Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime23/11/2007, 20:47

Ovo sam pronašla na jednoj stranici http://kenguur.blog.hr


ZA SMRT TOSE PROESKOG KRIVI KOLOTRAZI ??


Citam posljednjih dana stalno clanke o mistriji oko smrti poznatog makedonskog pjevaca Tose Proeskog.
INTERVJU VOZACA TUAREGA
Mi smo mala zemlja ali imamo puno ne rijesenih misterija kao sto su
smrt vatrogasaca na kornatima, kradja dijamanata, pa i smrt ovog
pjevaca izmedju ostaloga.
Ne zelim pisati o tom svemu sto je vec dosta napisano. Ne zelim nikoga optuzivati ali samo "glasno" razmisljam o tom svemu.
Danas je po prvi puta iskaz dao i Vozac VW Tuarega inace prijatelj
pokojnog Tose, koji tvrdi da su 10 min prije toga stajali i da nije
zaspao, a da niko od Hrvatske policije ili pravosudnih organa od njega
nije uzeo iskaz kao svjedoka ???
Malo me to i ne cudi.
U kakvom su stanju Hrvatske ceste govori i veliki broj poginulih.
Slazem se da je tu i ne prilagodjena brzina, alkoholiziranost, ali svakako i lose ceste koje su krivac za veliki broj stradalih.


Znate li sta su KOLOTRAZI ??
Velikom kolicinom prometa na nasim cestama a posebno kamiona sa
teretom, dolazi do utonuca asfaltnog sloja na cestama koji je potrebno
u tim slucajevima sanirati.

kako sam cesto u Hrvatskoj i vozim se nasim cestama mogu reci da su barem one u dijelu Slavonnije u ocajnom stanju.
Cesta od Zupanje do Vinkovaca je ocajna i kada pada kisa tom cestom ne mozete voziti brze od 40 kmh osim ako ne rizikujete.
Ceste prema Osijeku ne treba ni opisivati. isto su u ocajnom stanju.
Autocesta Zagreb - Lipovac posebno u smijeru prema Zagrebu na kojem je
stradao i pokojni Tose, puna je na desnoj strani udubljenja od tragova
kamiona cime su se stvorili tzv KOLOTRAZI.
Jesu li upravo ti KOLOTRAZI krivi i za smrt pjevaca ??
Koga je policija mogla stititi u tom slucaju osim HAC ( Hrvatske auto ceste)?
Zasto ocevid nije obavljan uz saslusanje svjedoka i prezivjelih ?
Zasto je slucaj predat Makedonskom pravosudju kad su i vozac kamiona i vozac Tuarega strani drzavljani ?
Zasto kod nas uvijek mora biti toliko pitanja ?

Mogucnost je da se kamion usljed ostecenja ceste zabacio na lijevu stranu i upravo u tom trenutku "zakvacio" VW Tuareg.
U koliko se to desilo dali je dio odgovornosti i od HAC-a (Hrvatske
auto ceste) koje naplacuju velike putarine, a uz to izdvaja im se i
svota novaca iz drzavnog proracuna dobivena od Registracije vozila i
poreza na gorivo. ?
Previse pitanja na koja nema odgovora.

Ne vjerujem da je bilo kome bila namjera u ovom slucaju istragu okrenuti na drugu stranu, ali greske se desavaju.
Sreca da je vozac i prijatelj pokojnog Tose je ostao ziv kao i
menadjerica, pa se iskreno nadam da ce se istina cuti u naredno vrijeme.

Prosao sam prije nekoliko dana pored mjesta gdje je poginuo (stotinjak
metara iza nadvoznjaka) za skretanje u Novu Gradisku, a na tom mjestu
je bilo stotinjak i vise svijeca.


Ostali komentari nisu baš za naše "uši" ja sam se baš najutila jer su tu ljudi svašta pisali tipa "zašto se digla tolika prašina o Tošinoj smrti"! Joj kako neko može tako nešto i pomisliti, a ne reći!??




[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime23/11/2007, 21:02

nevjerojatno...što sve nečemo saznati...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime23/11/2007, 22:07

a znam čitala sam to..ali ne vjerujem u to..Tako je moralo biti..PROKLETA SUDBINA...Sad govore da su krive udubine na cesti,da je kriv kamion..ovo,ono....Ni meni nije svejedno što naš anđeo više nije s nama ali moramo se pomiriti sa tim.. Malo sam ljuta na vozača jer je ipak on skrivio nesreću ali ipak mogu misliti kako je njemu..cijli život će na duši nositi smrt svog najboljeg prijatelja..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime23/11/2007, 22:43

mislim da je Đoli i najteže...od svih...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime23/11/2007, 23:11

pa naravno,cijeli život će se gristi zbog toga što je on vozio i što je skrivio nesreću...ali ipak i anđelovi roditelji i Andrijana,nije ni njima lako..Kad je nama ovako,možete zamisliti kako je tek njima..I nadam se da vam ne smeta što ja umjesto Toše pišem anđeo ali imam neku potrebu i nagon da to radim..Ipak on je anđeo..najljepši anđeo na nebu i najsjajnija zvijezda..
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime24/11/2007, 02:07

Toshyca je napisao/la:
pa naravno,cijeli život će se gristi zbog toga što je on vozio i što je skrivio nesreću...ali ipak i anđelovi roditelji i Andrijana,nije ni njima lako..Kad je nama ovako,možete zamisliti kako je tek njima..I nadam se da vam ne smeta što ja umjesto Toše pišem anđeo ali imam neku potrebu i nagon da to radim..Ipak on je anđeo..najljepši anđeo na nebu i najsjajnija zvijezda..


Ma naravno da mi nesmeta, pa on i jeste naš anđeo! Joj što se tiče te krivnje u mom društvu su svašta pričali, predpostavljali čak da je namješteno da samo Toše nastrada. Ja u to isto ne mogu da vjerujem, pa kome bi mogao takav čovjek smetati??? Kako bi Đole mogao da namjesti nesreću, pa ugrozio bi i svoj život. Sve je to bila Božija sudbina sa kojom se moramo pomiriti i naučiti živjeti, ali i nedopustiti da se zaboravi jedan jedini nama najdraži pjevač koji je imao "ono nešto" što se riječima ne može opisati! Možda Ledena da malo pokuša da ga opiše ono kako to ona zna jer zaista ima dara za pisanje. Ali teško je nači najbolje riječi meni se čini da nije ništa dovoljno lijepo i dobro da se kaže uvijek mislim da sam mogla nešto više i ljepše.
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime24/11/2007, 02:47

Dani je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
pa naravno,cijeli život će se gristi zbog toga što je on vozio i što je skrivio nesreću...ali ipak i anđelovi roditelji i Andrijana,nije ni njima lako..Kad je nama ovako,možete zamisliti kako je tek njima..I nadam se da vam ne smeta što ja umjesto Toše pišem anđeo ali imam neku potrebu i nagon da to radim..Ipak on je anđeo..najljepši anđeo na nebu i najsjajnija zvijezda..


Ma naravno da mi nesmeta, pa on i jeste naš anđeo! Joj što se tiče te krivnje u mom društvu su svašta pričali, predpostavljali čak da je namješteno da samo Toše nastrada. Ja u to isto ne mogu da vjerujem, pa kome bi mogao takav čovjek smetati??? Kako bi Đole mogao da namjesti nesreću, pa ugrozio bi i svoj život. Sve je to bila Božija sudbina sa kojom se moramo pomiriti i naučiti živjeti, ali i nedopustiti da se zaboravi jedan jedini nama najdraži pjevač koji je imao "ono nešto" što se riječima ne može opisati! Možda Ledena da malo pokuša da ga opiše ono kako to ona zna jer zaista ima dara za pisanje. Ali teško je nači najbolje riječi meni se čini da nije ništa dovoljno lijepo i dobro da se kaže uvijek mislim da sam mogla nešto više i ljepše.

Hvala Dani. Rado ću da napišem još nešto, ali ljudi su stvarno već sve rekli, ne želim se ponavljati. Ako vi imate neke ideje, nešto na pameti, predložite pa ću da probam. Mada sam ja već nešto zamislila. Treba mi vremena.. A i ja sam u početku pomišljala da je to možda bilo namješteno, i nekako se sve činilo kao da jeste. Sve je to nejasno. Možda je neki "mozak" to dobro isplanirao, a ljudi su za svoje interese i ciljeve, spremni na sve (znamo koliko je zlobnih i pokvarenih ljudi koji iz čista mira mrze druge)! A nekad opet pomislim, samo je Bog mogao napraviti da to sve baš tako bude, ništa nije slučajno, svaka sitnica ima svoj razlog i smisao, sve je vodilo tome, od onog intrevjua, pa polazak, drug koji nije krenuo s njima, drug koji je pošao kao vozač, zatim on vozio do granice pa volan prepustio njemu, sjedio na prednjem sjedištu, a inače sjedi na zadnjem, njegovo ponašanje u zadnje vrijeme.. Ne znam, čini mi se da je to već davno osmišljeno i zapisano, možda je samo Bog mogao odlučiti i realizirati tako nešto. Bila je njegova volja. I sve je to s nekim razlogom. Ili možda ne?
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime24/11/2007, 02:59

LEDENA je napisao/la:
Dani je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
pa naravno,cijeli život će se gristi zbog toga što je on vozio i što je skrivio nesreću...ali ipak i anđelovi roditelji i Andrijana,nije ni njima lako..Kad je nama ovako,možete zamisliti kako je tek njima..I nadam se da vam ne smeta što ja umjesto Toše pišem anđeo ali imam neku potrebu i nagon da to radim..Ipak on je anđeo..najljepši anđeo na nebu i najsjajnija zvijezda..


Ma naravno da mi nesmeta, pa on i jeste naš anđeo! Joj što se tiče te krivnje u mom društvu su svašta pričali, predpostavljali čak da je namješteno da samo Toše nastrada. Ja u to isto ne mogu da vjerujem, pa kome bi mogao takav čovjek smetati??? Kako bi Đole mogao da namjesti nesreću, pa ugrozio bi i svoj život. Sve je to bila Božija sudbina sa kojom se moramo pomiriti i naučiti živjeti, ali i nedopustiti da se zaboravi jedan jedini nama najdraži pjevač koji je imao "ono nešto" što se riječima ne može opisati! Možda Ledena da malo pokuša da ga opiše ono kako to ona zna jer zaista ima dara za pisanje. Ali teško je nači najbolje riječi meni se čini da nije ništa dovoljno lijepo i dobro da se kaže uvijek mislim da sam mogla nešto više i ljepše.

Hvala Dani. Rado ću da napišem još nešto, ali ljudi su stvarno već sve rekli, ne želim se ponavljati. Ako vi imate neke ideje, nešto na pameti, predložite pa ću da probam. Mada sam ja već nešto zamislila. Treba mi vremena.. A i ja sam u početku pomišljala da je to možda bilo namješteno, i nekako se sve činilo kao da jeste. Sve je to nejasno. Možda je neki "mozak" to dobro isplanirao, a ljudi su za svoje interese i ciljeve, spremni na sve (znamo koliko je zlobnih i pokvarenih ljudi koji iz čista mira mrze druge)! A nekad opet pomislim, samo je Bog mogao napraviti da to sve baš tako bude, ništa nije slučajno, svaka sitnica ima svoj razlog i smisao, sve je vodilo tome, od onog intrevjua, pa polazak, drug koji nije krenuo s njima, drug koji je pošao kao vozač, zatim on vozio do granice pa volan prepustio njemu, sjedio na prednjem sjedištu, a inače sjedi na zadnjem, njegovo ponašanje u zadnje vrijeme.. Ne znam, čini mi se da je to već davno osmišljeno i zapisano, možda je samo Bog mogao odlučiti i realizirati tako nešto. Bila je njegova volja. I sve je to s nekim razlogom. Ili možda ne?

To je za nas velika enigma.
Neki kažu da i nije poginuo nego namještaljka. Daj Bože da je tako ali nije ne bi on nikada uradio tako nešto ne mogu to da vjerujem! Što te nema na chatu Ledena?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime24/11/2007, 11:42

Sve je sumnjivo oko cijele njegove smrti...neznam dali ćemo ikada saznati pravu istinu
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Sponsored content





Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Empty
PostajNaslov: Re: Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi   Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za smrt Toše Proeskog krivi kolotrazi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» tose kao da je PREDOSJECAO SMRT
» kako ste saznali za tosinu smrt??????????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: