Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu

Go down 
+4
tosyc@
tose
Admin
Dani
8 posters
Autor/icaPoruka
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime8/12/2007, 23:45

Vjerovatno ste svi već upoznati sa onim, ne znam kako da ga nazovem, što glumi glas našeg Toše, e pa evo sada se imao i hrabrosti pokazati ko je i još se smiješi na sve to, užas evo pogledajte link:

https://www.youtube.com/watch?v=hzVlHBNlEHY

Toliko sam ljuta ne mogu da vjerujem kako je uopšte mogao uraditi tako nešto!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime9/12/2007, 00:34

mislim...to je odvratna sramota...oponašati tragično preminulog čovijeka...to nemože biti šala...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime9/12/2007, 12:19

ja sam to vidjela...grozno....taj covjek je stvarno....nema rjeci koja bi opisala njegovo grozno ponasanje
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime15/12/2007, 12:21

m@ to je uz@sno t@j covjek nem@ nim@lo osjec@j@ ni p@meti k@ko moze t@kvo sto r@diti
[Vrh] Go down
NiNĐa

NiNĐa


Broj postova : 39
Registration date : 11.11.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime15/12/2007, 13:52

misli da je smješan i to. a uopče nije. ispao je ko jedna.. Twisted Evil (rađe neču reči što).. ako ste pogledali komentare, vidite da to nikom nije bilo smješno.
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime15/12/2007, 18:14

NiNĐa je napisao/la:
misli da je smješan i to. a uopče nije. ispao je ko jedna.. Twisted Evil (rađe neču reči što).. ako ste pogledali komentare, vidite da to nikom nije bilo smješno.
b@s t@ko @ n@letil@ s@m n@ you tube isto n@ jed@n uz@s@n video pod n@zivom tose proeski-govno mi je k@men m@ uz@s zivi Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime19/12/2007, 21:47

tosyc@ je napisao/la:
NiNĐa je napisao/la:
misli da je smješan i to. a uopče nije. ispao je ko jedna.. Twisted Evil (rađe neču reči što).. ako ste pogledali komentare, vidite da to nikom nije bilo smješno.
b@s t@ko @ n@letil@ s@m n@ you tube isto n@ jed@n uz@s@n video pod n@zivom tose proeski-govno mi je k@men m@ uz@s zivi Evil or Very Mad
a vidila sam i ja..i sad taj kreten koji je napravio ono misli da je faca..Kako ga nije stid..zar nema nimalo srca..i osjećaja...Stvarno ne mogu vjerovati u šta se vaj svijet pretvorio..Žalosno i jadno Sad
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime20/12/2007, 20:58

Toshyca je napisao/la:
tosyc@ je napisao/la:
NiNĐa je napisao/la:
misli da je smješan i to. a uopče nije. ispao je ko jedna.. Twisted Evil (rađe neču reči što).. ako ste pogledali komentare, vidite da to nikom nije bilo smješno.
b@s t@ko @ n@letil@ s@m n@ you tube isto n@ jed@n uz@s@n video pod n@zivom tose proeski-govno mi je k@men m@ uz@s zivi Evil or Very Mad
a vidila sam i ja..i sad taj kreten koji je napravio ono misli da je faca..Kako ga nije stid..zar nema nimalo srca..i osjećaja...Stvarno ne mogu vjerovati u šta se vaj svijet pretvorio..Žalosno i jadno Sad
@ to je vjerov@tno nek@ grup@ n@pr@vil@ k@zu d@ je to bilo prije tosine smrti @li opet jee j@ko ruzno
[Vrh] Go down
inaaa




Broj postova : 170
Age : 50
Lokacija : BiH
Registration date : 09.04.2008

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime10/4/2008, 11:49

bolesnik
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime13/4/2008, 13:34

inaaa je napisao/la:
bolesnik


fala bogu pa se to više ne ponavlja..i nadajmo se da neče nikada...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
inaaa




Broj postova : 170
Age : 50
Lokacija : BiH
Registration date : 09.04.2008

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime15/4/2008, 11:57

Admin je napisao/la:
inaaa je napisao/la:
bolesnik


fala bogu pa se to više ne ponavlja..i nadajmo se da neče nikada...
i ja se iskreno nadam da se ne ponovi ali pun je svijet takvih -nažalost-
[Vrh] Go down
TE SAKAM TOŠE

TE SAKAM TOŠE


Broj postova : 22
Age : 28
Registration date : 25.08.2010

Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime18/11/2010, 22:52

inaaa je napisao/la:
Admin je napisao/la:
inaaa je napisao/la:
bolesnik


fala bogu pa se to više ne ponavlja..i nadajmo se da neče nikada...
i ja se iskreno nadam da se ne ponovi ali pun je svijet takvih -nažalost-
JADAN JE NEMOZE GA PUSTIT DA SE ODMORA
STVARNO JE ODVRATAN JA SE ZAKLINJEM DA NA SVIJETU NE POSTOJI GLAS CIST I NJEZAN KAO U TOŠETA
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Empty
PostajNaslov: Re: Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu   Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bezosjećajni čovjek koji glumi Tošu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» BLOG KOJI BI STE TREBALI POGLEDATI!!
» Glas koji otvara vrata raja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: SVAŠTARA-
Forum(o)Bir: