Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Zlatan Stipišić Gibonni

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime21/11/2007, 03:43

Za mene je Gibonni jedan od najboljih Hrvatskih pjevača i kompozitora. Volim njegove pjesme još sa albuma "Osmi putnik". Super su mi njegove pjesme "Činim pravu stvar", "Samo ozdravi mi ti","Zlatne godine" i još mnoge mogla bih nabrajati do sutra! Ako Vam se sviđa ovaj pjevač i njegove pjesme eto Vi pišite komentare! Meni je Gibo kralj!
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime21/11/2007, 03:51

Bila sam na ovom njegovom zadnjem koncertu u Sarajevu. Bila je ludnica! Napravio je tako super atmosferu, čak je i jedan dečko zaprisio na bini svoju djevojku! Gost mu je bio Edo majka i legenda Goran Bare! Super je bilo on je stvarno pozitivna osoba i pomaže ljudima koliko može zato ga najviše i volim. 2003.god je bio UNICEF-ov ambasador dobre volje!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime22/11/2007, 02:07

Dani je napisao/la:
Bila sam na ovom njegovom zadnjem koncertu u Sarajevu. Bila je ludnica! Napravio je tako super atmosferu, čak je i jedan dečko zaprisio na bini svoju djevojku! Gost mu je bio Edo majka i legenda Goran Bare! Super je bilo on je stvarno pozitivna osoba i pomaže ljudima koliko može zato ga najviše i volim. 2003.god je bio UNICEF-ov ambasador dobre volje!
što se tiče pomaganja,to je ok..slavni rijetko pomažu drugima,samo troše tisuće i tisuće na odjeću,auta i ostale gluposti umjesto da doniraju novac u dobrotvorne svrhe i slično..zbog toga mi je gibonni ok,ali ja ga baš i ne volim..jednostavno ne volim tu vrstu muzike i njegove pjesme su mi bezze...ali svatko ima svoje mišljenje i svoj ukus..možda ću ga i ja jednom zavoljeti..ali sad zasad ne baš..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime22/11/2007, 19:55

ona njegova Hodaj mi je najbolja,Ovo mi je škola i Činim pravu stvar mi se isto sviđaju....Gibboni je super ali ja ga i ne slušam...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime23/11/2007, 01:30

Svako ima pravo na svoj izbor muzike i pjevača.
Drago mi je da bar ništa loše nemislite o Gibi. Meni je skroz super. Hvala Vam što ste bar odgovorili na ovu moju temu. Pozzzz.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime31/12/2007, 19:57

ljudi...prije neki dan ja počeo slušat Gibu...tj.poludio sam za njim...čovjek živa legenda...totalno sam sve saznao oko njega i čovjek je legenda...po cile dane ga slušam sad...predobar je...uz Tošu naravno...žao mi je što Gibu nisam ranije počeo slušat...al legenda je
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime2/1/2008, 15:20

Baš mi je dargo zbog tebe jer ako misliš imati muzičku karijeru boljeg uzora nisi mogao odabrati. Kažem ti ja da je čovjek kralj.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime2/1/2008, 15:59

Dani je napisao/la:
Baš mi je dargo zbog tebe jer ako misliš imati muzičku karijeru boljeg uzora nisi mogao odabrati. Kažem ti ja da je čovjek kralj.


ma legenda...ima predobre tekstove uz perfektne izvedbe...nemogu ga se naslušat
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime3/1/2008, 14:14

Admin je napisao/la:
Dani je napisao/la:
Baš mi je dargo zbog tebe jer ako misliš imati muzičku karijeru boljeg uzora nisi mogao odabrati. Kažem ti ja da je čovjek kralj.


ma legenda...ima predobre tekstove uz perfektne izvedbe...nemogu ga se naslušat


Gibo je jedan jedini i neponovljivi,baš kao i Toše...samo su oni to na dva različita načina...Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime19/10/2008, 15:23

mimi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Dani je napisao/la:
Baš mi je dargo zbog tebe jer ako misliš imati muzičku karijeru boljeg uzora nisi mogao odabrati. Kažem ti ja da je čovjek kralj.


ma legenda...ima predobre tekstove uz perfektne izvedbe...nemogu ga se naslušat


Gibo je jedan jedini i neponovljivi,baš kao i Toše...samo su oni to na dva različita načina...Smile

da..ipak je Tose imao mnogo ljepsu boju glasa,barem meni..i vece glasovne mogucnosti..ali nitko nikada neće moći biti ni kao Gibo..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





Zlatan Stipišić Gibonni Empty
PostajNaslov: Re: Zlatan Stipišić Gibonni   Zlatan Stipišić Gibonni Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zlatan Stipišić Gibonni
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gibonni forum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Ostali pjevači-
Forum(o)Bir: