Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 O meni

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: O meni   O meni Icon_minitime17/11/2007, 01:25

Vidim da sam ja prva,pa eto da se predstavim.Zovem se Branka živim u Mostaru.Imam 16 uskoro 17 godina...Idem u SREDNJU TURISTIČKO UGOSTITELJSKU ŠKOLU smjer slastičar:).Volim slušati glazbu,plesati,pjevati...gledati folmove,pogotovo komedije...Želja mi je otići na Tošin grob..I nadam se da će mi se jednom ispuniti...Njegova smrt me je jako pogodila.Mislim da počinjem luditi.U školi dobivam same jednisice.Ne mogu učiti,ne mogu zapamtiti ništa.A inače imam odlično pamćenje i prvi srednje sam prošla s 4.Osjećam se užasno..slomljeno.Svaku večer plačem..jer se jednostavno ne mogu pomirit sa tim da Toše više nije s nama...a posebno me pogađa kad neko zbija šale na račun njegove smrti i ruga mu se...
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime17/11/2007, 02:54

Lijepo od tebe. Drago mi je upoznati te. Imaš godina kao moja mlađa sestra koja je odavno prestala tugovati za njim jer, kako ona kaže, "ako nastavim plakati, pričati, razmišljati o njemu, slušati njegove pjesme, uskoro ćete i vi plakati za mnom". Ona je pronašla svoj način da preboli njegovu smrt, ali ja ne želim da prebolim. To je nešto što se ne smije zaboraviti. Uvijek ću ga spominjati, gledati, slušati, iako svaka pomisao na njega još uvijek zaboli. Izbjegavam gledati slike nesreće jer ga ne želim pamtiti takvog, smrskanog i krvavog, želim zaboraviti da je zapravo baš tako umro. Iako je svaka smrt ustvari ista. Odvede te na drugi svijet i dušu odvoji od tijela...I ja bih voljela otići na njegov grob. Možda i hoću. Pusa
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime17/11/2007, 14:14

drago mi je da si se prva predstavila...valjda će to biti primjer i ostalim članovima da učine isto...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime17/11/2007, 17:46

LEDENA je napisao/la:
Lijepo od tebe. Drago mi je upoznati te. Imaš godina kao moja mlađa sestra koja je odavno prestala tugovati za njim jer, kako ona kaže, "ako nastavim plakati, pričati, razmišljati o njemu, slušati njegove pjesme, uskoro ćete i vi plakati za mnom". Ona je pronašla svoj način da preboli njegovu smrt, ali ja ne želim da prebolim. To je nešto što se ne smije zaboraviti. Uvijek ću ga spominjati, gledati, slušati, iako svaka pomisao na njega još uvijek zaboli. Izbjegavam gledati slike nesreće jer ga ne želim pamtiti takvog, smrskanog i krvavog, želim zaboraviti da je zapravo baš tako umro. Iako je svaka smrt ustvari ista. Odvede te na drugi svijet i dušu odvoji od tijela...I ja bih voljela otići na njegov grob. Možda i hoću. Pusa

Ni ja ne želim da prebolim,ne želim ga zaboraviti.Želim ga zauvije pamtiti i čuvati u srcu...I ne trebam ništa više pisati jer sve si rekla.Mislim isto što i ti...a to u vezi njegovog groba..to mi je zasad najveća želja..mada ne znam hoće li se ostvariti jer ja živim u BiH,a do Makedonije ima puno vožnje...i skim da odem..mislila sam ići s prijateljicom s autobusom mo+da ali ne mislim sad nekad..dok još malo porastem..završim školu..i tako..
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime17/11/2007, 17:50

Ćao svima, ja sam Dani iz Sarajeva i zaista sve čestitke za ovaj forum, mada vidim da nas ima za sada malo nadam se da će nas biti puno više. Svaki dan gledam na internetu ima li šta novo o našem Toši pa sam eto vidjela i ovaj super forum. Imam 26. godina. Završila sam medcinsku-smijer fizioterapeut, ali na žalost ne radim svoj posao jer je u Sarajevu jako teško doći do posla za koji si se školovao, pa radim u jednoj firmi u računovodstvu(nikakve veze) ali eto naučila sam i to. I meni svaki dan naleti neka tuga jer se sjetim da Toše više nema, bio je stariji od mene samo 3 mj. Cijeli svijet je izgubio velikog čovjeka. Moramo naučiti živjeti nenadajući se da će biti ponovo neki njegov koncert i pustiti ga da počiva u miru Božijem, a na ovom forumu se sjećati svega onogo što je Toše bio i međusobno pomoći da nam bude lakše jer se mi ovdje na ovom forumu jedino najbolje možemo razumjeti. Pozdrav od srca svima sa ovog foruma od Dani iz snježnog Sarajeva! I love you
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime17/11/2007, 17:52

Dani je napisao/la:
Ćao svima, ja sam Dani iz Sarajeva i zaista sve čestitke za ovaj forum, mada vidim da nas ima za sada malo nadam se da će nas biti puno više. Svaki dan gledam na internetu ima li šta novo o našem Toši pa sam eto vidjela i ovaj super forum. Imam 26. godina. Završila sam medcinsku-smijer fizioterapeut, ali na žalost ne radim svoj posao jer je u Sarajevu jako teško doći do posla za koji si se školovao, pa radim u jednoj firmi u računovodstvu(nikakve veze) ali eto naučila sam i to. I meni svaki dan naleti neka tuga jer se sjetim da Toše više nema, bio je stariji od mene samo 3 mj. Cijeli svijet je izgubio velikog čovjeka. Moramo naučiti živjeti nenadajući se da će biti ponovo neki njegov koncert i pustiti ga da počiva u miru Božijem, a na ovom forumu se sjećati svega onogo što je Toše bio i međusobno pomoći da nam bude lakše jer se mi ovdje na ovom forumu jedino najbolje možemo razumjeti. Pozdrav od srca svima sa ovog foruma od Dani iz snježnog Sarajeva! I love you


drago mi je da si se predstavila ali mogla si otvoriti topic sam za sebe...ali dobro...inače,nadam se da ćeš biti aktivna
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime17/11/2007, 17:57

ja obećavam da ću biti aktivnka koliko god mogu..jer sad imam puno problema oko škole i svega..naredala sam jedinica..otkad je Toše umro nekoliko dan sam bila šokirana nisam uopće pričala,nisam imala volje nizašta..čak sam se jednom pokušala ubiti..ali neću o tome...moram popraviti sve ocjene ali čim praznici eto mene...a zasad ću pisati koliko stignem:)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime17/11/2007, 18:01

pokušala ubiti??????????
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime18/11/2007, 23:51

Admin je napisao/la:
pokušala ubiti??????????
da ali nećemo o tome
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime20/11/2007, 23:10

Hmm, malo nevjerovatno. Zar si se usudila i na to pomisliti?! Nije mi drago to čuti i smatram da o tome ne trebaš ni pričati. Znaš, kad ti život ili neko iz tvoje okoline nametne neki problem, koji se u tom trenutku čini totalno nerješiv, ili bar ti misliš da nemaš dovoljno snage da bi to prebrodila, ono što će ti uvijek pomoći da se izvučeš iz te situacije jest činjenica da, ma kako teško bilo, MORAŠ ići dalje. Život nije obojen jednom bojom. Subina ga stalno boji, vrlo često u crno, i vjeruj da ćeš se još puno puta suočiti sa nekom, na izgled bezizlaznom situacijom, i poželjeti da nisi na ovome svijetu u datom trenutku. Loše je to što mi ljudi ne volimo promjene, kad se na nešto ili nekog naviknemo mislimo da ne možemo živjeti bez toga. Ali, vrijeme uvijek nosi neke promjene i što prije prihvatimo tu činjenicu, lakše prihvatimo promjenu i naučimo živjeti s njom. Ma sjetit ćeš se nekada sigurno ovoga, i znati da sam u pravu.. Razumijem tvoju tugu za njim. Mene strašno boli to što znam da ga nažalost ništa ne može vratiti ni na sekundu.
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime21/11/2007, 01:46

LEDENA je napisao/la:
Hmm, malo nevjerovatno. Zar si se usudila i na to pomisliti?! Nije mi drago to čuti i smatram da o tome ne trebaš ni pričati. Znaš, kad ti život ili neko iz tvoje okoline nametne neki problem, koji se u tom trenutku čini totalno nerješiv, ili bar ti misliš da nemaš dovoljno snage da bi to prebrodila, ono što će ti uvijek pomoći da se izvučeš iz te situacije jest činjenica da, ma kako teško bilo, MORAŠ ići dalje. Život nije obojen jednom bojom. Subina ga stalno boji, vrlo često u crno, i vjeruj da ćeš se još puno puta suočiti sa nekom, na izgled bezizlaznom situacijom, i poželjeti da nisi na ovome svijetu u datom trenutku. Loše je to što mi ljudi ne volimo promjene, kad se na nešto ili nekog naviknemo mislimo da ne možemo živjeti bez toga. Ali, vrijeme uvijek nosi neke promjene i što prije prihvatimo tu činjenicu, lakše prihvatimo promjenu i naučimo živjeti s njom. Ma sjetit ćeš se nekada sigurno ovoga, i znati da sam u pravu.. Razumijem tvoju tugu za njim. Mene strašno boli to što znam da ga nažalost ništa ne može vratiti ni na sekundu.

Ledena ti stvarno imaš divne postove svaka čast. Uvijek znaš nešto lijepo napisati, čestitke! U ovom blogu si zaista napisala prave stvari i razumijem te u potpunosti, nadam se da će neko naći ovdje riječi utjehe jer si se stvarno potrudila. Jesi li razmišljala da napišeš neku svoju knjigu ili nešto sl. Stvarno imaš dara za pisanje. Pozdrav.
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime21/11/2007, 02:07

E hvala puno, trudim se pisati nešto fino i pametno, a i korisno. Pa pišem ja često, svašta, pa možda se to nekada nađe i u nekoj knjizi, ko zna. Mada sam malo lijena, što se toga tiče, a nemam baš ni dovoljno vremena. Uglavnom, hvala ti!
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime21/11/2007, 15:52

LEDENA je napisao/la:
Hmm, malo nevjerovatno. Zar si se usudila i na to pomisliti?! Nije mi drago to čuti i smatram da o tome ne trebaš ni pričati. Znaš, kad ti život ili neko iz tvoje okoline nametne neki problem, koji se u tom trenutku čini totalno nerješiv, ili bar ti misliš da nemaš dovoljno snage da bi to prebrodila, ono što će ti uvijek pomoći da se izvučeš iz te situacije jest činjenica da, ma kako teško bilo, MORAŠ ići dalje. Život nije obojen jednom bojom. Subina ga stalno boji, vrlo često u crno, i vjeruj da ćeš se još puno puta suočiti sa nekom, na izgled bezizlaznom situacijom, i poželjeti da nisi na ovome svijetu u datom trenutku. Loše je to što mi ljudi ne volimo promjene, kad se na nešto ili nekog naviknemo mislimo da ne možemo živjeti bez toga. Ali, vrijeme uvijek nosi neke promjene i što prije prihvatimo tu činjenicu, lakše prihvatimo promjenu i naučimo živjeti s njom. Ma sjetit ćeš se nekada sigurno ovoga, i znati da sam u pravu.. Razumijem tvoju tugu za njim. Mene strašno boli to što znam da ga nažalost ništa ne može vratiti ni na sekundu.
stvarno pišeš divne postove i malo si me utješila..hvala...i sad sam tužna ali manje..i drago mi je što sam se u zadnjem trenu uspjela spasiti..ipak vidjet ću ga kad i meni dođe vrijeme..nadam se..nisam bez grijeha ali nisam ni vještica:)..tješi me to što znam da nas ona sad gleda s neba i zna da ga volimo..zna da postojimo..ja sam bila na jednom njegovom koncertu u Mostaru ali uopće nisam vjerovala da stoji ispred mene..činilo mi se kao da sanjam..da ga gledam na televiziji..Zato ga i nisam dobro zapamtila..a i mislila sam na svoju prijateljicu koju majka nažalost nije pustila na koncert a ona ga obožava..njena majka se sad vjerovatno grize što je nije pustila..ali eto..uvijek mislim nemam sreće u životu..sve mi ide krivo ali trebam biti zadovoljna jer sam barimala šansu da ga vidim...iako ga se baš i ne sjećam..nažalost
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime2/12/2007, 20:32

Evo d@ se i j@ predst@vim. . Zovem se N@t@s@ im@m sesn@est godin@ zivim u Most@ru idem u srednju medicinsku skolu. . Z@ ov@j forum s@m s@zn@l@ preko svoje n@j frendice Br@nke-Toshyce i hv@l@ joj n@ tome. . Tose je z@ mene bio osim super pjev@c dus@ od covjek@ oboz@v@l@ s@m g@ i d@lje g@ oboz@v@m. . Ne mogu opis@ti ne izmjernu bol koju osjec@m od k@d n@s je n@pustio . . @li zn@m d@ ce on z@uvijek zivjeti u n@sim srcim@ i njegovim pjesm@m@. . T@j d@n k@d s@m s@zn@l@ d@ g@ vise nem@ u meni se sve srusilo ni s@d se s tim ne mogu pomiriti. . t@j d@n s@m cijeli prepl@k@l@ c@k s@m i u skoli pl@k@l@ srecom profesori (vecin@ njh) su im@li r@zumjev@nj@. . N@jgore je njegovim roditeljim@ i obitelji n@ neki n@cin ih mogu r@zumjeti jer s@m i j@ ost@l@ bez oc@ u r@tu @li bil@ s@m skroz m@l@ d@ bih t@d@ ist@ shv@til@. . N@z@lost Tosu nik@d@ nis@m upozn@l@. . @li mozd@ u buducem zivotu tko zn@ . . Prije p@r d@n@ im@li smo z@d@cnicu u kojoj je tem@ bil@ d@ pisemo o zivotu j@ s@m pis@l@ o Tosi i njegovim djelim@ sutr@d@n k@d n@m je r@zrednic@ donijel@ z@d@cnice prizn@l@ mi je d@ s@m je bil@ r@spl@k@l@ dok je cit@l@ s@st@v. . to mi nijee bil@ n@mjer@ @li vjerov@tno je se to desilo jer s@m pis@l@ iz src@ ne zn@m . Nemojte mi z@mjeriti sto pisem ovo -@- tipkovnic@ mi nesto nece d@ pise obicno slovo -@- . . To je z@ s@d@ sve od mene obec@jem d@ cu biti @ktivn@ n@ forumu pozz veliki svim@. .
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime2/12/2007, 20:44

tosyc@ je napisao/la:
Evo d@ se i j@ predst@vim. . Zovem se N@t@s@ im@m sesn@est godin@ zivim u Most@ru idem u srednju medicinsku skolu. . Z@ ov@j forum s@m s@zn@l@ preko svoje n@j frendice Br@nke-Toshyce i hv@l@ joj n@ tome. . Tose je z@ mene bio osim super pjev@c dus@ od covjek@ oboz@v@l@ s@m g@ i d@lje g@ oboz@v@m. . Ne mogu opis@ti ne izmjernu bol koju osjec@m od k@d n@s je n@pustio . . @li zn@m d@ ce on z@uvijek zivjeti u n@sim srcim@ i njegovim pjesm@m@. . T@j d@n k@d s@m s@zn@l@ d@ g@ vise nem@ u meni se sve srusilo ni s@d se s tim ne mogu pomiriti. . t@j d@n s@m cijeli prepl@k@l@ c@k s@m i u skoli pl@k@l@ srecom profesori (vecin@ njh) su im@li r@zumjev@nj@. . N@jgore je njegovim roditeljim@ i obitelji n@ neki n@cin ih mogu r@zumjeti jer s@m i j@ ost@l@ bez oc@ u r@tu @li bil@ s@m skroz m@l@ d@ bih t@d@ ist@ shv@til@. . N@z@lost Tosu nik@d@ nis@m upozn@l@. . @li mozd@ u buducem zivotu tko zn@ . . Prije p@r d@n@ im@li smo z@d@cnicu u kojoj je tem@ bil@ d@ pisemo o zivotu j@ s@m pis@l@ o Tosi i njegovim djelim@ sutr@d@n k@d n@m je r@zrednic@ donijel@ z@d@cnice prizn@l@ mi je d@ s@m je bil@ r@spl@k@l@ dok je cit@l@ s@st@v. . to mi nijee bil@ n@mjer@ @li vjerov@tno je se to desilo jer s@m pis@l@ iz src@ ne zn@m . Nemojte mi z@mjeriti sto pisem ovo -@- tipkovnic@ mi nesto nece d@ pise obicno slovo -@- . . To je z@ s@d@ sve od mene obec@jem d@ cu biti @ktivn@ n@ forumu pozz veliki svim@. .
Ooo vidim da si se i ti prijavila...super:))).Nadam se da ćeš biti aktivna..ma vjerujem da hoćeš...A nisi mi rekla za sastava..neka neka...Ma šalim se ja... Very Happy ...Aj pa se čujemo,vidimo... Smile
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime2/12/2007, 20:48

Toshyca je napisao/la:
tosyc@ je napisao/la:
Evo d@ se i j@ predst@vim. . Zovem se N@t@s@ im@m sesn@est godin@ zivim u Most@ru idem u srednju medicinsku skolu. . Z@ ov@j forum s@m s@zn@l@ preko svoje n@j frendice Br@nke-Toshyce i hv@l@ joj n@ tome. . Tose je z@ mene bio osim super pjev@c dus@ od covjek@ oboz@v@l@ s@m g@ i d@lje g@ oboz@v@m. . Ne mogu opis@ti ne izmjernu bol koju osjec@m od k@d n@s je n@pustio . . @li zn@m d@ ce on z@uvijek zivjeti u n@sim srcim@ i njegovim pjesm@m@. . T@j d@n k@d s@m s@zn@l@ d@ g@ vise nem@ u meni se sve srusilo ni s@d se s tim ne mogu pomiriti. . t@j d@n s@m cijeli prepl@k@l@ c@k s@m i u skoli pl@k@l@ srecom profesori (vecin@ njh) su im@li r@zumjev@nj@. . N@jgore je njegovim roditeljim@ i obitelji n@ neki n@cin ih mogu r@zumjeti jer s@m i j@ ost@l@ bez oc@ u r@tu @li bil@ s@m skroz m@l@ d@ bih t@d@ ist@ shv@til@. . N@z@lost Tosu nik@d@ nis@m upozn@l@. . @li mozd@ u buducem zivotu tko zn@ . . Prije p@r d@n@ im@li smo z@d@cnicu u kojoj je tem@ bil@ d@ pisemo o zivotu j@ s@m pis@l@ o Tosi i njegovim djelim@ sutr@d@n k@d n@m je r@zrednic@ donijel@ z@d@cnice prizn@l@ mi je d@ s@m je bil@ r@spl@k@l@ dok je cit@l@ s@st@v. . to mi nijee bil@ n@mjer@ @li vjerov@tno je se to desilo jer s@m pis@l@ iz src@ ne zn@m . Nemojte mi z@mjeriti sto pisem ovo -@- tipkovnic@ mi nesto nece d@ pise obicno slovo -@- . . To je z@ s@d@ sve od mene obec@jem d@ cu biti @ktivn@ n@ forumu pozz veliki svim@. .
Ooo vidim da si se i ti prijavila...super:))).Nadam se da ćeš biti aktivna..ma vjerujem da hoćeš...A nisi mi rekla za sastava..neka neka...Ma šalim se ja... Very Happy ...Aj pa se čujemo,vidimo... Smile
M@ hocu n@r@vno zn@s ti d@ s@m j@ uvijek @ktivn@ k@d je o n@sem Tosi rijec Very Happy
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime2/12/2007, 20:49

Dobro nam došla Nataša, čim si Toshicina prijateljica sigurna sam da ćeš biti aktivna i da si super osoba. Ovdje možemo da pišemo sve ono što nas boli o našem anđelu, a drugi nas nerazumiju, ali ne samo o tome nego imamo i temu Svaštara gdje možemo pisati o bilo čemu, pa eto imaš dosta mogućnosti, dobrodošla!
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime2/12/2007, 20:59

Dani je napisao/la:
Dobro nam došla Nataša, čim si Toshicina prijateljica sigurna sam da ćeš biti aktivna i da si super osoba. Ovdje možemo da pišemo sve ono što nas boli o našem anđelu, a drugi nas nerazumiju, ali ne samo o tome nego imamo i temu Svaštara gdje možemo pisati o bilo čemu, pa eto imaš dosta mogućnosti, dobrodošla!
Hv@l@ n@ dobrodoslici vidim d@ ste ovdje svi super osobe i d@ j@ko volite Tosu dr@go mi je zbog tog@ Smile
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime3/12/2007, 00:02

toshyc@ dobrodošla na forum...kao i svi želim da budeš aktivna...ugledaj se na svoju prijateljicu Branku...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





O meni Empty
PostajNaslov: Re: O meni   O meni Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
O meni
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: