Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 proslo je vec mjesec dana..........

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
tose

tose


Broj postova : 142
Lokacija : velika gorica
Registration date : 08.11.2007

proslo je vec mjesec dana.......... Empty
PostajNaslov: proslo je vec mjesec dana..........   proslo je vec mjesec dana.......... Icon_minitime16/11/2007, 14:51

nemogu vjerovat da tose nema vec mjesec dana........ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad pale pale pale
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

proslo je vec mjesec dana.......... Empty
PostajNaslov: Re: proslo je vec mjesec dana..........   proslo je vec mjesec dana.......... Icon_minitime16/11/2007, 15:41

da...vrlo teških mjesec dana i za nas a kamoli za njemu bliske osobe...neznam šta da više kažem...pretužno pale pale pale pale silent
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

proslo je vec mjesec dana.......... Empty
PostajNaslov: Prošlo je već mjesec dana...   proslo je vec mjesec dana.......... Icon_minitime17/11/2007, 00:05

Mjesec dana je prošlo od onog utorka. Mrzim utorak. To mi je oduvijek bio najgori i najnesrećniji dan u sedmici. Ne znam zašto je bio do sada, ali znam zašto je to od sada, tačnije od 16. oktobra. Ne prođe ni jedan jedini dan da ne pomislim na njega. Uvijek je tu negdje, uvijek me nešto potsjeti na njegove prelijepe oči. Možda zato što vrlo često slušam njegove pjesme, i svaka mi je draga i zanimljiva kao da je čujem prvi put. Često gledam njegove spotove, nastupe, koncerte..O Bože, vidim ga..Tako je živ, veseo, zrači pozitivnom energijom, svoje osmijehe širi na druge; svoje vrijeme, riječi, pjesme daruje drugima, pun je volje..ehh..volje za životom. Vidim ga tu..Kreće se, pleše, igra, pjeva, miluje pogledima.. Tako je drag, simpatičan, prelijep, tako stvaran, toliko da ga poželim dotaknuti, zagrliti, i zaboravljam..Zaboravljam da ga nema, već odavno ga nema. Tu su još samo mrtve nepomične slike na kojima se smije, i snimke na kojima govori riječi VOLIM VAS, na kojima šapuće stihove: "Tvoje ime neću spomenuti nikad više, a bila si sunce, moja duga poslije kiše..", stihove koje više nikada neće izgovoriti njegove usne..Bože, pred njim je bio put, na njemu je raslo cvijeće, obasjavalo ga sunce i na kraju stojala svjetlost.A sad.. Njegovo prelijepo tijelo već danima prekriva crna zemlja i opalo lišće koje raznosi vjetar. NEMA GA VIŠE. Nažalost.
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

proslo je vec mjesec dana.......... Empty
PostajNaslov: Re: proslo je vec mjesec dana..........   proslo je vec mjesec dana.......... Icon_minitime17/11/2007, 01:08

jako tužno i dirljivo..naježila sam se od tvog posta..ni ja ne mogu vjerovati da Toše više nije s nama...više ga nikad nećemo moći gledati kako pleše,nećemo više nikad čuti njegov anđeoski glas.vidjeti predivni osmijeh koji nam je uljepšavao dan...ovaj život je tako okrutan..zašto uvijek umiru najbolji.to mi nikad neće biti jasno
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

proslo je vec mjesec dana.......... Empty
PostajNaslov: Re: proslo je vec mjesec dana..........   proslo je vec mjesec dana.......... Icon_minitime17/11/2007, 01:09

Toshyca je napisao/la:
jako tužno i dirljivo..naježila sam se od tvog posta..ni ja ne mogu vjerovati da Toše više nije s nama...više ga nikad nećemo moći gledati kako pleše,nećemo više nikad čuti njegov anđeoski glas.vidjeti predivni osmijeh koji nam je uljepšavao dan...ovaj život je tako okrutan..zašto uvijek umiru najbolji.to mi nikad neće biti jasno

da...kad tad morat ćemo se pomiriti s time..ali,ipak,Toše nam je bio preznačajan da ga samo tako izgubimo
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

proslo je vec mjesec dana.......... Empty
PostajNaslov: Re: proslo je vec mjesec dana..........   proslo je vec mjesec dana.......... Icon_minitime17/11/2007, 01:15

ma ja se evo još uvijek ne mogu pomiriti sa tim da ga nema...svaku večer plačem..prikazuju mi se slike pred očima...osjećam se užasno...i još kad čujem kako netko ružno priča o njemu u zbija šale na račun njegove smrti...zadavila bi ga
[Vrh] Go down
Sponsored content





proslo je vec mjesec dana.......... Empty
PostajNaslov: Re: proslo je vec mjesec dana..........   proslo je vec mjesec dana.......... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
proslo je vec mjesec dana..........
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mjesec dana kasnije 16.11.2007.
» 2 mjesec@ od tosine smrti . .

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: