Todor Toše Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todor Toše Proeski

http://www.tose2007.bloger.hr
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  STRANICA O TOŠISTRANICA O TOŠI  KNJIGA GOSTIJUKNJIGA GOSTIJU  

 

 Kakva vam je pjesma "My little one"?????

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

Kakva vam je pjesma "My little one"????? Empty
PostajNaslov: Kakva vam je pjesma "My little one"?????   Kakva vam je pjesma "My little one"????? Icon_minitime23/10/2008, 21:41

Meni odlična,svaka čast Kristijanu!!!!
[Vrh] Go down
vedrana78

vedrana78


Broj postova : 22
Age : 45
Lokacija : Knin
Registration date : 10.10.2008

Kakva vam je pjesma "My little one"????? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva vam je pjesma "My little one"?????   Kakva vam je pjesma "My little one"????? Icon_minitime24/10/2008, 19:40

U potpunosti se s tobom slazem.. Kristijan je odlicno to otpjevao s Tosom. Svaka mu cast...
[Vrh] Go down
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

Kakva vam je pjesma "My little one"????? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva vam je pjesma "My little one"?????   Kakva vam je pjesma "My little one"????? Icon_minitime24/10/2008, 21:32

Imaju malo sličan glas,a Kristijan dobro piva iako mu je to još dječiji glas,ali dobar je. Bit će nešto od njega,a i Toše je uvik govorija da je on rođeni pjevač! Cool
[Vrh] Go down
Toshyca

Toshyca


Broj postova : 252
Age : 32
Lokacija : Mostar,BiH
Registration date : 17.11.2007

Kakva vam je pjesma "My little one"????? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva vam je pjesma "My little one"?????   Kakva vam je pjesma "My little one"????? Icon_minitime25/10/2008, 16:59

Pjesma je predivna i rijeci bas diraju u srce..A cula sam da Kiki zeli poci Tosinim stopama al se njegova majka Dora ne slaze sa tim..valjda je previse pogada Tosina smrt..mozda se boji..zbog svakakvih prica i svega..i ne zeli da se njenom sinu desi isto..Mada ja mislim da ce bit nesto od tog djecaka..jer zasita ima kvalitetan glas..a i zelju da bude pjevac..i mislim da ce uspjet u tom..I pomalo me podsjeca na Tosu..sigurno ce ici Tosinim stopama...bas me zanima kakav ce poslije biti poslije nekoliko godina..Ma bit ce isti nas Tose..lijep,pametan i talnentovan...Znam da je Tose jedan i jedini,nezamjenjivi...al ovaj mali ima nesto u sebi..Vidjet cemo ga za nekoliko godina..kad izraste u velikog decka...Onda cemo vidjeti kolike su njegove slicnosti sa nasim Andjelom..a ja mislim da cemo mi biti ponosni na njega..bas kao sto smo ponosni na naseg Andjela!...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 514
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 19.10.2007

Kakva vam je pjesma "My little one"????? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva vam je pjesma "My little one"?????   Kakva vam je pjesma "My little one"????? Icon_minitime26/10/2008, 12:59

Toshyca je napisao/la:
Pjesma je predivna i rijeci bas diraju u srce..A cula sam da Kiki zeli poci Tosinim stopama al se njegova majka Dora ne slaze sa tim..valjda je previse pogada Tosina smrt..mozda se boji..zbog svakakvih prica i svega..i ne zeli da se njenom sinu desi isto..Mada ja mislim da ce bit nesto od tog djecaka..jer zasita ima kvalitetan glas..a i zelju da bude pjevac..i mislim da ce uspjet u tom..I pomalo me podsjeca na Tosu..sigurno ce ici Tosinim stopama...bas me zanima kakav ce poslije biti poslije nekoliko godina..Ma bit ce isti nas Tose..lijep,pametan i talnentovan...Znam da je Tose jedan i jedini,nezamjenjivi...al ovaj mali ima nesto u sebi..Vidjet cemo ga za nekoliko godina..kad izraste u velikog decka...Onda cemo vidjeti kolike su njegove slicnosti sa nasim Andjelom..a ja mislim da cemo mi biti ponosni na njega..bas kao sto smo ponosni na naseg Andjela!...

negdje sam cak citao da je Tose vjerovao kako ce ga on nadmasiti...
[Vrh] Go down
http://www.tose2007.bloger.hr
Crna

Crna


Broj postova : 49
Age : 32
Lokacija : Hrvatska, Šibenik
Registration date : 02.08.2008

Kakva vam je pjesma "My little one"????? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva vam je pjesma "My little one"?????   Kakva vam je pjesma "My little one"????? Icon_minitime26/10/2008, 23:14

Da to san i ja čula da mu mama se protivi,...ali nije svakome ista sudbina.,,,
Kikiju želim svu sriću šta se poželjeti može,da sljedi svog ujaka,... i nadam se da će ga nadmašit......
[Vrh] Go down
TE SAKAM TOŠE

TE SAKAM TOŠE


Broj postova : 22
Age : 28
Registration date : 25.08.2010

Kakva vam je pjesma "My little one"????? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva vam je pjesma "My little one"?????   Kakva vam je pjesma "My little one"????? Icon_minitime18/11/2010, 21:24

Crna je napisao/la:
Da to san i ja čula da mu mama se protivi,...ali nije svakome ista sudbina.,,,
Kikiju želim svu sriću šta se poželjeti može,da sljedi svog ujaka,... i nadam se da će ga nadmašit......

DA PREDIVNA JE PJESMA A ZA OKO MI JE ZAPALO
YOU SAID:
MY LITTLE ONE DON'T YOU CRY
THERE NO WAS TIME FOR ME TO SAY GOODBYE
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakva vam je pjesma "My little one"????? Empty
PostajNaslov: Re: Kakva vam je pjesma "My little one"?????   Kakva vam je pjesma "My little one"????? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakva vam je pjesma "My little one"?????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ivana i Leo pjevali "Igra bez granica"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Todor Toše Proeski :: Toše Proeski-
Forum(o)Bir: