Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Otkopat će Tošu?!!

Go down 
+3
Admin
LEDENA
Toshyca
7 posters
Autor/icaPoruka
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 21:28

Evo ovo sam čula od jedne prijateljice..Ona bila na nekom forumu i tamo pročitala kako razmišljaju o tome da otkopaju Tošu da vide je li uskrsnuo.Njegovi roditelji se naravno ne slažu sa tim..A ko bi se slagao..ipak malo pretjeruju..Ionako im je sad teško a oni im još pristaju na muku i žele ga otkopati...stvarno..Toše je bio dobar čovjek,pomagao je svima i mnogo toga je uradio za sve nas,bio je kao anđeo ali to je ipak malo previše...Šta vi mislite o tome?!
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 22:02

Toshyca je napisao/la:
Evo ovo sam čula od jedne prijateljice..Ona bila na nekom forumu i tamo pročitala kako razmišljaju o tome da otkopaju Tošu da vide je li uskrsnuo.Njegovi roditelji se naravno ne slažu sa tim..A ko bi se slagao..ipak malo pretjeruju..Ionako im je sad teško a oni im još pristaju na muku i žele ga otkopati...stvarno..Toše je bio dobar čovjek,pomagao je svima i mnogo toga je uradio za sve nas,bio je kao anđeo ali to je ipak malo previše...Šta vi mislite o tome?!

Mislim da je ideja skroz loša! Da sam na mjestu njegovih roditelja, nikada ne bih pristala na tako nešto. Šta sve neće pasti na pamet ovim ljudima! Ako nemaju nešto pametno na umu, bolje neka ćute!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 22:19

A znam slažem se s tobom..nek puste čovjeka da počiva u miru..Bar je to zaslužio..Gluplju ideju nisam čula..čuj da ga otkopaju...To valjda namjeravaju uraditi kad prođe 40 dana od njegove smrti mislim..ne znam..Stvarno pretjeruju..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 22:27

ja mislim da nemamo što za izgubiti...zamislite samo ako je lijes prazan?
mislim da nas sve to ipak malo kopka...ja bih želio saznati...ali ne da se sada lijes otvara milijun puta,neka to učine jednom,zakopaju ga natrag i ostave tako zauvijek
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 22:39

Admin je napisao/la:
ja mislim da nemamo što za izgubiti...zamislite samo ako je lijes prazan?
mislim da nas sve to ipak malo kopka...ja bih želio saznati...ali ne da se sada lijes otvara milijun puta,neka to učine jednom,zakopaju ga natrag i ostave tako zauvijek
a i mene malo kopka,jer pročitala sam negdje kako je radio sve što i Isus.I kako misle da je Bog govorio kroz njega.Velike su sličnosti..da sad ne pišem..ali ipak ako lijes ne bude prazan....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 22:42

da...mene je isto Toše podsjećao na Isusa,napisao sam to i u ranijim postovima na svome blogu...uvijek postoji mogućnost da lijes ne bude prazan...ali ja mislim da bi smo mogli provjeriti...ako smo stvarno imali novog Isusa...a da kažem još nešto...i za Isusa su provjerili imali što pa nisu izgubili,mogli bi smo i mi tako...moramo znati...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 22:46

Admin je napisao/la:
da...mene je isto Toše podsjećao na Isusa,napisao sam to i u ranijim postovima na svome blogu...uvijek postoji mogućnost da lijes ne bude prazan...ali ja mislim da bi smo mogli provjeriti...ako smo stvarno imali novog Isusa...a da kažem još nešto...i za Isusa su provjerili imali što pa nisu izgubili,mogli bi smo i mi tako...moramo znati...
Pa dobro u pravu si..I baš me zanima sad..Šta misliš kad otvore lijes a ono prazno...To bi bilo najveće ČUDO!!! na svijetu...I ja bih se baš iznenadila...ugodno naravno
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 23:06

da...ja bih to uistinu volio...pa da svi koji su pljuvali po njemu,da vidimo što bi takvi rekli...da je bar uskrsnuo!!
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime22/11/2007, 23:52

Admin je napisao/la:
da...ja bih to uistinu volio...pa da svi koji su pljuvali po njemu,da vidimo što bi takvi rekli...da je bar uskrsnuo!!
da bar..koje bi to iznenađenje bilo:)!!!Ja bih bila presretna...To bi mi bio najsretniji dan u životu...Mogu misliti kako bi reagirali oni koji ga ne vole..Alil ja ne mogu vjerovati da neki više vole rockere i slično..Npr.Tokio Hotel..a većina njih se drogira i na sceni režu sebi kožu,razbijaju bocu od glavu..piju sami sebi krv..Istina je ovo što pišem,vidjela sam to..na TV naravno..I da više vole to gledati nego našeg anđela koji svojim divnim glasom pjeva predivne pjesme,ljubavne,tužne,sretne...ma sve..ne mogu vjerovati u šta se ovaj svijet pretvorio..
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime24/11/2007, 21:59

Prošlo je 40 dana od Tošine smrti..Izgleda da izjava o otkopavanju Toše da vide je li uskrsnuo nije točna..Neće ga otkopavati da vide je li uskrsnuo već da njegovo tijelo premjeste u veliku grobnicu..hram.I tu će biti puno mjesta kako bi više ljudi moglo doći i pomoliti se našem anđelu.Ali što ako oni otkopaju grob i otvore lijes...a u njemu nema ništa..
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime24/11/2007, 22:24

Da budem iskrena ne slažem se sa ovom opcijom otkopavanja mislim da ga trebaju ostaviti na miru da počiva. Pa šta više neće izmisliti pa zar im nije dosta uznemiravanja Tošinih roditelja, pa sada još i to!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime24/11/2007, 22:27

da...ako ga otkopaju kada budu preseljavali i vide da u lijesu nema ništa...tko zna što će onda biti...dali če lijes nazad zakopati ili...sve je to velika misterija
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime24/11/2007, 22:34

Mislim da je kovčeg zatvoren po onim propisima kako se to i zatvara sa onim velikim šarafima tako da mislim da neće ni otvarati kada ga budu premještali, jedino ako to neko ne bude tražio.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime24/11/2007, 22:43

pomolit ću se da to netko zatraži jer me užasno kopka što je i ako je u lijesu....
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime25/11/2007, 00:05

Dani je napisao/la:
Da budem iskrena ne slažem se sa ovom opcijom otkopavanja mislim da ga trebaju ostaviti na miru da počiva. Pa šta više neće izmisliti pa zar im nije dosta uznemiravanja Tošinih roditelja, pa sada još i to!
Ali njegovi se roditelji slažu sa tim..Izgradit će mu veliku grobnicu ja mislim i do nje kapelicu gdje će moći stati više ljudi..Tako da se ne gužvaju oko njegovog groba tamo kao dosad...A što se tiče otvaranja lijesa što si dolje napisala..kako je lijes zašarafljen ako su ga otvarali na sprovodu.ja sam gledala sprovod i dignuli du pokolopac da vide s koje je strane i onda su morali samo jednu stranu malo otvoriti da ga vide samo roditelji,da ga sakriju od kamere..i onda su poslije samo zatvorili lijes i spustitli ga u grob.nisu ništa zašarafili
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime25/11/2007, 00:09

Admin je napisao/la:
pomolit ću se da to netko zatraži jer me užasno kopka što je i ako je u lijesu....
i ja bih voljela da otvore pa da se razriješi misterija više..ali mislim da ga neće otvarati jer se lijes ne otvara nakon sprovoda...koliko ja znam..ako je u lijesu vjerovatno je sav.....joj ne mogu to izgovoriti..boli me..znate na šta mislim..tijelo mu se izmijenilo..ne mogu reći..ma znate na šta mislim...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime25/11/2007, 00:18

da...tijelo trune bi se moglo reći...znate i sami : "spomeni se čoviječe da si od praha postao i da ćeš se u prah i pretvoriti"...tako nekako to ide...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime25/11/2007, 22:59

Admin je napisao/la:
da...tijelo trune bi se moglo reći...znate i sami : "spomeni se čoviječe da si od praha postao i da ćeš se u prah i pretvoriti"...tako nekako to ide...
da upravo to..kako je to žalosno..naš Tošica će se pretvoriti u prah...Njegovo tijelo..ne želim ispasti bezobrazna ipak je čovjek umro..ali stvarno je bio zgodan..i super je plesao..To mi je bilo nešto najdraže kod njega..obožavala sam ga gledati kad pleše..a sad to više nikad neću vidjeti..Joooj..ne mogu vjerovati da ga nema..kad god puste neki intervju s njim ja sve mislim on živ i daje intervju..Ne mogu vjerovati.. Crying or Very sad Sad ..Toše vrati se..
[Vrh] Go down
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime27/11/2007, 00:04

jao kakve su gluposti ljudi u stanju provaliti, ne mogu da vjerujem.....ko god da uokolo siri takve glasine, ocito nije dovoljno opismenjen da zna da se ne moze nicije tijelo iskopavati bez sudskog naloga, a niti jedan sud nece odobriti otkopavanje tijela radi utvrdjivanja uskrsnuca....kakvo crno uskrsnuce, sta sve primitivni mozgovi mogu da smisle, covjek kao i svaki drugi covjek, od krvi i mesa...pitam se kad ce ga ljudi pustiti da pociva u tom miru koji mu svi zele
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime27/11/2007, 02:13

lolla je napisao/la:
jao kakve su gluposti ljudi u stanju provaliti, ne mogu da vjerujem.....ko god da uokolo siri takve glasine, ocito nije dovoljno opismenjen da zna da se ne moze nicije tijelo iskopavati bez sudskog naloga, a niti jedan sud nece odobriti otkopavanje tijela radi utvrdjivanja uskrsnuca....kakvo crno uskrsnuce, sta sve primitivni mozgovi mogu da smisle, covjek kao i svaki drugi covjek, od krvi i mesa...pitam se kad ce ga ljudi pustiti da pociva u tom miru koji mu svi zele
dobro nemoj se odmah ljutiti,ali sve je moguće...sve je u Božjim rukama...ako on poželi mi odmah sutra možemo nestati sa zemlje,može uraditi šta god hoće sa nama i sa svijetom..I možda je nekima glupo ovo sa uskrsnućem i meni se čini malo glupo..ali ipak me nešto kopka..U meni neki glasić govori kako je to možda istina..Zašto ne...svašta se može desiti...Kad je Toše umro onda se stvarno svašta može desiti...
[Vrh] Go down
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime27/11/2007, 19:25

nije da se ljutim, vec stvarno mi preko glave nekih nerealnih prica....doduse ja u boga ne vjerujem pa sve to gledam iz drugog ugla, znam kakvo je tijelo unutra, zna se kakvo je nakon mjesec dana bioloske razgradnje....tako da mi nema mistike oko toga, mozda bi mi bilo lakse kad bih mogla vjerovati da neko moze da uskrsne....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime27/11/2007, 23:18

ja vjerujem u Boga i Isusa Krista i svemu što me moja Katolička vjera podućava...tako da po meni ovo ima nekakvog smisla...neznam...da se po mojem radi provjerio bih...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime28/11/2007, 22:45

Admin je napisao/la:
ja vjerujem u Boga i Isusa Krista i svemu što me moja Katolička vjera podućava...tako da po meni ovo ima nekakvog smisla...neznam...da se po mojem radi provjerio bih...
slažem se s tobom..mada je to možda i grijeh što želimo da otkopaju mtrvog čovjeka ali šta možemo..Mene baš kopka..kao da je istina..ma ne znam više ni šta da mislim..Toliko toga su pričali da ne znam u šta da vjerujem više..
[Vrh] Go down
Kikica




Broj postova : 11
Registration date : 04.12.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime4/12/2007, 13:56

Mene uopće ne kopka. Znam da je Toše umro i to je to. Sada je na boljem mjestu.
Otkopavanje, mislim stvarno???? Njegovi roditelji od tuge ne mogu sebi da dođu i još dugo neće moći a vi razglabate o tome? Kako bi vama bilo da neko želi da otkopa nekoga vašeg samo da bi udovoljio svojoj znatiželji?
Prebacivanje u drugu grobnicu je sasvim ok i opravdano kako se ljudi ne bi gurali oko njegovog groba sada.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime15/12/2007, 11:21

jel ima kakvih novosti vezanih uz ovo otkopavanje ?
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime15/12/2007, 17:00

Admin je napisao/la:
jel ima kakvih novosti vezanih uz ovo otkopavanje ?
Koliko ja znam nema..ali mislim da ga neće otkopavati...A i Admine dobro razmisli..Zašto ga sad otkopavati kad ništa nije ostalo od njega,da se tako izrazim..Prošlo je 2 mjeseca..šta misliš šta se sad nalazi u sanduku.Pa zašto onda uznemiravat mrtvog čovjeka i njegove roditelje...Otkopavat će ga kad se dovrši grobnica velika gdje će moći stati više ljudi...i pomolit se za njega..Ali samo će prenijeti sanduk u grobnicu neće ga otkopavati..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime15/12/2007, 23:26

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
jel ima kakvih novosti vezanih uz ovo otkopavanje ?
Koliko ja znam nema..ali mislim da ga neće otkopavati...A i Admine dobro razmisli..Zašto ga sad otkopavati kad ništa nije ostalo od njega,da se tako izrazim..Prošlo je 2 mjeseca..šta misliš šta se sad nalazi u sanduku.Pa zašto onda uznemiravat mrtvog čovjeka i njegove roditelje...Otkopavat će ga kad se dovrši grobnica velika gdje će moći stati više ljudi...i pomolit se za njega..Ali samo će prenijeti sanduk u grobnicu neće ga otkopavati..


ok...samo provjeravam...no,na njegovom tjelu mesa više nema...ali su kosti ostale...prizor svakako nebi bio ugodan da se otvori sanduk...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime16/12/2007, 00:17

Admin je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
jel ima kakvih novosti vezanih uz ovo otkopavanje ?
Koliko ja znam nema..ali mislim da ga neće otkopavati...A i Admine dobro razmisli..Zašto ga sad otkopavati kad ništa nije ostalo od njega,da se tako izrazim..Prošlo je 2 mjeseca..šta misliš šta se sad nalazi u sanduku.Pa zašto onda uznemiravat mrtvog čovjeka i njegove roditelje...Otkopavat će ga kad se dovrši grobnica velika gdje će moći stati više ljudi...i pomolit se za njega..Ali samo će prenijeti sanduk u grobnicu neće ga otkopavati..


ok...samo provjeravam...no,na njegovom tjelu mesa više nema...ali su kosti ostale...prizor svakako nebi bio ugodan da se otvori sanduk...
pa da upravo ti to govorim...joj nisi morao to baš tako reći..tako je tužno...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime21/10/2008, 23:02

i dali je mozda saznao netko nove novosti u vezi ovoga?
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime25/10/2008, 17:48

Admin je napisao/la:
i dali je mozda saznao netko nove novosti u vezi ovoga?
Dragi Admine mislim da je sve to bila jedna velika laz..velika izmisljotina..a mi smo bili toliko naivni da smo povjerovali u to..Naime oni su njega iskopali..tj. iskopali su sanduk..ali samo zato kako bi ga premjestili u novu veliku grobnicu koju su napravili samo i posebno za njega..kao sto znate njegov grob je ograden..i ja mislim da je to to..A Bog i Tose nek nam oproste sta je nama bilo na pameti...Andele pocivaj u miru!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime26/10/2008, 12:51

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
i dali je mozda saznao netko nove novosti u vezi ovoga?
Dragi Admine mislim da je sve to bila jedna velika laz..velika izmisljotina..a mi smo bili toliko naivni da smo povjerovali u to..Naime oni su njega iskopali..tj. iskopali su sanduk..ali samo zato kako bi ga premjestili u novu veliku grobnicu koju su napravili samo i posebno za njega..kao sto znate njegov grob je ograden..i ja mislim da je to to..A Bog i Tose nek nam oproste sta je nama bilo na pameti...Andele pocivaj u miru!

aha..tako je mislim cak i najbolje..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
TE SAKAM TOŠE

TE SAKAM TOŠE


Broj postova : 22
Age : 28
Registration date : 25.08.2010

Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime18/11/2010, 21:29

Admin je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
i dali je mozda saznao netko nove novosti u vezi ovoga?
Dragi Admine mislim da je sve to bila jedna velika laz..velika izmisljotina..a mi smo bili toliko naivni da smo povjerovali u to..Naime oni su njega iskopali..tj. iskopali su sanduk..ali samo zato kako bi ga premjestili u novu veliku grobnicu koju su napravili samo i posebno za njega..kao sto znate njegov grob je ograden..i ja mislim da je to to..A Bog i Tose nek nam oproste sta je nama bilo na pameti...Andele pocivaj u miru!

aha..tako je mislim cak i najbolje..
JA U TO ZNA GRAGI BOG UOPCE NISAM POVJEROVALA SAMO SAM PROCITALA I REKLA PRICAJU GLUPOSTI I DA JE TO LAZ
STVARNO JE SRAMOTNO STO TAKO SRAMOTE IME NASEG ANĐELA
AKO GA NISU VOLJELI DOK JE BIO ZIV NEK GA PUSTE DA SE ODMORI NA DRUGOM SVIJETU JER SU GA JEDNOM PITALI STA MU FALI,STA BI VOLIO ON JE REKAO ZELJA MI JE DA SE NASPAVAM,NIKADA SE NEMOGU DOVOLJNO NASPAVATI A KADA BI POCELI NABRAJATI NJEGOVA DOBRA I HUMANA DJELA TREBALO BI NA PREDUGGGOOO VREMENA
TAKO DA SU TO SVE PUSTE LAZI LICEMJERNIH I POKVARENIH LJUDI
[Vrh] Go down
Sponsored content





Otkopat će Tošu?!! Empty
PostajNaslov: Re: Otkopat će Tošu?!!   Otkopat će Tošu?!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Otkopat će Tošu?!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: