Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##

Go down 
+3
LEDENA
Admin
naidaa
7 posters
Autor/icaPoruka
naidaa




Broj postova : 2
Registration date : 27.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime27/11/2007, 23:17

Cao svima.....
uclanila sam se u ovaj forum da bi svoju tugu podjelila sa osobama koje osjecaju nesto slicno zbog gubitka naseg Anđela.............
nadam se da cemo se svi sprijateljiti i da ce ovaj forum biti uspjesan........

volim vas..............
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime27/11/2007, 23:18

ako bude aktivnih članova bit ćemo uspješni...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 00:02

naidaa je napisao/la:
Cao svima.....
uclanila sam se u ovaj forum da bi svoju tugu podjelila sa osobama koje osjecaju nesto slicno zbog gubitka naseg Anđela.............
nadam se da cemo se svi sprijateljiti i da ce ovaj forum biti uspjesan........

volim vas..............

Baš super što si tu. Drago nam je da si i ti s nama. Ovako je puno lakše preboliti njegov odlazak. Imaš s kim dijeliti tugu, i pričati o njemu. Uglavnom se razumijemo. Još samo ako budeš aktivna, biće super!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 00:07

ja i ona se čujemo msn i tako sam joj i rekao da dođe...rekla je da će biti aktivna...vjerujemo ti i sada nam to dokaži!!!!!!
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 00:38

naidaa je napisao/la:
Cao svima.....
uclanila sam se u ovaj forum da bi svoju tugu podjelila sa osobama koje osjecaju nesto slicno zbog gubitka naseg Anđela.............
nadam se da cemo se svi sprijateljiti i da ce ovaj forum biti uspjesan........

volim vas..............

Dobro nam došla, svako ko je volio našeg anđela i suosjeća sa nama je dragi član ovog foruma. Samo, čula si Admina moraš biti aktivna! Super što si sada i ti tu, što nas je više ljepši je i bolji forum! Pozdrav!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 02:18

dobro nam došla...izgleda da je sve više novih na ovom forumu..još samo da budu aktivni i forum će biti super:)!!!.Lijepo je da nas ima što više..da možemo razgovarati o našem anđelu..tako ćemo se lakše nositi s ovom tugom i užasnom boli koja nam para srce...ja još uvijek ne mogu vjerovati da naš anđeo više nije s nama:(...Moja najveća želja je da jednog dana odem na njegov grob i oprostim se od njega...iako ne znam kako ću to izvesti jer Makedonija nije baš blizu BiH,a i ako odem ikad ne znam hoću li moći to emocionalno izdržati,podnijeti...Jer ipak pomisao na to da ću biti iznad njegovog groba..a njegovo tijelo unutra..bez prelijepog osmijeha i okica koje su izgubile sjaj..bit će teško..evo opet sam počela plakati...Joooj tako boli...Bože zašto nam ga uze?!!!!?????
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 16:59

Toshyca je napisao/la:
dobro nam došla...izgleda da je sve više novih na ovom forumu..još samo da budu aktivni i forum će biti super:)!!!.Lijepo je da nas ima što više..da možemo razgovarati o našem anđelu..tako ćemo se lakše nositi s ovom tugom i užasnom boli koja nam para srce...ja još uvijek ne mogu vjerovati da naš anđeo više nije s nama:(...Moja najveća želja je da jednog dana odem na njegov grob i oprostim se od njega...iako ne znam kako ću to izvesti jer Makedonija nije baš blizu BiH,a i ako odem ikad ne znam hoću li moći to emocionalno izdržati,podnijeti...Jer ipak pomisao na to da ću biti iznad njegovog groba..a njegovo tijelo unutra..bez prelijepog osmijeha i okica koje su izgubile sjaj..bit će teško..evo opet sam počela plakati...Joooj tako boli...Bože zašto nam ga uze?!!!!?????

Toshica uvijek i mene dovedeš skoro do suza, pokušaj se malo smiriti milim te. Ako budeš skontala da ideš ja sam tu i zovi me pa ćemo zajedno podijeliti tugu i nadam se da će ti biti lakše, jer i meni je neizmjerna želja da odem do njegovog groba. Mogli bismo nekako organizovati zajedniči odlazak??? Šta mislite Vi ostali članovi?!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 19:22

ja i Admin2 zasada to nemamo u planu jer nam je rano s obzirom na godine...kad dostignem 18 i položim vozački eto mene...u Kruševu...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 19:41

Dani je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
dobro nam došla...izgleda da je sve više novih na ovom forumu..još samo da budu aktivni i forum će biti super:)!!!.Lijepo je da nas ima što više..da možemo razgovarati o našem anđelu..tako ćemo se lakše nositi s ovom tugom i užasnom boli koja nam para srce...ja još uvijek ne mogu vjerovati da naš anđeo više nije s nama:(...Moja najveća želja je da jednog dana odem na njegov grob i oprostim se od njega...iako ne znam kako ću to izvesti jer Makedonija nije baš blizu BiH,a i ako odem ikad ne znam hoću li moći to emocionalno izdržati,podnijeti...Jer ipak pomisao na to da ću biti iznad njegovog groba..a njegovo tijelo unutra..bez prelijepog osmijeha i okica koje su izgubile sjaj..bit će teško..evo opet sam počela plakati...Joooj tako boli...Bože zašto nam ga uze?!!!!?????

Toshica uvijek i mene dovedeš skoro do suza, pokušaj se malo smiriti milim te. Ako budeš skontala da ideš ja sam tu i zovi me pa ćemo zajedno podijeliti tugu i nadam se da će ti biti lakše, jer i meni je neizmjerna želja da odem do njegovog groba. Mogli bismo nekako organizovati zajedniči odlazak??? Šta mislite Vi ostali članovi?!

Ja mislim da ti je ideja super, bilo bi lakše kad bi se više nas dogovorilo da ide skupa. Mada svi imamo svoje obaveze, morali bi nekako to uskladiti..Ja bih volila otići tamo za njegov rođendan.
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 21:45

nisam ni ja mislila odmah..niti bi me roditelji pustili..Ipak tek mi je 16 a Makedonija je daleko...Ne znam baš..Ja i prijateljica planiramo da odemo zajedno ali neka još malo...Ipak smo premlade..Još ona nema tate i majka je baš previše pazi..Kad id u prodavnicu ili na posao ona ne smije iz kuće izaći..A možda i ne reknemo roditeljima za to..kažemo da ćemo negdje drugo i odemo s autobusom i eto...Ma ne znam vidjet ćemo još..Jedna mala iz Hrvatske je išla na njegov grob i putovanje je trajalo 2 dana..a ja živim u BiH...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 22:18

ja sam sebi rekao...kad položim,sjedam u auto i idem pravac za Makedoniju...samo da nebi i ja završio ko naš Toše...otkad je on poginuo imam neki strah od automobila...mislim da če me ubiti ko god me vozi...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime28/11/2007, 22:37

Admin je napisao/la:
ja sam sebi rekao...kad položim,sjedam u auto i idem pravac za Makedoniju...samo da nebi i ja završio ko naš Toše...otkad je on poginuo imam neki strah od automobila...mislim da če me ubiti ko god me vozi...
ja sam se bojala auta i prije tošine smrti a sad se još više bojim..voljela bih položiti ali strah me je..strah me ceste,bojim se da bih se izgubila ne bi znala ko ima prednost i pogotovo se vozit na planinama o ko okuka i rupa..a tek kiša,magla,snijeg..uff
[Vrh] Go down
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: /   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime2/12/2007, 21:11

mene je isto od kad je toše umro u prometnoj nesreči jako strah ceste i vožnje. al inače sad je več malo bolje. danas kad smo se vračali u sloveniju nisam pomislila da bi se moglo što loše desit.
njegova smrt mi je dala mislit. prije ga nisam baš ni pratila i ono stalno slušala al sam poznala par njegovih pjesama i sve su mi bile jako super. šteta što je umro al šta čemo. jedino što možemo je da se ga prisječamo.

P.S.: več par tjedana nisam ništa pisala jer sam imala puno obaveza sa školom pa nije bilo vremena. no da nije bilo vremena baš ne mogu reči. bila sam puno puta na ovom postu al nisam ništa pisala.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime2/12/2007, 23:47

NiNĐa je napisao/la:

P.S.: več par tjedana nisam ništa pisala jer sam imala puno obaveza sa školom pa nije bilo vremena. no da nije bilo vremena baš ne mogu reči. bila sam puno puta na ovom postu al nisam ništa pisala.

uvažena isprika....!!Samo ti kad dođeš napiši po koji post i sve super...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime4/12/2007, 23:43

o tom da bi išli u kruševo na njegov grob mi se čini dobra ideja. ali mislim da smo svi još premladi da bi otišli. meni još trebaju 4 godine da napunim 18 godina. inače ja prije o tim nisam razmišljala al sad kad sam pročitala vaše komentare mislim da bi to bilo dobro. sad svi govorimo kako bi išli u makedoniju al sigurno na kraju neče nitko otič (ili možda da- ko zna). ako Bog da ču ja otič al inače -iskreno- nemam baš nekih planova da bi išla jer je ipak predaleko a do moje 18 godine može se još svašta desit.
zato rađe neču ništa planirat!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime5/12/2007, 00:05

NiNĐa je napisao/la:
o tom da bi išli u kruševo na njegov grob mi se čini dobra ideja. ali mislim da smo svi još premladi da bi otišli. meni još trebaju 4 godine da napunim 18 godina. inače ja prije o tim nisam razmišljala al sad kad sam pročitala vaše komentare mislim da bi to bilo dobro. sad svi govorimo kako bi išli u makedoniju al sigurno na kraju neče nitko otič (ili možda da- ko zna). ako Bog da ču ja otič al inače -iskreno- nemam baš nekih planova da bi išla jer je ipak predaleko a do moje 18 godine može se još svašta desit.
zato rađe neču ništa planirat!
tu si upravu..Meni treba još 2 god da napunim 18...I ko zna šta se dotad još može desiti..Ko zna kakva je moja sudbina..Voljela bih otići na Tošin grob ali ko zna hoće li se to desiti...Sad razmišljam o tome ali ponekad me strah..Jer ipak Makedonija je daleko,a ja živim u BiH...Niti znam kako ću otići,niti znam s kim ću otići..a možda me ni roditelji neće pustiti..Vidjet ćemo..Samo znam da mi je sad rano i da je nemoguće to izvesti...Ali mi je velika želja da učinim to i sigurno ću jednom to uraditi...Obećala sam to sebi..mada ne znam hoću li moći izdržati kada budem iznad njegovog groba..Toga me je i strah...Ako mi je sad teško i nikako ne mogu vjerovati da ga nema..ne mogu se pomiriti s tim,kako će mi tek biti kad budem iznad njega i shvatim da je sve to istina..surova istina..Bojim se svoje reakcije...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime5/12/2007, 18:19

ovako...vidim da se u ovoj temi odvija nešto što nema veze s njom a to su dogovori o putu u Kruševo...pa bih vas ja ovim putem zamolio da otvorite novu temu i da se tamo dogovarate...predlažem neka to bude u podforum Makedonija...evo toliko od mene...pozz
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime5/12/2007, 18:48

admin: neznam zašto ali uvjek kad ja napišem komentar nešto nije u redu. ima puno tih tema i nemogu sad na pamet znat kdje da o nečim napišem. a vidla sam u ovoj temi kad ste prije pričali o tom da bi otišli u Kruševo pa sam ja napisala svoje mišljenje.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime5/12/2007, 22:32

NiNĐa je napisao/la:
admin: neznam zašto ali uvjek kad ja napišem komentar nešto nije u redu. ima puno tih tema i nemogu sad na pamet znat kdje da o nečim napišem. a vidla sam u ovoj temi kad ste prije pričali o tom da bi otišli u Kruševo pa sam ja napisala svoje mišljenje.


rekao sam....postoji tražilica....mislim da to nije nikakav problem otiči tamo i upisat što hoćete...a lako se i ovako snaći ako razumijete Hrvatski jezik i znate čitati...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime5/12/2007, 22:39

Admin je napisao/la:
NiNĐa je napisao/la:
admin: neznam zašto ali uvjek kad ja napišem komentar nešto nije u redu. ima puno tih tema i nemogu sad na pamet znat kdje da o nečim napišem. a vidla sam u ovoj temi kad ste prije pričali o tom da bi otišli u Kruševo pa sam ja napisala svoje mišljenje.


rekao sam....postoji tražilica....mislim da to nije nikakav problem otiči tamo i upisat što hoćete...a lako se i ovako snaći ako razumijete Hrvatski jezik i znate čitati...
Jao što si bezobrazan,sad mi ispadošmo glupače koje ništa ne znaju...Pa stvarno..mislim ako se želiš svađati nisi ni trebao praviti ovaj forum..Mi se trudimo i želimo da ovaj forum bude što bolji i da bude što više članova a ti nama tako..
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime6/12/2007, 01:54

Nije mi jasno šta se to dešava sa tobom Admin od ovoliko
kritika članovima foruma, nije ništa meni upućeno ali jednostavno gubim volju da
bilo što pišem. Mislim da si postao prestrog malo popusti, da znam reći ćeš JA
SAM GLAVNI ali mislim da bi ti ipak najviše volio da ovaj forum uspije jer si
ga ti i napravio?! Razmisli malo ako već daješ kritike i neka uputstva neka
to bude na blaži ljepši način. Mislim da bi se i ostali članovi složili
samnom. Inače sviđa mi se ova slagalica i forum je zaista super, napreduje pravo dobro i šteta je sada da ne uspije mi se svi trudimo i ako malo pogrešimo nije razlog da budeš tako grub, pa svi smo ovdje zbog jedne stvari pa onda bi trebalo da budemo malo bolji jedni prema drugima. To je moje mišljenje pa ti sada ako hoćeš razmisli, a ako ne tvoje je pravo naravno, mada mislim da sam ja u pravu. Pozzzzz.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime6/12/2007, 20:16

Dani je napisao/la:
Nije mi jasno šta se to dešava sa tobom Admin od ovoliko
kritika članovima foruma, nije ništa meni upućeno ali jednostavno gubim volju da
bilo što pišem. Mislim da si postao prestrog malo popusti, da znam reći ćeš JA
SAM GLAVNI ali mislim da bi ti ipak najviše volio da ovaj forum uspije jer si
ga ti i napravio?! Razmisli malo ako već daješ kritike i neka uputstva neka
to bude na blaži ljepši način. Mislim da bi se i ostali članovi složili
samnom. Inače sviđa mi se ova slagalica i forum je zaista super, napreduje pravo dobro i šteta je sada da ne uspije mi se svi trudimo i ako malo pogrešimo nije razlog da budeš tako grub, pa svi smo ovdje zbog jedne stvari pa onda bi trebalo da budemo malo bolji jedni prema drugima. To je moje mišljenje pa ti sada ako hoćeš razmisli, a ako ne tvoje je pravo naravno, mada mislim da sam ja u pravu. Pozzzzz.


kad bi ja tu izigravo anđela nitko me nebi slušao i nebi se znao nikakav red...nemislim te dani brisat da se ne brineš jer ipak si jedna od najboljih članova ovih foruma i s tobom nisam imao problema...rekao sam za tražilicu jer niste znali da ona postoji...no,sad ću otvorit temu di možete pljuvat po meni jer vidim da većina to želite...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime6/12/2007, 20:41

Admin je napisao/la:
Dani je napisao/la:
Nije mi jasno šta se to dešava sa tobom Admin od ovoliko
kritika članovima foruma, nije ništa meni upućeno ali jednostavno gubim volju da
bilo što pišem. Mislim da si postao prestrog malo popusti, da znam reći ćeš JA
SAM GLAVNI ali mislim da bi ti ipak najviše volio da ovaj forum uspije jer si
ga ti i napravio?! Razmisli malo ako već daješ kritike i neka uputstva neka
to bude na blaži ljepši način. Mislim da bi se i ostali članovi složili
samnom. Inače sviđa mi se ova slagalica i forum je zaista super, napreduje pravo dobro i šteta je sada da ne uspije mi se svi trudimo i ako malo pogrešimo nije razlog da budeš tako grub, pa svi smo ovdje zbog jedne stvari pa onda bi trebalo da budemo malo bolji jedni prema drugima. To je moje mišljenje pa ti sada ako hoćeš razmisli, a ako ne tvoje je pravo naravno, mada mislim da sam ja u pravu. Pozzzzz.


kad bi ja tu izigravo anđela nitko me nebi slušao i nebi se znao nikakav red...nemislim te dani brisat da se ne brineš jer ipak si jedna od najboljih članova ovih foruma i s tobom nisam imao problema...rekao sam za tražilicu jer niste znali da ona postoji...no,sad ću otvorit temu di možete pljuvat po meni jer vidim da većina to želite...
daj molim te,znaš da nije tako..Nemamo razloga pljuvati na tebe samo se ponekad uzrujamo zato jer znaš biti strog..Ipak mi se svi ovdje trudimo koliko možemo da forum krene na bolje a onda odjednom ti počneš prigovarati..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime6/12/2007, 21:50

mnogo puta i ja vama izađem u susret...koliko sam samo toga učinio za ovaj forum...i sada planiram u nedjelju zatvoriti forum i napraviti reformu...tj.pregledati sve podforume i razmjestiti teme kamo spadaju...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime6/12/2007, 22:19

Dragi naš Admine niko tebe ne želi pljuvati, jako si nam drag jer si napravio jednu ovakvu "zajednicu", znam da ti nije lako držati sve nas pod kontrolom samo ti kažem da malo budeš taktičniji ništa više. Znam da si mlađa osoba jer to sam stalno i ponavljaš, ali trebaš malo razmisliti. Neću ja pisati nikakvu kritiku u onoj tami što si otvorio za sebe jer nezaslužuješ da te neko toliko kritikuje ipak ovaj forum govori dovoljno o tebi kakva si osoba,pozitivan i kreativan, svaka čast. Eto neću više ništa reći puno pozdrava za sve članove, a našeg Admina posebno pozdravljam!
Smile flower
[Vrh] Go down
tose fan forever

tose fan forever


Broj postova : 71
Age : 33
Registration date : 30.05.2008

##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime31/5/2008, 20:01

Admin je napisao/la:
ako bude aktivnih članova bit ćemo uspješni...
sigurna sum deka ke bide taka Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Empty
PostajNaslov: Re: ##SAMO ZA NASEG ANĐELA##   ##SAMO ZA NASEG ANĐELA## Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
##SAMO ZA NASEG ANĐELA##
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» VAZNOOOOOOO: samo ova sakav da go kazam...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: