Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !

Go down 
+3
Dani
NiNĐa
Webmaster
7 posters
Autor/icaPoruka
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime27/11/2007, 19:00

VIDIM DA JE NASTAO JEDAN PROBLEM,RADI SE O TOME DA JA SVAKOG ČLANA KOJI NIJE BIO NA FORUMU 2 TJEDNA BRIŠEM.EVO ZATO SAM OTVORIO OVU TEMU I TU PIŠITE RAZLOGE ZAŠTO NE ĆETE BITI NEKOLIKO TJEDANA NA FORUMU I NARAVNO NAVEDITE KOLIKO VAS DUGO NE ĆE BITI.
[Vrh] Go down
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime2/12/2007, 21:28

evo ja sad par tjedana nisam ništa pisala (pa me nisi izbrisao - super) jer sam imala jako puno ispita i sve u vezi sa školom. bila sam više puta na ovom forumu al nisam pisala. došla sam brzo pogledat što de dešava ovdje i onda nazad na zadaču ili gledat tv ili ič van. nisam pisala baš često ali svaki dan slušam njegove pjesme in hodam na njegove forume i čitam članke. ovaj mjesec - bolje rečno ova 2 tjedna su -hvalabogu- prošla. imam još 3 , 4 ispita i moram bit upitana još par predmeta al ču probat što više pisat jer ni ja ne želim da ovaj forum propade.
pozdrav, čao
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime2/12/2007, 21:32

NiNĐa je napisao/la:
evo ja sad par tjedana nisam ništa pisala (pa me nisi izbrisao - super) jer sam imala jako puno ispita i sve u vezi sa školom. bila sam više puta na ovom forumu al nisam pisala. došla sam brzo pogledat što de dešava ovdje i onda nazad na zadaču ili gledat tv ili ič van. nisam pisala baš često ali svaki dan slušam njegove pjesme in hodam na njegove forume i čitam članke. ovaj mjesec - bolje rečno ova 2 tjedna su -hvalabogu- prošla. imam još 3 , 4 ispita i moram bit upitana još par predmeta al ču probat što više pisat jer ni ja ne želim da ovaj forum propade.
pozdrav, čao

Meni je drago što si se javila, pa naravno da ti je škola važna i morala si biti aktivna na tom polju pa ne vidim razklog zašto bi te Admin izbrisao ali eto to je njegovo pravo valjda, ja mislim da ne bi trebali brisati nikoga pa nekada će se valjda još neko javiti i ovaj forum obogatiti nekim lijepim postovima. Laughing Very Happy
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime2/12/2007, 22:16

NiNĐa je napisao/la:
evo ja sad par tjedana nisam ništa pisala (pa me nisi izbrisao - super) jer sam imala jako puno ispita i sve u vezi sa školom. bila sam više puta na ovom forumu al nisam pisala. došla sam brzo pogledat što de dešava ovdje i onda nazad na zadaču ili gledat tv ili ič van. nisam pisala baš često ali svaki dan slušam njegove pjesme in hodam na njegove forume i čitam članke. ovaj mjesec - bolje rečno ova 2 tjedna su -hvalabogu- prošla. imam još 3 , 4 ispita i moram bit upitana još par predmeta al ču probat što više pisat jer ni ja ne želim da ovaj forum propade.
pozdrav, čao



ja brišem one članove koji nisu posjetili forum 2 tjedna,evo ako si pročitala ja više neću brisati,tako je rekao admin mada se meni to ne sviđa
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime5/12/2007, 20:54

NiNĐa je napisao/la:
evo ja sad par tjedana nisam ništa pisala (pa me nisi izbrisao - super) jer sam imala jako puno ispita i sve u vezi sa školom. bila sam više puta na ovom forumu al nisam pisala. došla sam brzo pogledat što de dešava ovdje i onda nazad na zadaču ili gledat tv ili ič van. nisam pisala baš često ali svaki dan slušam njegove pjesme in hodam na njegove forume i čitam članke. ovaj mjesec - bolje rečno ova 2 tjedna su -hvalabogu- prošla. imam još 3 , 4 ispita i moram bit upitana još par predmeta al ču probat što više pisat jer ni ja ne želim da ovaj forum propade.
pozdrav, čao
Ni mene nije bilo 2 d@n@ mor@m ovih d@n@ puno uciti p@ i nesmjem p@liti komp @li cim n@djem im@lo vremen@ eto mee
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime5/12/2007, 22:04

dobro....opravdan razlog...trenutno sam rekao Admin2 da ne briše nikoga da vidimo dokle će ta neaktivna sramota doseć...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime5/12/2007, 22:09

tosyc@ je napisao/la:
NiNĐa je napisao/la:
evo ja sad par tjedana nisam ništa pisala (pa me nisi izbrisao - super) jer sam imala jako puno ispita i sve u vezi sa školom. bila sam više puta na ovom forumu al nisam pisala. došla sam brzo pogledat što de dešava ovdje i onda nazad na zadaču ili gledat tv ili ič van. nisam pisala baš često ali svaki dan slušam njegove pjesme in hodam na njegove forume i čitam članke. ovaj mjesec - bolje rečno ova 2 tjedna su -hvalabogu- prošla. imam još 3 , 4 ispita i moram bit upitana još par predmeta al ču probat što više pisat jer ni ja ne želim da ovaj forum propade.
pozdrav, čao
Ni mene nije bilo 2 d@n@ mor@m ovih d@n@ puno uciti p@ i nesmjem p@liti komp @li cim n@djem im@lo vremen@ eto mee


UREDU JE,NEMORATE VI OVDJE PISATI RAZLOGE DA VAS NEĆE BITI 2 DANA ILI TAKO SLIČNO,JAVITE SE AKO VAS NE ĆE BITI VIŠE OD 2 TJEDNA.DA JA NEĆU VIŠE BRISATI ČLANOVE ALI SE VI IPAK JAVITE AKO VAS NE ĆE BITI VIŠE OD 2 TJEDNA NA FORUMU
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime5/12/2007, 22:25

sažem se s Admin2...mislim da bi bilo u redu da znamo zašto vas nema...ili barem da znamo da vas neće biti...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime7/12/2007, 17:20

ja sad neču tjedan dana ili malo više pisat zato jer opet imam puno obaveza za školom.
danas i sutra ču još nešto napisat jer imam vremena. aiDe.
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime7/12/2007, 17:30

NiNĐa je napisao/la:
ja sad neču tjedan dana ili malo više pisat zato jer opet imam puno obaveza za školom.
danas i sutra ču još nešto napisat jer imam vremena. aiDe.


ok
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime20/12/2007, 00:13

admin oprosti sto nisam bila sad par dana na forumu ali kraj polugodista je a i imali smo puno ispiti pa nisam mogla dolaziti morala sam uciti i sve to...
a sad poslje nove godine necu moci doc jer prek praznika cu biti u njemackoj i necu moc dolaziti na forum...i nadam se da necete napraviti ono sto je admin2 napisao da cete izbrisat forum...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime22/12/2007, 01:10

tose je napisao/la:
admin oprosti sto nisam bila sad par dana na forumu ali kraj polugodista je a i imali smo puno ispiti pa nisam mogla dolaziti morala sam uciti i sve to...
a sad poslje nove godine necu moci doc jer prek praznika cu biti u njemackoj i necu moc dolaziti na forum...i nadam se da necete napraviti ono sto je admin2 napisao da cete izbrisat forum...


ma ok...opravdano
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime30/12/2007, 14:39

Evo ja odmah uredno i na vrijeme javljam da me neće bit iza nove godine (ne znam točno još kad)nekoliko dana...pa eto samo da znate...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime30/12/2007, 22:58

mimi je napisao/la:
Evo ja odmah uredno i na vrijeme javljam da me neće bit iza nove godine (ne znam točno još kad)nekoliko dana...pa eto samo da znate...


hvala na obavjesti...sve u redu...uvaženo
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime1/1/2008, 00:54

admin meni se kompjuter pokvario nemogu dolaziti na forum evo sad na kratko pa cu ja doc...usput svim clanovima i posjetiteljima foruma sve najbolje za ove blagdane..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime1/1/2008, 14:05

tose je napisao/la:
admin meni se kompjuter pokvario nemogu dolaziti na forum evo sad na kratko pa cu ja doc...usput svim clanovima i posjetiteljima foruma sve najbolje za ove blagdane..


sve ok...kad ga popraviš dođi
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime2/1/2008, 15:09

Admin je napisao/la:
tose je napisao/la:
admin meni se kompjuter pokvario nemogu dolaziti na forum evo sad na kratko pa cu ja doc...usput svim clanovima i posjetiteljima foruma sve najbolje za ove blagdane..


sve ok...kad ga popraviš dođi


mene neće bit od petka do ponedjeljka idem na godišnji,pa ću ga ovaj put dostojno iskoristit(jer obično planovi propadnu pa ostanemo doma).
Eto tako...javit ću se čim se vratim!!!Neutral Neutral Neutral Neutral
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime2/1/2008, 16:01

mimi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
tose je napisao/la:
admin meni se kompjuter pokvario nemogu dolaziti na forum evo sad na kratko pa cu ja doc...usput svim clanovima i posjetiteljima foruma sve najbolje za ove blagdane..


sve ok...kad ga popraviš dođi


mene neće bit od petka do ponedjeljka idem na godišnji,pa ću ga ovaj put dostojno iskoristit(jer obično planovi propadnu pa ostanemo doma).
Eto tako...javit ću se čim se vratim!!!Neutral Neutral Neutral Neutral


sve ok...bitno da se javite pa da znamo šta je...uvaženo!!!
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
mimi

mimi


Broj postova : 37
Age : 40
Registration date : 23.12.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime4/1/2008, 02:06

Pozdrav svima!Čujemo se u petak.Uživajte i pišite da imam materijala za čitanje kad se vratim.Pusa svima...I love you I love you I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime4/1/2008, 16:23

admin ja sam kupila novi kompjuter pa evo i mene natrag na forumu Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime4/1/2008, 18:20

tose je napisao/la:
admin ja sam kupila novi kompjuter pa evo i mene natrag na forumu Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


super...savršeno...konačno da si nam se vratila cheers cheers
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Empty
PostajNaslov: Re: Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !   Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu ! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razlozi zašto neću biti nekoliko tjedana na forumu !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Muzika na forumu
» Ostale obavijesti o forumu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: