača moram sad reć da nikome ne govorim šta da radi...vi ako treba obljepite cijelu kuću ako ćete onda biti sretni...gore sam ja samo izrazio svoje mišljenje o tome

ja nisam ni napisala niti pomislila da ti meni govoris sta da radim..


drago mi je...samo me mnogo ovdje često krivo shvate pa sam to zato rekao da ne izbije nova svađa
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime22/12/2007, 21:37

ja se ni ne zelim svadati jer mislim da forum nije mjesto za svadanje a i prekratko se "poznajemo" da bi se svadali
[Vrh] Go down
The Hitman

The Hitman


Broj postova : 1
Age : 35
Lokacija : Makedonija
Registration date : 25.12.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime25/12/2007, 03:13

Luge...ovoj forum,kako i mnogu drugi e forum za TOSE,da se podrzi,da se pomogne za lugeto da svatat deka treba da se trgne po negovi cekori,deka treba samo da se saka,deka so veruvanjeto vo Bog moze da se napravat mnogu raboti......Toj bese golem vernik i ostana do kraj....edinstveno toa go krasese nego,mu dade svetlina,da bide EDEN.....zatoa nemojte da se karate ke ve molam......
[Vrh] Go down
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime27/12/2007, 03:46

Možda ću se udaljit od teme,ali moram reć da je Makedonija jedna divna zemlja koja je časno i dostojno bolovala i još uvijek boluje i bolovat će za svojim slavujem.Imam veliku želju posjetit makedoniju i mislim da ću to kad tad učinit!!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime27/12/2007, 20:56

mimi je napisao/la:
Možda ću se udaljit od teme,ali moram reć da je Makedonija jedna divna zemlja koja je časno i dostojno bolovala i još uvijek boluje i bolovat će za svojim slavujem.Imam veliku želju posjetit makedoniju i mislim da ću to kad tad učinit!!
vidim da si nova..pa dobro nam došla I love you cheers ...Slažem se s tobom...i ja bih jednog dana također voljela posjetiti Makedoniju..imam veliku žlju da to učinim...I uradit ću,ne znam kada ali hoću sigurno..Obećala sam to sebi...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime29/12/2007, 13:43

mimi je napisao/la:
Možda ću se udaljit od teme,ali moram reć da je Makedonija jedna divna zemlja koja je časno i dostojno bolovala i još uvijek boluje i bolovat će za svojim slavujem.Imam veliku želju posjetit makedoniju i mislim da ću to kad tad učinit!!


u redu je...nova si...no,cure imate temu Makedonija pa pišite tamo...čisto radi boljeg pregleda foruma...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime30/12/2007, 02:34

The Hitman je napisao/la:
Luge...ovoj forum,kako i mnogu drugi e forum za TOSE,da se podrzi,da se pomogne za lugeto da svatat deka treba da se trgne po negovi cekori,deka treba samo da se saka,deka so veruvanjeto vo Bog moze da se napravat mnogu raboti......Toj bese golem vernik i ostana do kraj....edinstveno toa go krasese nego,mu dade svetlina,da bide EDEN.....zatoa nemojte da se karate ke ve molam......


samo nastavi pisati...i piši na svom izvornom Makedonskom jeziku...svi se mi tu razumijemo bar se nadam...baš nisam neki Makedonac al ti za registraciju na ovaj forum mogu samo reci : "sekoja cest"
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime4/1/2008, 19:50

jako mi je drago da se i makedonci registriraju na forum..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime4/1/2008, 22:40

tose je napisao/la:
jako mi je drago da se i makedonci registriraju na forum..

da...ja isto priželjkujem aktivne makedonce na ovom forumu...samo neznam kada i ako če se to desiti
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime10/1/2008, 13:17

vidjela sam tamo u knjizi gostiju ovaj tekst
"za Tose....Tose bese se,Angel,dusa,covek koj ne zgresil,koj na nikomu ne namislil zlo,koj sekogas pravel dobri dela.....nema tolku vreme za da se pisuvaat site tie raboti sto toj gi napravil......zalno e sto toj si otide tolku rano....no i Bog si otisol rano,a sepak ostavil mnogu negovi vernici po negovata smrt. Ova e, ako ne isto, bar slicno na Toa togas...ne mozeme da pravime idoli od Gospod bog,no sepak mozeme da kazeme deka toj bese najblizu do negoviot lik,i nie go imavme...Se gordeam sto sum makedonec,sto bev od ista drzava so Tose....zatoa ke ostanam da ja sakam ovaa zemja,kako sto tose velese;cuvajte si ja.....taka e tose...ke si ja cuvame,samo ke go nemame vodacot,glavniot,carot na nasata edna i edinstvena Makedonija,sto tolku mnogu ja sakase........ne mozat zborovi da opisat sto mislam za tebe,samo se nadevam deka nekogas ke te vidam......Pocivaj vo mir nas Golem Coveku......"

to je isto napisao neki makedonac a mozda je i The Hitman..
[Vrh] Go down
Sponsored content





o toši Empty
PostajNaslov: Re: o toši   o toši Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
o toši
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: