Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Martin Vučić

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime24/11/2007, 00:03

Makedonac Very Happy ,a mi volimo makedonce I love you ...Šta reći...super pjeva,odlično izgleda..ima dobre pjesme..Govorili su da je on Tošin nasljednik...Najbolja njegova pjesma mi je Biber i čokolada,spot mu je odličan..obavezno pogledajte..Zaboravila sam reći da je predstavljao Makedoniju na Eurosongu 2005 ja mislim,sa pjesmom Make my day.Odlična je pjesma..A sad evo malo slika da se uvjerite kako je sladak
[code]Martin Vučić Martin11
[code]Martin Vučić Martin12
[/code]Martin Vučić Martin13
[code]Martin Vučić Martin14
[/code]Martin Vučić Martin15
evo ga i sa našim anđelom
[code]Martin Vučić Tose_111

a ovo dole je naš anđeo,uživo se javlja iz Makedonije dok je bio Eurosong..pa znate ono kad čitaju koliko je koja zemlja dobila glasova
[code]Martin Vučić Tose_210
i još jedna sa anđelom
[/code][url=https://servimg.com/view/11720539/33]Martin Vučić Tose_212
[Vrh] Go down
LEDENA

LEDENA


Broj postova : 64
Registration date : 11.11.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime24/11/2007, 01:35

Momak je super, dobro izgleda.. Čula sam samo tu pjesmu "Biber i čokolada", dobra je! Momak je stvarno ok, presladak, lijep, ali kad vidim Tošu..Ma niko nije kao on, on je stvarno bio poseban, neponovljiv..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime24/11/2007, 11:50

evo moram priznati da mi je ovo prvi puta da čujem za njega...samo sumnjam može li netko biti pravi Tošin nasljednik...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Dani

Dani


Broj postova : 127
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 17.11.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime24/11/2007, 15:21

Nisam ni ja puno čula o njemu, ali izgleda slatko moram naći negdje njegov cd da ga poslušam.
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime14/12/2007, 18:51

m@rtin je b@s sl@d@k @ isuper pjev@ sl@zem se s@ toshycom
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime14/12/2007, 21:16

tosyc@ je napisao/la:
m@rtin je b@s sl@d@k @ isuper pjev@ sl@zem se s@ toshycom
pa normala da se slažeš sa mnom...moraš se slagati..Inače ima da te nema...Smile))ha ha..Ma šalim se ja malo..nemoj ti meni zamjeriti...Nego kad ćemo se vidit poželila sam te se Smile bounce ..Evo ti jedan cvjetić od mene.. flower ha ha
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime15/12/2007, 13:34

Toshyca je napisao/la:
tosyc@ je napisao/la:
m@rtin je b@s sl@d@k @ isuper pjev@ sl@zem se s@ toshycom
pa normala da se slažeš sa mnom...moraš se slagati..Inače ima da te nema...Smile))ha ha..Ma šalim se ja malo..nemoj ti meni zamjeriti...Nego kad ćemo se vidit poželila sam te se Smile bounce ..Evo ti jedan cvjetić od mene.. flower ha ha
m@ ne zn@m j@ vecer@s idem kod tetke mozemo sutr@? i ti si n@ pr@ksi d@n@s bounce
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime15/12/2007, 17:22

tosyc@ je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
tosyc@ je napisao/la:
m@rtin je b@s sl@d@k @ isuper pjev@ sl@zem se s@ toshycom
pa normala da se slažeš sa mnom...moraš se slagati..Inače ima da te nema...Smile))ha ha..Ma šalim se ja malo..nemoj ti meni zamjeriti...Nego kad ćemo se vidit poželila sam te se Smile bounce ..Evo ti jedan cvjetić od mene.. flower ha ha
m@ ne zn@m j@ vecer@s idem kod tetke mozemo sutr@? i ti si n@ pr@ksi d@n@s bounce
Nisam išla danas,nešto mi se nije dalo...Ko će se ustati... Very Happy ..Sad moram spremati sobu..pa ću malo učiti...Pa možda se i vidimo sutra.. scratch ..Ej znaš za onog gospona što ga ne mogu organski podnijeti..neću pisati ime ovdje a nemoj ni ti kad budeš odgovarala..Znaš na koga mislim..E pa izgleda da ipak imam sreće u životu..Ne..nisu ga izbacili iz škole..Al ga je neko dobro isklepo,nosi povez na oku...da ga vidiš što se sad ušutio...HA HA HA Twisted Evil
[Vrh] Go down
tosyc@

tosyc@


Broj postova : 33
Registration date : 02.12.2007

Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime15/12/2007, 17:59

Toshyca je napisao/la:
tosyc@ je napisao/la:
Toshyca je napisao/la:
tosyc@ je napisao/la:
m@rtin je b@s sl@d@k @ isuper pjev@ sl@zem se s@ toshycom
pa normala da se slažeš sa mnom...moraš se slagati..Inače ima da te nema...Smile))ha ha..Ma šalim se ja malo..nemoj ti meni zamjeriti...Nego kad ćemo se vidit poželila sam te se Smile bounce ..Evo ti jedan cvjetić od mene.. flower ha ha
m@ ne zn@m j@ vecer@s idem kod tetke mozemo sutr@? i ti si n@ pr@ksi d@n@s bounce
Nisam išla danas,nešto mi se nije dalo...Ko će se ustati... Very Happy ..Sad moram spremati sobu..pa ću malo učiti...Pa možda se i vidimo sutra.. scratch ..Ej znaš za onog gospona što ga ne mogu organski podnijeti..neću pisati ime ovdje a nemoj ni ti kad budeš odgovarala..Znaš na koga mislim..E pa izgleda da ipak imam sreće u životu..Ne..nisu ga izbacili iz škole..Al ga je neko dobro isklepo,nosi povez na oku...da ga vidiš što se sad ušutio...HA HA HA Twisted Evil
@ to mu i treb@ k@d@ je t@k@v sigurno se negdje u gr@du tuk@o
[Vrh] Go down
Sponsored content





Martin Vučić Empty
PostajNaslov: Re: Martin Vučić   Martin Vučić Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Martin Vučić
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Ostali pjevači-
Forum(o)Bir: