Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 kako ste saznali za tosinu smrt??????????

Go down 
+5
LEDENA
Toshyca
Dani
Admin
tose
9 posters
Autor/icaPoruka
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime28/11/2007, 17:42

JA SAM ZA TOSINU SMRT SAZNALA OD PRIJATELJICE...BILA SAM U SKOLI OKO 11.....I DODE DO MENE PRIJATELJICA I KAZE DA JE TOSE POGINUO ALI PRVO JOJ NISAM VJEROVALA MISLA SAM DA ME ZEZA....I ONDA SAM KUPILA 24 SATA I ONAK VELIKO PISE ZBOGOM TOSE!!!!!! onda sam se raplakala i takva po ulici hodala.... a kad sam dosla doma prvo sam procitala novine i izrezala sve njegove slike i zaljepila njegovih 17 postera..... a moja sestra jednom slucajno s necim malo poprskala vodom poster od tose i odmah sam joj samar opalila.....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime28/11/2007, 19:03

isto tako...bio to meni od jutra glup dan...nisam se najbolje osjećao...nakon 2.sata dođe mi prijatelj i kaže:"crko ti je onaj šta pjeva Veži me u sebe"...a nepuzdan čovijek i mislim ja sad bi on mene htio zabrinut....počinje slijedeći sat i nastavnica iz Engleskog potvrđuje vijest...Toše poginuo na autoputu...neznam više šta da kažem...samo je pjesma ostala!!
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime28/11/2007, 19:30

Ovu trgičnu vijest sam čula oko 9h tog 16.10.2007. na poslu. Tek sam došla i popila čaj upalila radio kad, ono prva vijest koju sam čula na našem sarajevskom radiju "M" "Jutros oko 5:30 kod Nove Gradiške u saobraćajnoj nesreći je poginuo mladi pjevač Todor Toše Proeski....." I dalje nisam ništa više čula. Mislila sam da mi se učinilo, kada ono poslije 10 min. ponovljena vijest i tada sam izašla iz kancelarije i cijela firma je znala za to, a ja sam bila toliko shrvana da više nisam mogla ništa da radim, noge su mi se oduzele.
Mislila sam da će javiti, nadala se tačnije da je u bolnici ali da će biti dobro ili nešto sl. ali ne samo su ponavljali istu vijest i uvijek malo opširniju sa nekim novim vijestima. Nisam mogla vjerovati, taj dan neću zaboraviti nikada, kada sam došla kući otplakala sam more suza, a tek one snimke na svakom tv programu, užasan dan zašto, zašto,zašto i danas se pitam. Neki poznanici su me zvali da mi izjave saućešće jer znaju koliko mi je drag naš Toše.
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime28/11/2007, 23:06

Evo kako sam ja čula:

Kao i svakog utorka imala sam praksu u 9 i 10.Ustavri to nije samo praksa,prvo imam dva stručna predmeta a onda praksa...I tako mi na satu i vidim ja vibriria mi nešto u džepu...kad ono stigla mi poruka od moje najfrendice koja je luda za Tošom..mislim da sam vam je spominjala u nekom postu možda..A evo kako glasi poruka:

"Branka poginuo je Toše u prometnoj ubit ću se!Jadna ja plačem cijelo jutro ne znam kako ću u školu"

I ja naravno mislila ona se zeza sa mnom..naš Toše da umre..Ali ipak me nešto kopkalo..I iako sam imala za samo jednu poruku odlučila sam joj poslati poruku da budem sigurna jeli istina i evo šta mi je odgovorila:

"Jeste poginuo je jutros kamion naletio na njega u autu i poginuo ej nije mi ni do čega još me muškarci u razredu namjerno izazivaju i pjevaju njegove pjesme i govore peder"

Ona je pogrešno shvatila kako je Toše poginuo..nije kamion naletio na njega već se on zabio u kamion ali jadnica je vjerovatno bila toliko šokirana da nije čula ništa osim onoga "Jutros je oko 6 sati i 20 minuta u prometnoj nesreći poginuo pjevač Toše Proeski........".I dalje sigurno nije ni slušala...I tako sam saznala..Prvo uopće nisam znala šta da mislim...prvo sam se počela smijati,a onda sam se uozbiljila...I otišli smo na praksu u kuhinju..e onda mi je bilo užasno..svi su pričali o njemu a ja sam se suzdržavala da ne plačem...Jedna prijateljica iz razreda i ja smo se talno žalosno gledale..I ona obožava Tošu...Ali sve je to bilo ok dok nisam došča kući..Majka me dočekala na vratim ai kaže šta ima kod tebe.ima li išta novo..Ja govorim nema..Kaže ona:a i ja uvijek isto pitam...I onda ona kaže:umro Toše...E tad se stvarno nisam mogla suzdržati..Slomila sam se..Počela sam plakati,a majka nije ništa govorila jer je vidjela da su riječi suvišne..Onda je i ona počela plakati..Tješila me govorila nemoj bona plakati,biće sve u redu i tako...Ali ništa me nije moglo smiriti..Upalila sam televizor i na svakom programu na teletextu sam mogla vidjeti onu užasnu rečenicu "Poginuo je Toše Proeski"..Na radiju su puštali njegove pjesme,na televiziji spotove i snimke koncerata...A ja gdje bi se god okrenula sve bi me podsjećalo na njega..Soba mi je obljepljena njegovim posterima a vrata od radnog stola bila su obljepljena naljepnicama sa boca sinalco...Bilo mi je užasno...Prijateljica mi je slala poruke a ja joj nisam mogla odgovoriti...Jedva sam čekala da je vidim da je zagrlim..jer mi je samoj bilo grozno a i njoj...Tad sam poželjela imati sestru pa da me ona može tješiti...I kad smo se vidjele frendica i ja prvi put poslije anđelove smrti...pričale smo..onda je ona pustila igra bez granica i tad smo se obje rasplakale..Dalje da ne pričam...sve znate...
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime29/11/2007, 02:57

Ehhh kad se sjetim tog dana. Probudila sam se oko 8h i na mobitelu ugledala sms. Riječi koje sam pročitala tog jutra zvučale su ovako: " Aaaa draga seko, poginuo naš Toše, jest Boga mi, stvarno..Ja evo cijelo jutro plačem." Ostala sam ležati u krevetu još par minuta i mislila:" Ma malo sutra poginuo! On, baš on, ma nije moguće, kako on može poginuti?!!! To je opet neka glupa laž! Eh samo da bude laž.." Zatim me je nazvala drugarica i rekla: " Jesil čula vijest?" Sad bilo na nekoj radio stanici. Odgovorila sam joj da sam čula ali da ne vjerujem.. Poslije razgovora s njom došao mi je rođak i rekao: "Ejjjj, poginuo ti Toše!" Mislim da sam u tom trenu počela vjerovati. Osjećala sam se užasno, kao da se odjednom sve smračilo, sve je bilo tužno. Nije mi bio pokvaren samo dan, bila je pokvarena cijela prošla godina (a baš sam nedavno pomislila kako mi je ova godina bila sretna, sve lijepo i pozitivno mi se dešavalo, djelovalo je kao da to ništa ne može i neće promijeniti) Više nisam imala volje ni za čim, spremila sam se i krenula na fax. Putem sam slušala njegove pjesme i plakala, kao i ostatak dana, i svaki naredni..Jednostavno se, u samo jednom trenu, sve pokvarilo. I neće se popravit. Nažalost.
[Vrh] Go down
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime5/12/2007, 19:10

a ja sam saznala tako:
kad sam došla kuči oko pola jedan je bio tata kod kuče. rekao mi je: "dal si čula novu vijest?" ja mu odgovorim da ne i u mislima sam si rekla: " što sad bilo? nemoj mi reči da opet neke loše vijesti. joj al sam ja, uvjek pomislim najprije na najgore" i onda on kaže:"umro toše." a ja: "šta? zašto?"
onda mi rekao da je umro u prometnoj nesreči i tako. prvo nisam ni to ozbiljno shvačala zato jer mi je bilo čudni: od toliko ljudi na svijetu baš je on umro. sigurno je to neka zabuna. onda sam otišla gledati na net i vidim da piše nešto o tošetu. onda sam vidila da je istina. tad sam ga tek počela i spoznavat i žao mi je što ga nisam prije više (kao što sam več jedanput napisala)
[Vrh] Go down
tosina_du




Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 18.10.2008

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime18/10/2008, 17:17

Točno se sjećam toga dana...
Prije sata vjeronauka, upala je razredna tračerica u razred i viknula: UMRO TOŠE PROESKI; UMRO!!!!!
ja onak dotrčala do nje : Šta si rekla?? Šta sereš?? Odakle ti to, šta se zajebavaš???
ona kaže kao, ne zajebavam se, sad je bilo na vjestima...
sjela sam u klupu i nisam vjerovala. bila sam šokirana.
nakon minute dolazi mi poruka od mog bišeg dečka, : ljubavi, jel istina da je toše umro? evo ovdje svi u policijskoj akademiji bruje o tome....
ja sam samo počela plakati, derati se.. svi su me gledali čudno, bila sam u centru pažnje u razredu - glupača koja plače zbog pjevača. ko neka zaluđena obožavateljica. a nemaju pojma šta on meni znači....
[Vrh] Go down
http://tagged.com/kristinaz
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 31
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime18/10/2008, 22:22

Išla sam u školu popodne i odlučila malo dulje spavati. Kad odjednom ujutro skočim iz kreveta,nešto san ružno sanjala, i pogledam na sat 6i20. Probudila sam se oko 8h i upalila radio i svira Igra bez granica,kad nakon nje Veži me za sebe i odmah mi je nešto bilo čudno, kad mi jedna iz razreda šalje poruku pogledaj na teletext,ja upalila tv i teletext i prvo šta je pisalo crnim slovima je bilo "Poginuo je Toše Proeski" imala san osjećaj kao da sam na minutu oslipila i onda ugasila tv pa opet upalila da mi se nije pričinilo slučajno,ali nažalost nije, istina je......neeeeeeeeeeeee
Nakon pet min zove me najbolja prijateljica koja je tad bila u školi i kaže da je ludnica u školi,da svi samo plaću,i plaću.....(ona ga inače nesluša,ali je znala da kad ja saznam da neću dobro podnit) i poklopila mi je i rekla je da mi je samo htjela ćuti glas....ništa nije spominjala
Nisam išla u školu,ali sutradan jesan i plakala san kao kišna godina,ja i ova šta je sidila samnom,a svima drugima je bilo najbitnije da oni prvi prošire tu GROZNU vijest.... pale pale No
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime18/10/2008, 22:41

Crna je napisao/la:
Išla sam u školu popodne i odlučila malo dulje spavati. Kad odjednom ujutro skočim iz kreveta,nešto san ružno sanjala, i pogledam na sat 6i20. Probudila sam se oko 8h i upalila radio i svira Igra bez granica,kad nakon nje Veži me za sebe i odmah mi je nešto bilo čudno, kad mi jedna iz razreda šalje poruku pogledaj na teletext,ja upalila tv i teletext i prvo šta je pisalo crnim slovima je bilo "Poginuo je Toše Proeski" imala san osjećaj kao da sam na minutu oslipila i onda ugasila tv pa opet upalila da mi se nije pričinilo slučajno,ali nažalost nije, istina je......neeeeeeeeeeeee
Nakon pet min zove me najbolja prijateljica koja je tad bila u školi i kaže da je ludnica u školi,da svi samo plaću,i plaću.....(ona ga inače nesluša,ali je znala da kad ja saznam da neću dobro podnit) i poklopila mi je i rekla je da mi je samo htjela ćuti glas....ništa nije spominjala
Nisam išla u školu,ali sutradan jesan i plakala san kao kišna godina,ja i ova šta je sidila samnom,a svima drugima je bilo najbitnije da oni prvi prošire tu GROZNU vijest.... pale pale No

pretuznoooooo je to sve..a jos tuznije mi je citati vase tekstove u ovoj temi..=(((((((
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 31
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime19/10/2008, 23:13

Znam kako ti je,a kako je tek nama pisati o tome i sjetiti se svega toga!!!!!! pale pale
[Vrh] Go down
TE SAKAM TOŠE

TE SAKAM TOŠE


Broj postova : 22
Age : 28
Registration date : 25.08.2010

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime18/11/2010, 21:53

Crna je napisao/la:
Znam kako ti je,a kako je tek nama pisati o tome i sjetiti se svega toga!!!!!! pale pale
JA SAM SAZNALA OD DRUGARICE
ONA JE DOSLA PO MENE DA IDEMO U SKOLU
REKLA MI JE MORAM TI NESTO REC KAD KRENEMO
I KASNIJE MI JE REKLA SRCE MI SE KIDA AL MORAM TI REC JA JE PITAM STA JE ONA KAZE TOŠE POGINUO JA SAM JE PITALA MOLIM MOZES LI PONOVIT ONA JE REKLA TOŠE JE POGINUO.JA SAM SAMO STALA I HODALA NEZNAM NI JA KAKO I SAMO SAM GLEDALA U JEDNU TACKU DO SKOLE.U SKOLI NISAM MALO PRICALA SAMO KAD SAM MORALA.BILO MI JE UZASNO A I DANAS ME BOLI SAMO KAD SE SJETIM NAJVISE NA SVIJETU ZELIM DA TO ZABORAVIM ALI NEMOGU
TOSE NAM JE SVIMA PROMIJENIO ZIVOT I NAUCIO NAS JE VOLJET LJUDE
JA NI DANAS DAN NEMOGU SEBI REC TOSE JE....
JEDVA IZGOVRIM DA JE POGINUO
A DA JE ..... NEMOGU
[Vrh] Go down
TE SAKAM TOŠE

TE SAKAM TOŠE


Broj postova : 22
Age : 28
Registration date : 25.08.2010

kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime18/11/2010, 22:00

[quote="TE SAKAM TOŠE"]
Crna je napisao/la:
Znam kako ti je,a kako je tek nama pisati o tome i sjetiti se svega toga!!!!!! pale pale
JA SAM SAZNALA OD DRUGARICE
ONA JE DOSLA PO MENE DA IDEMO U SKOLU
REKLA MI JE MORAM TI NESTO REC KAD KRENEMO
I KASNIJE MI JE REKLA SRCE MI SE KIDA AL MORAM TI REC JA JE PITAM STA JE ONA KAZE TOŠE POGINUO JA SAM JE PITALA MOLIM MOZES LI PONOVIT ONA JE REKLA TOŠE JE POGINUO.JA SAM SAMO STALA I HODALA NEZNAM NI JA KAKO I SAMO SAM GLEDALA U JEDNU TACKU DO SKOLE.U SKOLI NISAM MALO PRICALA SAMO KAD SAM MORALA.BILO MI JE UZASNO A I DANAS ME BOLI SAMO KAD SE SJETIM NAJVISE NA SVIJETU ZELIM DA TO ZABORAVIM ALI NEMOGU
TOSE NAM JE SVIMA PROMIJENIO ZIVOT I NAUCIO NAS JE VOLJET LJUDE
JA NI DANAS DAN NEMOGU SEBI REC TOSE JE....
JEDVA IZGOVRIM DA JE POGINUO
A DA JE ..... NEMOGU
SVI SU ME ZEZALI ZADIRKIVALI PRICALI LOSE O NJEMU A JA SAM U SRCU I DUSI SAMO TIHO PLAKALA TI BEZOSJECAJNI LJUDI NISU MOGLI SHVATIT KOLKO SAM JA NJEGA VOLJELA,TO SAMO DRAGI BOG ZNA,NITKO DRUGI...A KAD SAM DOSLA KUCI ....DALJE ZNATE STA JE BILO
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Empty
PostajNaslov: Re: kako ste saznali za tosinu smrt??????????   kako ste saznali za tosinu smrt?????????? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kako ste saznali za tosinu smrt??????????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» tose kao da je PREDOSJECAO SMRT

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: