Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Koja vam je najdraža pjesma??

Go down 
+2
Admin
Crna
6 posters
Autor/icaPoruka
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 31
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime8/8/2008, 23:12

Meni je Igra bez granica.!!! confused
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime17/10/2008, 22:08

Vezi me za sebe.....definitivno..obozavam ju od kad je izasla..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
vedrana78

vedrana78


Broj postova : 22
Age : 45
Lokacija : Knin
Registration date : 10.10.2008

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime17/10/2008, 22:53

Ima vise pjesama koje volim da slusam od Toše. A na prvom mjestu je IZLAŽI ME, ČUJEŠ LI, Poljsko cvijeće itd...
[Vrh] Go down
tosina_du




Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 18.10.2008

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime18/10/2008, 17:10

Sve su mu prekrasne, Igra bez granica, Još i danas zamiriši trešnja, ali stvarno posebna mi je Po tebe. na makedonskom baš. to je najljepša ljubavna pjesma koju sam ikad čula.
( volim te Tose....)
[Vrh] Go down
http://tagged.com/kristinaz
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime18/10/2008, 17:13

tosina_du je napisao/la:
Sve su mu prekrasne, Igra bez granica, Još i danas zamiriši trešnja, ali stvarno posebna mi je Po tebe. na makedonskom baš. to je najljepša ljubavna pjesma koju sam ikad čula.
( volim te Tose....)

da..slažem se...po tebe je predivna i carobna..
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 31
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: uh!   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime18/10/2008, 21:48

Nekažem da mi je najlipša ili najbolja jer se nemogu odlućit,ali od Hrvatskih da,a od Makedonskih Po tebe slažem se!!!
[Vrh] Go down
tosina_du




Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 18.10.2008

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime21/10/2008, 10:43

joj ljubim vas sve... tako mi je lijepo čitati vaše misli o tošetu, što se slažete sa mnom u puno toga... jer mene nitko ne razumije što se tiče toga, moje ljubavi prema Toši, svi me čudno gledaju, ne vide ljepotu njegovih riječi, glasa, ma ne znam. sam želim reci da mi je drago što dijelite moje mišljenje i što se s nekim mogu poistovjetit, razmjenit mišljenje, a da druga strana ne misli da sam neka glupa zaluđena obožavateljica mrtvog pjevača... =(... odvratno...

SORRY NA OFFTOPICU, aj da ne budem baš bezobrazna, da malo na on topic, ČIJA SI- to mi je tako draga pjesma jer je to prva koju sam čula od Tošinih pjesama. a i nekako mi se čini da je toliko emocija unio u tu pjesmu, glas mu je nekako.... ne znam.... =( oh bože.....
[Vrh] Go down
http://tagged.com/kristinaz
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime21/10/2008, 20:08

tosina_du je napisao/la:
joj ljubim vas sve... tako mi je lijepo čitati vaše misli o tošetu, što se slažete sa mnom u puno toga... jer mene nitko ne razumije što se tiče toga, moje ljubavi prema Toši, svi me čudno gledaju, ne vide ljepotu njegovih riječi, glasa, ma ne znam. sam želim reci da mi je drago što dijelite moje mišljenje i što se s nekim mogu poistovjetit, razmjenit mišljenje, a da druga strana ne misli da sam neka glupa zaluđena obožavateljica mrtvog pjevača... =(... odvratno...

SORRY NA OFFTOPICU, aj da ne budem baš bezobrazna, da malo na on topic, ČIJA SI- to mi je tako draga pjesma jer je to prva koju sam čula od Tošinih pjesama. a i nekako mi se čini da je toliko emocija unio u tu pjesmu, glas mu je nekako.... ne znam.... =( oh bože.....

ovdje ces uvjek moci pronaci utjehu..slobodno se osjecaj ovdje kao na svom terenu..jer te ovdje svi razumiju..i pruzanje utjehe i njegovanje sjecanja na Tosu je jedan od razloga zasto ovaj forum postoji..a i slažem se..Čija si je predivna pjesma i ja sam je također prvu čuo od njega.. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 31
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime23/10/2008, 21:50

I ja sam Čija si prvu čula na neki način,jer kad san je čula odma san rekla "Ovo Toše piva"!
Jedan razlog zbog kojeg san došla na ovaj forum je bio da se sprijateljin s onima koji me razumiju,jer niti jedna moja prijateljica tu ne spada.... Sad
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime25/10/2008, 17:03

Prva Tosina pjesma koju sam ja cula mislim da je bila Soba za tugu..i tad jos nisam znala za Tosu..ni ko je ni sta je..al pjesma mi se jako svidjela..mada nisam znala da je on pjeva..pazljivo sam je preslusala i svidjelo mi se ono sto sam cula..svidjela mi s enjegova boja glasa..rijeci sve..i otad je sve pocelo..Ima mnogo njegovih pjesama koje obozavam..a medu njima je i soba za tugu..al definitivno moja najdraza je Mala...ta pjesma me obiljezava..toliko je emocionalna..i mada je jako volim svaki put se osjecam jako depresivno i tuzno dok je slusam..jako me pogada..A i po toj pjesmi sam dobila nick..Svima sam poznata kao Mala..heh..i tojako volim..volim nosit taj nick jer me podsjeca na njega..
[Vrh] Go down
TE SAKAM TOŠE

TE SAKAM TOŠE


Broj postova : 22
Age : 28
Registration date : 25.08.2010

Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime18/11/2010, 21:35

Toshyca je napisao/la:
Prva Tosina pjesma koju sam ja cula mislim da je bila Soba za tugu..i tad jos nisam znala za Tosu..ni ko je ni sta je..al pjesma mi se jako svidjela..mada nisam znala da je on pjeva..pazljivo sam je preslusala i svidjelo mi se ono sto sam cula..svidjela mi s enjegova boja glasa..rijeci sve..i otad je sve pocelo..Ima mnogo njegovih pjesama koje obozavam..a medu njima je i soba za tugu..al definitivno moja najdraza je Mala...ta pjesma me obiljezava..toliko je emocionalna..i mada je jako volim svaki put se osjecam jako depresivno i tuzno dok je slusam..jako me pogada..A i po toj pjesmi sam dobila nick..Svima sam poznata kao Mala..heh..i tojako volim..volim nosit taj nick jer me podsjeca na njega..
PRVU PJESMU KOJU SAM CULA OD TOSETA BILA JE LAGALA NAS MALA SA ALBUMA NEKADE VO NOKTA I TADA SAM ZAVOLJELA TOSETA
NJEGOVE PJESME SU MI SVE OMILJENE ALI MOGU IZDVOJITI SINOT BOZJI,TAJNO MOJA,DON'T HURT THE
ONES YOU LOVE,THIS WORLD,VEZI ME ZA SEBE,SOLZI PRAVAT ZLATEN PRSTEN,NEMAS NI BLAGODARAM..ITDD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja vam je najdraža pjesma?? Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža pjesma??   Koja vam je najdraža pjesma?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koja vam je najdraža pjesma??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koja e prvata pesna koja ste ja slusnale od Tose?
» Tosine slike i koja rec

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: