Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 veliki pozz svima ovdje

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
neaa28




Broj postova : 1
Age : 43
Lokacija : Požega
Registration date : 08.03.2008

veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime11/3/2008, 01:39

Neki dan sam surfala tražeći ponešto novo o Toši,našla sam ovaj blog koji me oduševio! No evo malo o meni.
Imam 28 godina,živim u Požegi (Vallis Aurea Smile ) imam obitelj,supruga i majka sam 2 prekrasna dječaka koji,kao i mama,obožavaju Tošu i njegove prekrasne pjesme. Drago mi je da sam ovdje i nadam se uspješnj suradnji izmjenjivanja informacija o našem Anđelu. Eto toliko o meni ovaj puta.
Još jednom pozdravi svim Tošinim obožavateljima i čujemo se,nadam se!!! Volim Vas sve! Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Webmaster
Admin
Admin
Webmaster


Broj postova : 120
Registration date : 03.11.2007

veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: Re: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime17/3/2008, 17:35

neaa28 je napisao/la:
Neki dan sam surfala tražeći ponešto novo o Toši,našla sam ovaj blog koji me oduševio! No evo malo o meni.
Imam 28 godina,živim u Požegi (Vallis Aurea Smile ) imam obitelj,supruga i majka sam 2 prekrasna dječaka koji,kao i mama,obožavaju Tošu i njegove prekrasne pjesme. Drago mi je da sam ovdje i nadam se uspješnj suradnji izmjenjivanja informacija o našem Anđelu. Eto toliko o meni ovaj puta.
Još jednom pozdravi svim Tošinim obožavateljima i čujemo se,nadam se!!! Volim Vas sve! Crying or Very sad




svaka čast na učlanjenju
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: Re: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime24/3/2008, 15:22

pridružujem se čestitkama..i nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
inaaa




Broj postova : 170
Age : 50
Lokacija : BiH
Registration date : 09.04.2008

veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: Re: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime17/4/2008, 12:40

Admin je napisao/la:
pridružujem se čestitkama..i nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam...
-pun pogodak-
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: Re: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime25/10/2008, 17:37

Admin je napisao/la:
pridružujem se čestitkama..i nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam...
Hahaha joj admine sto me nasmija..cuj "nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam..." hahah..dobar si..ma evo ja cu bit aktivna za sve!!!!!Necu jest necu pit ma necu spavat..ceijlo vrijeme cu visit za kompom na ovom forumu i samo pisati i pisati...eto moze???!!! Laughing Very Happy hehhee
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: Re: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime26/10/2008, 12:54

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
pridružujem se čestitkama..i nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam...
Hahaha joj admine sto me nasmija..cuj "nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam..." hahah..dobar si..ma evo ja cu bit aktivna za sve!!!!!Necu jest necu pit ma necu spavat..ceijlo vrijeme cu visit za kompom na ovom forumu i samo pisati i pisati...eto moze???!!! Laughing Very Happy hehhee

hahahahah a bar sam iskreno rekao..i pogodio..mogo bi ja tu postat i "baba vracara" hahah otvorimo ljepo jednu temu pa da proričem hahahah
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: Re: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime26/10/2008, 14:36

Admin je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
pridružujem se čestitkama..i nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam...
Hahaha joj admine sto me nasmija..cuj "nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam..." hahah..dobar si..ma evo ja cu bit aktivna za sve!!!!!Necu jest necu pit ma necu spavat..ceijlo vrijeme cu visit za kompom na ovom forumu i samo pisati i pisati...eto moze???!!! Laughing Very Happy hehhee

hahahahah a bar sam iskreno rekao..i pogodio..mogo bi ja tu postat i "baba vracara" hahah otvorimo ljepo jednu temu pa da proričem hahahah
Pa i nije ti losa ideja Laughing ...a u sta ces gatat,proricat...treba li ti graha..evo meni danas za rucak Laughing hahahhaa...dodi na grah...da proricemo pa cemo onda jednu kavicu..pa da i iz kave..e onda ljudi bjezte..opasna mjesavina..bit ce nam ludo i nezaboravno hahaha...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: Re: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime26/10/2008, 21:02

Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
Admin je napisao/la:
pridružujem se čestitkama..i nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam...
Hahaha joj admine sto me nasmija..cuj "nadam se aktivnosti u koju iskreno jako sumnjam..." hahah..dobar si..ma evo ja cu bit aktivna za sve!!!!!Necu jest necu pit ma necu spavat..ceijlo vrijeme cu visit za kompom na ovom forumu i samo pisati i pisati...eto moze???!!! Laughing Very Happy hehhee

hahahahah a bar sam iskreno rekao..i pogodio..mogo bi ja tu postat i "baba vracara" hahah otvorimo ljepo jednu temu pa da proričem hahahah
Pa i nije ti losa ideja Laughing ...a u sta ces gatat,proricat...treba li ti graha..evo meni danas za rucak Laughing hahahhaa...dodi na grah...da proricemo pa cemo onda jednu kavicu..pa da i iz kave..e onda ljudi bjezte..opasna mjesavina..bit ce nam ludo i nezaboravno hahaha...

hahahahahhah ja cu preko kugle..kad ju nabavim hahahahhh a do tad ce posluzit jabuka koju cu kasnije pojest za srecu hahahah
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





veliki pozz svima ovdje Empty
PostajNaslov: Re: veliki pozz svima ovdje   veliki pozz svima ovdje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
veliki pozz svima ovdje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» CHAT!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: