Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Muzika na forumu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Muzika na forumu Empty
PostajNaslov: Muzika na forumu   Muzika na forumu Icon_minitime31/12/2007, 11:46

Pregledavam forum i zamjetio sam da ima previše pjesama na indexu...zato se putem posta u ovoj temi odlučite za pjesmu koju želite slušati.Ukoliko nebude reakcija sve ćemo izbrisati...samo da znate,jedno je sigurno,ovo nemože ostati...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Muzika na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Muzika na forumu   Muzika na forumu Icon_minitime31/12/2007, 18:01

Ja u zadnje vrijeme najviše slušam "Čija si" i mislim da je to pjesma koja je definitivno obilježila njegov život i karijeru, a i on ju je baš volio, pa et zato sam se odlučila za nju.
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Muzika na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Muzika na forumu   Muzika na forumu Icon_minitime31/12/2007, 18:23

Slažem se..stvarno je previše onoliko pjesama a i meni se teško pale..ne znam zašto..Ja sam za Igra bez granica ili Bože brani je od zla...Nekako otkad ga više nema sa nama stalno slušam te pjesme...Čija si je njegova najdraža pjesma i mislim da je upravo zbog toga nisam slušala od njegove smrti..jer me boli..Ustavri nisam injednu staru i vesele ne mogu slušati..Većinom slušam ove sa zadnjeg albuma a najviše Bože brani je od zla,Igra bez granica i Dal si sretnija..Pa eto
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Muzika na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Muzika na forumu   Muzika na forumu Icon_minitime31/12/2007, 18:35

LEDENA je napisao/la:
Ja u zadnje vrijeme najviše slušam "Čija si" i mislim da je to pjesma koja je definitivno obilježila njegov život i karijeru, a i on ju je baš volio, pa et zato sam se odlučila za nju.


definitivno njegov najveći hit koji je bio ogromno popularan za vrijeme njegova života...kada je publika prepoznala tu pjesmu po onom početku na klavijaturama te dve note takta čega več sama je počela pjevati...nije uopće trebao ispustit glas tokom cijele pjesme...i ja sam za nju...ali,na vama je da odlučite...pišite svoje predloge i objašnjenje...čekam...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





Muzika na forumu Empty
PostajNaslov: Re: Muzika na forumu   Muzika na forumu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muzika na forumu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ostale obavijesti o forumu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: