Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Evo i mene....

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Evo i mene.... Empty
PostajNaslov: Evo i mene....   Evo i mene.... Icon_minitime22/11/2007, 20:22

Pozdrav svima...zovem se Denis...živim u Hrvatskoj,rođen sam u Zagrebu a živim u Kutini.Imam 14 god i idem u OŠ ovdje u Kutini.Moja velika ljubav je glazba a pogotovo pjevanje.Sretan sam kada sam sa svojim prijateljima i s osobama koje volim.Volim pomoći svima kojima mogu.Iako postoje ljudi koji meni ne odgovaraju i od njih se mičem.Ne volim svađu jer mislim da ništa nije vrijedno međusobne mržnje.Iako ponekad ne razumijem neke ljude ali kasnije ukoliko uvidim da sam ja pogriješio ispričam se.Kod ljudi najviše mrzim tvrdoglavost i laganje.Najviše me smeta kada netko maltretira nekoga tko meni mnogo znači i kada "pljuje" po tome...Mislim da je moja najveća pogreška što uvijek od sebe napravim osobu s kojom pravi ja nikada nebih želio imati posla.U školi i na takvim mjestima nema mjesta osjećajnosti i ljubavi što ja vrlo cijenim tako da tamo ja postajem netko drugi...to je moja najveća pogreška...evo sada znate sve o meni...pozz
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Evo i mene.... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene....   Evo i mene.... Icon_minitime22/11/2007, 21:45

Admin je napisao/la:
Pozdrav svima...zovem se Denis...živim u Hrvatskoj,rođen sam u Zagrebu a živim u Kutini.Imam 14 god i idem u OŠ ovdje u Kutini.Moja velika ljubav je glazba a pogotovo pjevanje.Sretan sam kada sam sa svojim prijateljima i s osobama koje volim.Volim pomoći svima kojima mogu.Iako postoje ljudi koji meni ne odgovaraju i od njih se mičem.Ne volim svađu jer mislim da ništa nije vrijedno međusobne mržnje.Iako ponekad ne razumijem neke ljude ali kasnije ukoliko uvidim da sam ja pogriješio ispričam se.Kod ljudi najviše mrzim tvrdoglavost i laganje.Najviše me smeta kada netko maltretira nekoga tko meni mnogo znači i kada "pljuje" po tome...Mislim da je moja najveća pogreška što uvijek od sebe napravim osobu s kojom pravi ja nikada nebih želio imati posla.U školi i na takvim mjestima nema mjesta osjećajnosti i ljubavi što ja vrlo cijenim tako da tamo ja postajem netko drugi...to je moja najveća pogreška...evo sada znate sve o meni...pozz

Konačno! Pa red je bio da i ti napišeš nešto o sebi, drago mi je. I naravno da ne znamo sve o tebi, ovo je samo mali dio. Imaš ti još puno toga reći... ;-)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Evo i mene.... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene....   Evo i mene.... Icon_minitime22/11/2007, 22:30

ovo sve mi je zasada palo na pamet...no,tema tu ostaje uvijek mogu nadopuniti s nečime...ma da zasada neznam što više...možete me slobodno pitati ovdje sve što vas zanima o meni!!
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





Evo i mene.... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene....   Evo i mene.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Evo i mene....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» nesto za mene :P

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Predstavljanje-
Forum(o)Bir: