Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Antonija Šola

Go down 
+6
Kikica
LEDENA
Dani
Toshyca
Admin
tose
10 posters
Autor/icaPoruka
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime28/11/2007, 17:04

meni je ona ok pjevacica i glumica.....a i bila je dobra sa tosom...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime28/11/2007, 19:18

nije talentirana za pjevanje,ali cura se stvarno trudi oko toga i mislim da je zaslužila bolju karijeru...djeluje mi jako simpatično...imam samo riječi pohvale za nju...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime28/11/2007, 21:27

sorry ako ću vas razočarati ali sa mnom je suprotno..Ja toliko mrzim tu curu da ne mogu opisati..Kao prvo nema blage veze sa pjevanjem akao drugo tako je ufurana da ja ufuranije osobe nisam vidjela...Od jedne moje prijateljice tata često ide u Hrvatsku radi nekog posla valjda..ne znam i to nije bitno..I ona onda ide s njim i kaže kako je jedna njena prijateljica otamo bila na Antonijinom koncertu i kaže da je toliko ufurana da joj ne možeš prići..Ni upoznati,pitati auutogram ništa...I ne samo zbog toga..nekako mi jednostavno izgleda sumnjivo..I uvijek se furala kad je bila s Tošom..jednom kad je nastupala s njim kaže "Znam cure da mi zavidite sad al šta ću vam ja".Možda sad mislite da sam samo ljubomorna na nju jer je bila s Tošom ali nisam uopće..stvarno....I kad je davala izjavu poslije Tošine smrti,uopće mi nije djelovala iskreno...Samo je koristila Tošu da bi postala popularna...Mnogi nisu čuli za nju dok nije počela pisat pjesme za Tošu i pjevat s njim....Čula sam da glumi u seriji mislim da se zove Zabranjena ljubav ali ja nemam RTL pa ne mogu gledati to a i ne zanima me i nisam čula za nju dok nije otpjevala s Tošom volim osmijeh tvoj...Možda ispadam malo bezobrazna ali jednostavno je ne podnosim a vrijeme će pokazati jesam li u pravu..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime28/11/2007, 22:23

Antonija ima jednu od glavnih uloga u najpopularnijoj Hrvatskoj sapunici Zabranjena ljubav a u pjevačkim vodama se proslavila pjesmom Zovem da ti čujem glas...inače ona već dulje vrijeme piše tekstove za Hrvatske izvođače...Antonija je ovdje dosta poznata i moglo bi se reči u neku ruku cijenjena.A i Toši je napisala tekstove za hitove Srce nije kamen i Veži me za sebe ako niste znali...a i neslažem se sa Toshycom da nije bila iskreno tužna...koliko sam ja vidio bila je u ogromnom šoku,a čak je i izjavila u intervjuu na dan smrti da bi voljela da sve to prođe što tiše i da se Tošu zadrži u srcu...da i spomenem,kada je čula za Tošinu smrt,odmah je sjela s dečkom u auto i odjurila u Novu Gradišku...mislim da ovo dovoljno govori...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime28/11/2007, 22:39

Admin je napisao/la:
Antonija ima jednu od glavnih uloga u najpopularnijoj Hrvatskoj sapunici Zabranjena ljubav a u pjevačkim vodama se proslavila pjesmom Zovem da ti čujem glas...inače ona već dulje vrijeme piše tekstove za Hrvatske izvođače...Antonija je ovdje dosta poznata i moglo bi se reči u neku ruku cijenjena.A i Toši je napisala tekstove za hitove Srce nije kamen i Veži me za sebe ako niste znali...a i neslažem se sa Toshycom da nije bila iskreno tužna...koliko sam ja vidio bila je u ogromnom šoku,a čak je i izjavila u intervjuu na dan smrti da bi voljela da sve to prođe što tiše i da se Tošu zadrži u srcu...da i spomenem,kada je čula za Tošinu smrt,odmah je sjela s dečkom u auto i odjurila u Novu Gradišku...mislim da ovo dovoljno govori...
svatko ima svoje mišljenje..možda ja griješim ali jednostavno mi nije draga..Ali ko zna možda je i zavolim jednog dana...sve je moguće..
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime30/11/2007, 21:48

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Antonija ima jednu od glavnih uloga u najpopularnijoj Hrvatskoj sapunici Zabranjena ljubav a u pjevačkim vodama se proslavila pjesmom Zovem da ti čujem glas...inače ona već dulje vrijeme piše tekstove za Hrvatske izvođače...Antonija je ovdje dosta poznata i moglo bi se reči u neku ruku cijenjena.A i Toši je napisala tekstove za hitove Srce nije kamen i Veži me za sebe ako niste znali...a i neslažem se sa Toshycom da nije bila iskreno tužna...koliko sam ja vidio bila je u ogromnom šoku,a čak je i izjavila u intervjuu na dan smrti da bi voljela da sve to prođe što tiše i da se Tošu zadrži u srcu...da i spomenem,kada je čula za Tošinu smrt,odmah je sjela s dečkom u auto i odjurila u Novu Gradišku...mislim da ovo dovoljno govori...
svatko ima svoje mišljenje..možda ja griješim ali jednostavno mi nije draga..Ali ko zna možda je i zavolim jednog dana...sve je moguće..

Mislim da će ti ovo promijeniti mišljenje o njoj. Pronašla sam na jedno forumu da je napisala pjesmu koju je posvetila našem Toši "PJESMA ANĐELU" ANTONIJA ŠOLA!
evo pa je poslušajte ima i na makedonskom i na hrvatskom:

Hr. verzija:

ANTONIJA ŠOLA - Anđele

Maked. verzija:

http://www.sendspace.com/file/9yuned
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime30/11/2007, 22:41

Dani je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Antonija ima jednu od glavnih uloga u najpopularnijoj Hrvatskoj sapunici Zabranjena ljubav a u pjevačkim vodama se proslavila pjesmom Zovem da ti čujem glas...inače ona već dulje vrijeme piše tekstove za Hrvatske izvođače...Antonija je ovdje dosta poznata i moglo bi se reči u neku ruku cijenjena.A i Toši je napisala tekstove za hitove Srce nije kamen i Veži me za sebe ako niste znali...a i neslažem se sa Toshycom da nije bila iskreno tužna...koliko sam ja vidio bila je u ogromnom šoku,a čak je i izjavila u intervjuu na dan smrti da bi voljela da sve to prođe što tiše i da se Tošu zadrži u srcu...da i spomenem,kada je čula za Tošinu smrt,odmah je sjela s dečkom u auto i odjurila u Novu Gradišku...mislim da ovo dovoljno govori...
svatko ima svoje mišljenje..možda ja griješim ali jednostavno mi nije draga..Ali ko zna možda je i zavolim jednog dana...sve je moguće..

Mislim da će ti ovo promijeniti mišljenje o njoj. Pronašla sam na jedno forumu da je napisala pjesmu koju je posvetila našem Toši "PJESMA ANĐELU" ANTONIJA ŠOLA!
evo pa je poslušajte ima i na makedonskom i na hrvatskom:

Hr. verzija:

ANTONIJA ŠOLA - Anđele

Maked. verzija:

http://www.sendspace.com/file/9yuned
ne znam baš..a ta je pjesma odavno nego je ona sad iskoristila ko povetu Toši..jednostavno je ne volim i gotovo..mrska mi je..
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime30/11/2007, 22:43

Dani baš mi je maloprije možda prije 5 minuta jedna prijateljica poslala tu sliku koja je tebi u profilu..Baš je predivna...sviđa mi se skroz..kaže da je to napravila neka mala što se ona dop s njom..nemam pojma..ali slika je predivna..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime30/11/2007, 23:36

Pjesma Anđele n.ije za Tošu nego za Antoniji sve drage ljude...da nebude zabune...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime1/12/2007, 01:50

Ja sam napisala da sam vidjela na jednom forumu za ovu pjesmu. Ja nemam baš nikakvo mišljenje o Antoniji jer nisam pratila njen rad ali sam mislila da je ovo bilo za Tošu pa eto ja jednostavno sve što saznam želim da podijelim sa Vama, mislim da je to ok s moje strane ako nije recite mi.
Što se tiče ove slike hvala ti Toshica i meni se jako sviđa zato sam je i stavila koristi je jedna djevojka također na jednom forumu odatle sam je ja skinula.
Nadam se da to nije problem?!
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime1/12/2007, 02:24

Antonija možda zna glumiti, i eto ponekad je gledam u "Zabranjenoj ljubavi", ali bar po mom mišljenju, pjevati definitivno ne zna. I da budem iskrena, uopće mi se ne sviđa što ona s Tošom pjeva "Volim osmijeh tvoj", jer mi njen glas nikako ne ide uz njegov, ali eto simpatična je, a i njemu očito bila draga, pa je imala sreće. Ostala joj je zajednička pjesma, na kojoj joj zavidim. Mi nismo bili te sreće da s njim u nečemu učestvujemo.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime1/12/2007, 10:54

nije za pjevanje ali se barem mnogo trudi...po tome ju treba cijeniti...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime13/12/2007, 17:27

Dani je napisao/la:


Mislim da će ti ovo promijeniti mišljenje o njoj. Pronašla sam na jedno forumu da je napisala pjesmu koju je posvetila našem Toši "PJESMA ANĐELU" ANTONIJA ŠOLA!
evo pa je poslušajte ima i na makedonskom i na hrvatskom:

Hr. verzija:

ANTONIJA ŠOLA - Anđele

Maked. verzija:

http://www.sendspace.com/file/9yuned

nisam znala da ona ima i pjesme na makedonskom..
[Vrh] Go down
Kikica




Broj postova : 11
Registration date : 04.12.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime14/12/2007, 01:02

Antoniju ne mrzim i evo do ove teme nisam je nešto puno povezivala sa Tošom. Iako znam da mu je napisala već navedene pjesme i iako je pjevala sa njim nekako mi nije prva asocijacija na Tošeta. Nisam baš muzikalna ali mi se baš i ne dopada njen glas. Nešto tu nedostaje. Je li ufurana? Nemam pojma. Vjerovatno jeste ali takva je estrada. Ovdje u Bosni ako vas jednom snime na televiziji to vam je već povod da dignete nos visoko, visoko, visoko Very Happy . Zato je Toše bio divno jedno biće. Nisam imala priliku upoznati ga ali ljudi koji ga jesu poznavali (ja glupača nisam se htjela raspitati kako da ga upoznam) kažu da je bio predivan i da je sa svima bio baš iskreno super. Ne samo ono slika i to je to, kažu da je svaki njegov osmijeh bio iskren. ja se iskreno nadam.
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime4/1/2008, 17:20

a moze biti i da je pjesma andele za tosu
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime4/1/2008, 18:17

tose je napisao/la:
a moze biti i da je pjesma andele za tosu


nije milijun posto...pa pjevala ju je na HRF-u a onda je on još bio skroz živ...nije nitko ni slutio na ovako nešto šta se desilo...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Hajda

Hajda


Broj postova : 4
Age : 28
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 01.03.2008

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime1/3/2008, 16:35

Ja mislim da ona nije tugovala za Tosom vec je htjela privuc medisku paznju...
[Vrh] Go down
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime16/4/2008, 14:48

al sad nedavno je napravila jednu pjesmu za tosu i zove se nebu pod oblak
http://www.speedyshare.com/873228746.html
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime16/4/2008, 18:21

tose je napisao/la:
al sad nedavno je napravila jednu pjesmu za tosu i zove se nebu pod oblak
http://www.speedyshare.com/873228746.html


da..ona i Toše su bili iskreni i pravi prijatelji te poslovni suradnici..tu nema sumnje...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
imra

imra


Broj postova : 13
Age : 30
Registration date : 23.04.2008

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime26/4/2008, 15:30

ona je meni bas super i ja ne znam zasto nema zabranjene ljubavi...jer ja a za sestru da ne govorim volimo tu seriju .. a gledamo je zbog maria..i antonije Very Happy
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime26/4/2008, 20:47

imra je napisao/la:
ona je meni bas super i ja ne znam zasto nema zabranjene ljubavi...jer ja a za sestru da ne govorim volimo tu seriju .. a gledamo je zbog maria..i antonije Very Happy

hehe super...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Teich




Broj postova : 1
Age : 31
Registration date : 08.07.2008

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime8/7/2008, 13:24

e fakat daj nemojte pricat bezveze o ljudima ako ni ne znate ko su. Antonija je jucer imala koncert u zagrebu, ja sam bila. Cijelo vrijeme je bila nasmijana i pjevala je stvarno savršeno. A nakon koncerta sjela je u kafic, kraj terena gdje je nastupala i dala autograme svima koji su htjeli. pričala je sa svima koji su je nešto pitali, sve je grlila, ispitivala kako se zovu i jel im se svidio koncert. bila je stvarno simpatična i nasmijana, ja joj se divim. žena je stvarno super i nemojte vrijeđat. Very Happy
[Vrh] Go down
winchy

winchy


Broj postova : 3
Age : 31
Lokacija : zetska 8/3
Registration date : 08.07.2008

Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime9/7/2008, 20:20

Hajda je napisao/la:
Ja mislim da ona nije tugovala za Tosom vec je htjela privuc medisku paznju...
slazem se!! Mad
[Vrh] Go down
http://www.toshicaaa.blogger.ba
Sponsored content





Antonija Šola Empty
PostajNaslov: Re: Antonija Šola   Antonija Šola Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Antonija Šola
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Ostali pjevači-
Forum(o)Bir: