Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Općenito ostali pjevači

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

Općenito ostali pjevači Empty
PostajNaslov: Općenito ostali pjevači   Općenito ostali pjevači Icon_minitime12/11/2007, 21:00

aDmin.. marKo perKovič THompson & Toše moji su naJDraži pJevači na ciJeLom svJeTu. nadam da ču imaT priLiKu BiT na THompsonovem KoncerTu Like a Star @ heaven THompson Ti si zaKon. taKo napriJeD Like a Star @ heaven Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Općenito ostali pjevači Empty
PostajNaslov: Re: Općenito ostali pjevači   Općenito ostali pjevači Icon_minitime12/11/2007, 21:19

NiNĐa je napisao/la:
aDmin.. marKo perKovič THompson & Toše moji su naJDraži pJevači na ciJeLom svJeTu. nadam da ču imaT priLiKu BiT na THompsonovem KoncerTu Like a Star @ heaven THompson Ti si zaKon. taKo napriJeD Like a Star @ heaven Very Happy Very Happy


i moji isto...drago mi je da imamo nešto zajedničko...evo ja ću otvorit podforum za ostale pjevače pa možemo i o njima malo ali Toše je glavna tema ovoga svega...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Općenito ostali pjevači Empty
PostajNaslov: Re: Općenito ostali pjevači   Općenito ostali pjevači Icon_minitime19/11/2007, 00:41

ja thompsona baš i ne volim..znam da pjeva stalno o svojoj zemlji,domovini ovo ono..znam da bi mi to trebalo biti lijepo al on stalno pjeva o jednoj te istoj stvari..njegovoj domovini..znamo da je voli,nek promijeni temu..malo je dosadno..uz njegove pjesme niti možeš plesati niti ništa..sorry al to je moje mišljenje
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Općenito ostali pjevači Empty
PostajNaslov: Re: Općenito ostali pjevači   Općenito ostali pjevači Icon_minitime25/11/2007, 21:24

ne sviđa mi se tvoje mišljenje...Thompsonove pjesme nikada nisu bile namjenje za ples jer je njihova tematika Hrvatska i vjera u Boga...Thompson to stalno opjevava i jedan od glavnih pjevača na Hrvatskoj estradi je...mislim da on neće nikada promjeniti teme svojih pjesama jer je to razlog zašto ga ja i već ostalih ljudi sluša
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Općenito ostali pjevači Empty
PostajNaslov: Re: Općenito ostali pjevači   Općenito ostali pjevači Icon_minitime25/11/2007, 22:43

Admin je napisao/la:
ne sviđa mi se tvoje mišljenje...Thompsonove pjesme nikada nisu bile namjenje za ples jer je njihova tematika Hrvatska i vjera u Boga...Thompson to stalno opjevava i jedan od glavnih pjevača na Hrvatskoj estradi je...mislim da on neće nikada promjeniti teme svojih pjesama jer je to razlog zašto ga ja i već ostalih ljudi sluša
ok,ok..nemoj se ljutiti..svatko ima svoje mišljenje..Nemam ja ništa protiv njega,samo ne volim njegove pjesme..ne sviđa mi se njegov glas..al on je kao osoba super..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Općenito ostali pjevači Empty
PostajNaslov: Re: Općenito ostali pjevači   Općenito ostali pjevači Icon_minitime9/12/2007, 11:50

evo promjenio sam ime ovoj temi jer je dosad naslovv bio "?"...evo od sada ovdje možete nastaviti pričati općenito o svim pjevačima osim Toše...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Općenito ostali pjevači Empty
PostajNaslov: Re: Općenito ostali pjevači   Općenito ostali pjevači Icon_minitime10/12/2007, 20:30

ja sam thomsona volila dok sam bila mala....zapravo vise nego obozavala sam ga...a sad mi je onako dobar,OK pjevac...nemam nista protiv njega...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Općenito ostali pjevači Empty
PostajNaslov: Re: Općenito ostali pjevači   Općenito ostali pjevači Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Općenito ostali pjevači
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Ostali pjevači-
Forum(o)Bir: