Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 17.10.-----

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

17.10.----- Empty
PostajNaslov: 17.10.-----   17.10.----- Icon_minitime18/11/2007, 14:29

Evo,mislim da svi već znate što znači ovaj datum.Ovo je naime novoproglašeni dan žalosti u Makedoniji.Mislim da je to jedna mala sitnica koju su mogli učiniti za Tošu.Svoja mišljenja nadovežite ispod...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

17.10.----- Empty
PostajNaslov: Re: 17.10.-----   17.10.----- Icon_minitime19/11/2007, 01:36

da mala sitnica..ali ja bih voljela da ga proglase svecom i sagrade mu spomenik,hram..kao što su govorili..ali izgleda da će sve ostati samo na riječima...ipak Toše je puno učinio za nas,za svoju zemlju..gdje je god bio uvijek je pričao o svojoj zemlji..hvalio je,lijepo govorio o njoj i zaslužio je to..i znam da neki misle da je previše da Tošu proglase sveceom..i netko na mom blogu je napisao nek prvo proglase Ivana Pavla II. svecom pa onda njega..ali zašto ne..Toše je stvarno bio anđeo..ja mu ne mogu naći manu...bio je dobar prema svima..i nešto je zračilo iz njega..volio nas je sviju bez razlike..nacionalnost mu nije bila bitna..bio je human...i da sagrade hram,proglase ga svecom sve bi to bilo malo za čovjeka ko što je bio on..najviše mi je žao što nikad više neću moći vidjeti njegov prelijepi osmijeh..užasno me boli kad pričam o njemu..evo počela sam plakati čak...ne mogu više pisati..nemam snage..
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

17.10.----- Empty
PostajNaslov: Re: 17.10.-----   17.10.----- Icon_minitime21/11/2007, 02:18

Toshyca je napisao/la:
da mala sitnica..ali ja bih voljela da ga proglase svecom i sagrade mu spomenik,hram..kao što su govorili..ali izgleda da će sve ostati samo na riječima...ipak Toše je puno učinio za nas,za svoju zemlju..gdje je god bio uvijek je pričao o svojoj zemlji..hvalio je,lijepo govorio o njoj i zaslužio je to..i znam da neki misle da je previše da Tošu proglase sveceom..i netko na mom blogu je napisao nek prvo proglase Ivana Pavla II. svecom pa onda njega..ali zašto ne..Toše je stvarno bio anđeo..ja mu ne mogu naći manu...bio je dobar prema svima..i nešto je zračilo iz njega..volio nas je sviju bez razlike..nacionalnost mu nije bila bitna..bio je human...i da sagrade hram,proglase ga svecom sve bi to bilo malo za čovjeka ko što je bio on..najviše mi je žao što nikad više neću moći vidjeti njegov prelijepi osmijeh..užasno me boli kad pričam o njemu..evo počela sam plakati čak...ne mogu više pisati..nemam snage..

Tako mi je teško čitati ovo što si napisala. Žao mi je što si toliko tužna. Svi mi ovdje mislimo na Tošu i žao nam je što ga nema pa i meni je teško zamisliti da nikada neću više slušati uživo Tošu i vidjeti njegov plemeniti osmijeh, ali pokušaj da nekako naučiš živjeti sa tim. Pokušaj da ti sjećanje na njega i slušanje njegovih divnih i osjećajnih pjesama da snage da nastaviš dalje. Utješi se s tim da si bila ti ta koja si ga uvijek slušala, voljela i da se sada nemaš zašto kajati. Ne znam koliko će ti pomoći ove moje riječi utjehe, ali ja sebe pokušavam tako smiriti pa želim i tebi tako da budeš jaka.
[Vrh] Go down
Sponsored content





17.10.----- Empty
PostajNaslov: Re: 17.10.-----   17.10.----- Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
17.10.-----
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Makedonija-
Forum(o)Bir: