Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Ceca na sprovodu

Go down 
+3
Dani
lolla
Admin
7 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime12/11/2007, 20:49

Srpska folk zvijezda Svetlana Ceca Ražnatović prisustvovala je sprovodu Toše Proeskog i privukla ogromnu pozornost svojom pojavom.Samo da kažem da je imala 8 tjelohranitelja...inače,na you tubeu imate video...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime12/11/2007, 22:46

mislim da je htjela više privuci publicititet nego što je uistinu došla zbog žalosti, znala je da će se o tome pisati i govoriti na sva zvona...marketing čisti Mad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime13/11/2007, 00:16

lolla je napisao/la:
mislim da je htjela više privuci publicititet nego što je uistinu došla zbog žalosti, znala je da će se o tome pisati i govoriti na sva zvona...marketing čisti Mad

Ima ona i inače ogromnu želju da se pokaže tam gdje treba i gdje netreba....preko nekih intervjua iznimno je žalila Tošu ali koliko tu ima isitine samo ona zna...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Lucy
Gost




Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime13/11/2007, 22:51

Puno se je pisalo u novinama i raznim casopisima...kako je izjavila da je jako žalosna i da ce organizirat koncert u njegovu cast sa svojim prijateljima pjevacima...
[Vrh] Go down
lolla

lolla


Broj postova : 55
Age : 42
Lokacija : sarajevo
Registration date : 21.10.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime16/11/2007, 00:43

Lucy je napisao/la:
Puno se je pisalo u novinama i raznim casopisima...kako je izjavila da je jako žalosna i da ce organizirat koncert u njegovu cast sa svojim prijateljima pjevacima...
da organizirati ce ona to....to je za njih velika promocija, ko god bude nastupao na tom koncertu znace da ce biti medijski strasno popracen, vec vidim promocije novih singlova....i kao rekla da ce novac donirati crkvi koju je Tose pomagao.....ako je Lilja mogla svrnuti lovu iz njegovih humanitarnih akcija, kako ne bi mogla Ceca ili bilo ko drugi.
Vise u javnost izlaze laznjaci, a oni koji ga uistinu zale, tuguju i ne profituju....kao sto je Toni Cetinski rekao da nikad nece uglazbiti pjesmu koju je napisao za Toseta jer ne zeli da se okoristi...kad bi svi tako razmisljali, dostojno bi ga zalili.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime16/11/2007, 15:44

svakim se danom vidi kome je uistinu žao a ko se želi okoristiti...Ceca će 100% zgrnut debelu lovu....
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime28/11/2007, 16:51

Ceca je uvijek bila posebna priča i gazila po živima da dođe do onoga što hoće. Tako se pojavila i na sprovodu našeg anđela da bi joj publicitet porastao jer je u zadnje vrijeme nigdje nema.
Inače je ne volim i ovaj njen gest mi nije promjenio mišljenje o njoj!
Kako je nije stid neka se malo ugleda na Tonija C. i Akija iz P.valjka. Nigdje nisam čula da su se hvalili time što su bili na sprovodu i da su to uopšte htjeli komentarisati, a ona još i intervju dala možeš misliti!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime28/11/2007, 19:19

nemogu ju smislit...takvim osoba nema nigdje kraja...fuj...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime28/11/2007, 21:51

Nemam šta da kažem..sve ste rekli..Mislim što i vi...Kad se to ona družila s Tošom molim vas de mi recite..Nikad je nisam vidjela s njim i odjednom eto nje na sprovodu..Zna da su ga svi voljeli i samo se želi okoristiti..I kofol održat će koncert u njegovu čast..aha..kako su ljudi naivni..To je rekla samo kako bi hrpa ljudi došla na njen koncert pa da zgrne što više love...Kako je nije stid..nema nimalo obraza..Čovjek umro a ona to koristi...Stvarno..ne znam šta je s ovim ljudima..Svima je samo bitna slava i novac..Eto to se desi kad nam Bog uzme najbolje..ostanu oni zli i vladaju svijetom...
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime14/12/2007, 18:45

Toshyca je napisao/la:
Nemam šta da kažem..sve ste rekli..Mislim što i vi...Kad se to ona družila s Tošom molim vas de mi recite..Nikad je nisam vidjela s njim i odjednom eto nje na sprovodu..Zna da su ga svi voljeli i samo se želi okoristiti..I kofol održat će koncert u njegovu čast..aha..kako su ljudi naivni..To je rekla samo kako bi hrpa ljudi došla na njen koncert pa da zgrne što više love...Kako je nije stid..nema nimalo obraza..Čovjek umro a ona to koristi...Stvarno..ne znam šta je s ovim ljudima..Svima je samo bitna slava i novac..Eto to se desi kad nam Bog uzme najbolje..ostanu oni zli i vladaju svijetom...
cec@ je prije nekoliko godin@ pozv@l@ osu d@ bude gost n@ njenom velikom koncertu od t@d@ su se v@ljd@ poceli druziti
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime15/12/2007, 11:18

Ceca je obična,bahata,pokvarena i zlobna folk pjevačica...nemogu ju smislit...i sama činjenica da je Arkanova udovica me potiče na mržnju...grr... pig
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime15/12/2007, 14:46

Niko je izgleda od nas ne voli ali ipak je spominjemo. Tako opet dižemo prašinu u njenu čast. Bili loše ili dobro takvim ljudima poput nje je u interesu da se spominje nije je briga kako i ja je ne volim. Zato ne želim uopšte više spominjati nju i njen način života, odnose sa drugim pjevačima, pa iako je bila sa našim anđelom prijatelj ni to neće promjeniti moje mišljenje o njoj. O Toši govori dovoljno i to kakav je čovjek bio da mu nije bilo važna prošlost i sadašnjost neke osobo, sve je gledao isto i poštivao svakoga, ja još uvijek ne mogu da gledam Cecu drugim očima, zato i ne želim pisati o njoj i pričinjavati joj na ovaj način čast. Vrlina čovjeka je da prašta i nije naše da sudimo nego dragog Boga ali eto ja joj neću suditi ali oprostiti ne mogu. Otišla sam daleko od teme pa neću više ništa pisati. pozzzzz.Twisted Evil
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime15/12/2007, 17:11

Dani je napisao/la:
Niko je izgleda od nas ne voli ali ipak je spominjemo. Tako opet dižemo prašinu u njenu čast. Bili loše ili dobro takvim ljudima poput nje je u interesu da se spominje nije je briga kako i ja je ne volim. Zato ne želim uopšte više spominjati nju i njen način života, odnose sa drugim pjevačima, pa iako je bila sa našim anđelom prijatelj ni to neće promjeniti moje mišljenje o njoj. O Toši govori dovoljno i to kakav je čovjek bio da mu nije bilo važna prošlost i sadašnjost neke osobo, sve je gledao isto i poštivao svakoga, ja još uvijek ne mogu da gledam Cecu drugim očima, zato i ne želim pisati o njoj i pričinjavati joj na ovaj način čast. Vrlina čovjeka je da prašta i nije naše da sudimo nego dragog Boga ali eto ja joj neću suditi ali oprostiti ne mogu. Otišla sam daleko od teme pa neću više ništa pisati. pozzzzz.Twisted Evil
upravu si..slažem se s tobom..Ni ja je ne volim,ne podnosim je..Mada Toši sad to nije drago ali šta mogu...Jednostavno ne podnosim takve osobe koje traže da na bilo koji način budu još popularnije i nije ih briga kakve posljedice to nosi...I šta sve moraju uraditi,koga povrijediti da bi došli do slave...Možda griješimo,možda ona ipak voli Tošu,ali meni se ne čini kao iskrena osoba zato ne želim trošiti riječi na nju...Neću ovdje ništa više pisati..Ne podnosim je i to je moja zadnja...
[Vrh] Go down
*baby blue*




Broj postova : 7
Age : 28
Registration date : 10.01.2008

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime10/1/2008, 22:41

ma to zbog publiciteta. mrzim takve ljudeee Mad Mad Mad Mad
[Vrh] Go down
tose fan forever

tose fan forever


Broj postova : 71
Age : 33
Registration date : 30.05.2008

Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime31/5/2008, 20:50

*baby blue* je napisao/la:
ma to zbog publiciteta. mrzim takve ljudeee Mad Mad Mad Mad
i jas mrazam takvi luge Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ceca na sprovodu Empty
PostajNaslov: Re: Ceca na sprovodu   Ceca na sprovodu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ceca na sprovodu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Sprovod-
Forum(o)Bir: